Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak w tym wyglądam??

16 sie 2012 - 20:58:36

Hej, co myśclicie o tym zestawie? Patrzac na zdjęcia widzicie coś co wygląda dziwnie?



Chodzi o żebra, niestety urodziłam sie z chorobą i są takie wystające.
Duzo bluzek i sukienek i je maskuje ( kreacje u mnie w szafie) niestety są typy bluzek a raczej materialy ktore wszystko uwydatniają.
Ucieszyłam sie gdy zobaczyłam tą bluzeczke po przecenie, za tydzien mam urodziny chlopaka i kolezanki chcialam isc w takim wyadniu na impreze ale... no nie wiem chyba za bardzo to widac, jak myslicie?

Na dwoch pierwszych zdjeciach mam troche wciagniete zebra ( tak chodze na codzien) na ostatnim "puszczone wolno"

jak wy to widzicie? moze jeszcze zmienic zestaw na jakis inny poporstu ?:)

czy moze wyjsc w takiej sukience?

Boże jak zwykle zdjec nie widac...



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-16 21:19 przez kara2606.

jak w tym wyglądam??

16 sie 2012 - 21:01:59

Kiedy stoisz bokiem jak na tym drugim zdjęciu, to rzuca się to w oczy.

jak w tym wyglądam??

16 sie 2012 - 21:03:32

w sumie troche widac



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-16 21:06 przez Sandria.

jak w tym wyglądam??

16 sie 2012 - 21:03:42

A moim zdaniem ta bluzka poszerza Ci ramiona i przez ta obcisla spodniczke biodra wydaja sie jeszcze wezsze. I jedyne to mi przeszkadza.
A co do zeber, to mysle, ze powinnas wziac wiekszy rozmiar by nie byla taka ciasna i nie byloby ich tak widac przez ten przylegajacy material:)
Ale ogolnie nie jest zle.

jak w tym wyglądam??

16 sie 2012 - 21:04:59

Możesz w tym iść, nikt nie zwróci uwagi na Twoje żebra (choć ja tam za dużo nie widzę), bo każdy będzie się patrzył na Twoje nogi :)

jak w tym wyglądam??

16 sie 2012 - 21:05:14

To jest tak, że Ty bardziej to widzisz. Nie widzę ostatniego zdjęcia, ale jeśli chodzi o dwa pierwsze to wyglądasz u góry taka napakowana :P Ogólnie kreacja ładna i nie przyciąga wzroku do żeber, a do ogółu bardziej :)
Poza tym to na piewszych 1 zdjęciach z zamazaną przypominasz mi dziewczynę, której wolałabym nie znać. Włącznie z figurą :P

jak w tym wyglądam??

16 sie 2012 - 21:07:02

Cytat
ffff
To jest tak, że Ty bardziej to widzisz. Nie widzę ostatniego zdjęcia, ale jeśli chodzi o dwa pierwsze to wyglądasz u góry taka napakowana :P Ogólnie kreacja ładna i nie przyciąga wzroku do żeber, a do ogółu bardziej :)
Poza tym to na piewszych 1 zdjęciach z zamazaną przypominasz mi dziewczynę, której wolałabym nie znać. Włącznie z figurą :P

mam szerokie ramiona :( wlasnie tez patrzac na zdjecie zauwazylam ze bluzka chyba to tez uwydatnia... chociaz bede miala rospuszczone wlosy

jak w tym wyglądam??

16 sie 2012 - 21:07:26

dobrze wygladasz :)

jak w tym wyglądam??

16 sie 2012 - 21:07:38

nie przejmuj się żebrami :) mi się podoba ! A jak usłyszysz coś miłego to się nie przejmuj . Ludzie nie wiedzą wszystkiego a głupio komentują :)

jak w tym wyglądam??

16 sie 2012 - 21:15:15

też mam takie żebra i to mój straszny kompleks - wyglądam jakbym miała drugie piersi :(
moze załóż luźniejszą bluzkę

jak w tym wyglądam??

16 sie 2012 - 21:16:38

zebra jak zebra, daj spokoj. masz swietna figure dalabym milion zlotych zeby tak wygladac.

jak w tym wyglądam??

16 sie 2012 - 21:16:40

wyglądasz świetnie, póki nie przezcytałam o co chodzi, nic nie widziałam. A tak w ogóle to nikt na to nie zwróci uwagi, bo masz piękne długie nogi, które przyciągną każdy wzrok, tylko pozazdrościć...:)

jak w tym wyglądam??

16 sie 2012 - 21:16:49

A mi sie tam podoba i nie zauwazylabym zadnych zeber :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-16 21:17 przez OneMillion.

jak w tym wyglądam??

16 sie 2012 - 21:17:55

ta sukienka lepsza :D

jak w tym wyglądam??

16 sie 2012 - 21:20:50

moja kolezanka też tak ma ale jakoś jej ani nikomu w naszym otoczeniu to nie przeszkadza, nie przesadzaj :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

która lepsza ?