Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

sukienka na chrzciny

27 lip 2012 - 09:51:55

dziewczyny pomozcie! kupilam ta sukienke na chrzciny. jak ja zobaczylam na wieszaku od razu sie zakochalam i wiedzialam, ze musi byc moja. nie wiem czy nie kupilam jej jednak zbyt pochopnie bo jest troche przed kolano a ja nie jestem do takich przyzwyczajona. wiem, ze powinnam dodac zdjecie w sukience ale narazie nie mam mozliwosci. jedyny minus jest taki, z sukienka idzie nieco do gory jak podnosze rece, nawt sie nie zorientowalam w sklepie i to powoduje, ze jest jeszcze krotsza:( a wam jak sie podoba? sukienka jest z pozadnej koronki a czarne dodatki to imitacja skorki. prosze o szczere opinie:)



sukienka na chrzciny

27 lip 2012 - 09:54:44

brzydka

sukienka na chrzciny

27 lip 2012 - 09:55:09

Nie podoba mi się ta kieszonka. Bez niej sukienka byłaby fajna.

zweryfikowana
Posty: 907
Ostrzeżenia: 1/5

sukienka na chrzciny

27 lip 2012 - 09:55:20

hmmmm
a ja myślałam, ze pisząc przed kolona, miałaś na myśli, ze za długa ;)

faktycznie niefajnie, ze się unosi, ale chrzciny to nei wesele, nie bedziesz balowac
co do samej kiecki, kompletnie nie w moim stylu, więc nie wypowiem się obiektywnie ;)
ale jest elegancka, to na pewno
ciekawe jak w niej wygladasz

ja niebawem mam też chrzciny i też już mam sukienkę :)

sukienka na chrzciny

27 lip 2012 - 09:55:31

Nie podoba mi się ta sukienka. Wygląda tandetnie. Nie poszłabym w niej na chrzciny.

Ale skoro ją kupiłaś i nie możesz zwrócić, to nie ma innego wyjścia, tylko założyć ją na chrzciny.

sukienka na chrzciny

27 lip 2012 - 09:57:03

nie podoba mi się fason, ani zestawienie skórki z koronką... nie w moim stylu :) ale co osoba to inny gust. Pokaż jak leży na tobie :)

sukienka na chrzciny

27 lip 2012 - 09:57:30

straszna

sukienka na chrzciny

27 lip 2012 - 09:57:58

Nie podoba mi się , ale może na Tobie będzie lepiej wyglądała niż na wieszaku :)

sukienka na chrzciny

27 lip 2012 - 09:58:15

Not

sukienka na chrzciny

27 lip 2012 - 10:00:03

no na wieszaku wygląda nieciekawie... moze w zestawieniu z odpowiednimi dodatkami... ale ta czarna skórka mi nie leży, w ogóle nie pasuje. wiadomo czasami dwie zupełnie kontrastujące ze sobą tekstury tworzą fajne połączenie - ale tutaj po prostu nie wyszło...
jesli dodasz zdjecie na sobie bedzie mozna sie wypowiedziec cos wiecej.... jak narazie not

sukienka na chrzciny

27 lip 2012 - 10:01:20

oooł.. mi sie nie podoba ani trochę

sukienka na chrzciny

27 lip 2012 - 10:14:44

trudno kazdy ma inny gust:) moze ktos jeszcze sie wypowie?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

miala z was taka sukienke?