Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Syfilis?

wczoraj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

wczoraj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

hot or not?

04 lip 2009 - 17:25:18

zachwycają mnie też te śliczne kolczyki do pępka, nie dość ze różnorodne to jeszcze takie błyszczące ;>

zweryfikowana
Posty: 5.206
Ostrzeżenia: 1/5

hot or not?

04 lip 2009 - 17:41:00

8 hot 4 not , czyli chyba jednak warto ;] ja swojego nie mam zamiru wyciagac , a mam go od 16 roku zycia, to bedzie juz pare dobrych lat ;]

zweryfikowana
Posty: 5.206
Ostrzeżenia: 1/5

hot or not?

04 lip 2009 - 17:42:32

ja mam teraz ten:
z krysztalkami swarovski





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-04 17:43 przez ewelinka_.

zweryfikowana
Posty: 5.206
Ostrzeżenia: 1/5

hot or not?

04 lip 2009 - 17:44:06

teraz planuje sobie przebic jezyk ;] chyba zrobie to w poniedzialek ;]

hot or not?

04 lip 2009 - 17:44:22

not not not

hot or not?

04 lip 2009 - 17:44:36

ladny brzuszek to kolczyk jak najbardziej jest hot w innych przypadkach, mowie tu o oponach i faldach zdecydowanie zaden kolczyk nie doda uroku:)

hot or not?

04 lip 2009 - 17:45:11

ewelinka ładny ;>
a gdzie przekuwałaś pępek i za ile ?
wiadomo najlepiej iśc do salonu ale to tyle kasy że kilka kolczyków można za te same pieniądze mieć ...
ale tez dziewczyny przekuwają dość profesjonalnie, nie jakieś kumpele tylko takie "bardziej" doświadczone, co o tym myślicie ?

zweryfikowana
Posty: 5.206
Ostrzeżenia: 1/5

hot or not?

04 lip 2009 - 17:50:05

Cytat
jetkaaa
ewelinka ładny ;>
a gdzie przekuwałaś pępek i za ile ?
wiadomo najlepiej iśc do salonu ale to tyle kasy że kilka kolczyków można za te same pieniądze mieć ...
ale tez dziewczyny przekuwają dość profesjonalnie, nie jakieś kumpele tylko takie "bardziej" doświadczone, co o tym myślicie ?
u kosmetyczki, niestety nie mialam innego wyboru bo tylko jedna osoba w calym miescie przekluwala... robilam u kosmetyczki z kolczykiem zaplacilam 120zl, ale wybralam najdrozszy kolczyk z dostepnych, wiszacy, byl sliczny, ale teraz juz po czasie wiem ze sie nie nadawal, bo rozdzieral mi ranke... mial ostre krawedzie i goilo mi sie pol roku ;/ najtanszy kolczyk ( zwykla kuleczka) z przebiciem 80 zl :) teraz pojechalabym do wiekszego miasta zeby zrobic w studiu piercingu, bo to o wiele bezpieczniejsze. Teraz mieszkam we wrocku wiec mam wybor. W poniedzialek chyba przekluje sobie jezyk - kosztuje to 80 zl w dobrym salonie :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Podoba się czy niezbyt???