Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

operacja oczu

25 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

latexowe legginsy:)

30 cze 2009 - 08:37:55

zastanawiam sie nad ich kupnem, oczywiscie z allegro, kosztuja jakies 4dyszki, napewno wiele z was je jzu ma dlatego kieruje dziewczynki do was zapytanie czy z tymi lateksami po praniu sie nic nie dzieje i do czego najfajniej wygladaja?

niezweryfikowana
Posty: 733
Ostrzeżenia: 1/5

latexowe legginsy:)

30 cze 2009 - 08:42:25

W lato po pierwsze będzie Ci w nich straszliwieeeeeeee gorąco.

latexowe legginsy:)

30 cze 2009 - 08:56:17

oj, to fakt. Wczoraj przymierzałam w Colloseum takie (29,90) i muszę przyznać że teraz bym się w nich UPAROWAŁA.

latexowe legginsy:)

30 cze 2009 - 09:40:56

na allegro ja kupilam za 28;p po co przeplacac;p a co do goraca to racja..jak kurczak na grilu sie mozna upiec;d

latexowe legginsy:)

30 cze 2009 - 09:44:52

ja osobiście nie jestem z nich zadowolona mam takie ze stradivariusa i po pierwsze gorąco po drugie spadają z tyłka na maxa i trzeba je co 3 kroki poprawiac ;/

latexowe legginsy:)

30 cze 2009 - 09:51:00

no teraz ci będzie gorąco a po lecie być może że już przejdzie na nie moda i tyle;) ale to twoja decyzja

latexowe legginsy:)

30 cze 2009 - 09:52:58

Cytat
blanca102
zastanawiam sie nad ich kupnem, oczywiscie z allegro, kosztuja jakies 4dyszki, napewno wiele z was je jzu ma dlatego kieruje dziewczynki do was zapytanie czy z tymi lateksami po praniu sie nic nie dzieje i do czego najfajniej wygladaja?

moge C polecic nie te lateksowe, tylko te ala skora kupowalam na all jakies 3 m-ce temu za okolo 45 zl, teraz sa tansze
po 1 wygladaja zdecydowanie lepiej od tych lateksowych
po 2 po praniu nic sie z nimi nie dzieje
po 3 przepuszczaja powietrze i ja sie w nich nie poce!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Tenisówki Hot or Not?