Obecnie rozmawiamy o:

Treningi i dieta keto

gorący temat

maszyny przemysłowe

godzinę temu

Dom - remont i budowa

godzinę temu

Meble do sypialni

dzisiaj o 18:50

Monitoring domu

dzisiaj o 18:41

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy wypada?

06 lip 2009 - 12:16:24

Bardzo ładnie wyglądasz. Wiele młodych mam mogłoby brać z ciebie przykład. Lato mamy, a ty fajnie, lekko i krótko się ubrałaś :) Ja nie mam nic przeciwko. Może ludzie patrzyli z zazdrością?? ;>

Czy wypada?

06 lip 2009 - 12:23:22

łoo, jakby te 'gatki' Ci pół tyłka odsłaniały to byś miała powody by się wstydzić, a tak to uważam, że to normalny ubiór. Masz piękną figurę (myślę, że nie jedna z nas chciałaby mieć taką po ciąży) i powinnaś ją eksponować :) nie widzę w tym nic złego. Jednakże czasem widują takie mamuśki, gdzie nie wiadomo czy ubrały spódnicę czy szerszy pasek.. grunt to umiar :)

Czy wypada?

06 lip 2009 - 12:32:26

Bosko ! ;D

Czy wypada?

06 lip 2009 - 12:33:36

Dziewczyno, olej ludzi, którzy najchętniej każdego, kto wygląda lepiej od innych, pozamykaliby w pustelniach. Wyglądasz świetnie, masz mega figurkę i tak trzymaj!

Czy wypada?

06 lip 2009 - 12:34:22

wyglądasz super:))

Czy wypada?

06 lip 2009 - 12:38:01

Ludzie są śmiecznie zazdrośni jak widzą że ktoś tak dobrze wygląda-niejedna mama chciałaby mieć taką figurę jak Ty,w innych krajach kobiety porządnie zbudowane chodzą w obcisłych ciuchach i nie maja kompleksów ,więc Ty miałabyś mieć?
najważniejsze żebyś dobrze czuła się w tym ubranku a mąż wiadomo-chce się pochwalić światu żoną ;-)))
Czasem wydaje ni się ze w Polsce jest ogólnie mała tolerancja i ludzie -jeśli są kulturalni powinni sobie odpuścić te złośliwe spojrzenia.

zweryfikowana
Posty: 686
Ostrzeżenia: 1/5

Czy wypada?

06 lip 2009 - 12:41:05

Jesteś młoda, masz świetne nogi! Jasne że wypada:)

Czy wypada?

06 lip 2009 - 12:43:53

No proszę Cię... Co to za pytania!
Wyglądasz genialnie! Patrzyli z zazdrości, też bym się przyjrzała jakbym Cię minęła w parku :D

Czy wypada?

06 lip 2009 - 12:50:44

Dziewczyny mają rację. Ludzie się patrzyli bo ładnie wyglądałaś :) mam taką samą bluzkę tylko że czarną :)

Czy wypada?

06 lip 2009 - 13:04:09

fajnie ubranko! pewnie, że wypada

Czy wypada?

06 lip 2009 - 13:07:15

wyglądasz super:)) mam pytanko czy to zdjecie jest w parku w czestochowie?

Czy wypada?

06 lip 2009 - 13:12:14

nie przejmuj sie ludzmi ., masz swietne nogi to pokazuj ;) niestety Polska to niezbyt tolerancyjny kraj , a ludzie pewnie zazdroszcza ; )

Czy wypada?

06 lip 2009 - 13:14:26

Cytat
goldgirl__
nie przejmuj sie ludzmi ., masz swietne nogi to pokazuj ;) niestety Polska to niezbyt tolerancyjny kraj , a ludzie pewnie zazdroszcza ; )


Popieram w 100% Ludzie zawsze gadali i gadac beda nie wazne jak bedziesz wygladac.To czysta zazdrosc.Wygladasz SUPEROWO i tak trzymaj !!!!.Pozdrawiam

Czy wypada?

06 lip 2009 - 13:17:48

Ile Ty dziewczyno masz lat ze tak glupie pytania zadajesz na forum? A co nie widziałas nigdy mamy z małym dzieckiem i w krotkich spodenkach? co tu ma wypadac albo nie, przeciez i kobiety po 50 potrafia wyjsc w krotkich spodenkach jak jest goraco, ludzie opanujcie się.

Czy wypada?

06 lip 2009 - 13:24:09

wyglądałaś ślicznie, niech mamuśki biorą z Ciebie przykład:) zestawianie świetne i jaka figura.... ho ho ho ho pozadzdrościć tylko;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

moje nogiiiiiiiiiii.......