Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Sklep internetowy

28 minut temu

Biznes

31 minut temu

tabernakula sklep

51 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

latexowe legginsy:)

30 cze 2009 - 08:37:55

zastanawiam sie nad ich kupnem, oczywiscie z allegro, kosztuja jakies 4dyszki, napewno wiele z was je jzu ma dlatego kieruje dziewczynki do was zapytanie czy z tymi lateksami po praniu sie nic nie dzieje i do czego najfajniej wygladaja?

niezweryfikowana
Posty: 733
Ostrzeżenia: 1/5

latexowe legginsy:)

30 cze 2009 - 08:42:25

W lato po pierwsze będzie Ci w nich straszliwieeeeeeee gorąco.

latexowe legginsy:)

30 cze 2009 - 08:56:17

oj, to fakt. Wczoraj przymierzałam w Colloseum takie (29,90) i muszę przyznać że teraz bym się w nich UPAROWAŁA.

latexowe legginsy:)

30 cze 2009 - 09:40:56

na allegro ja kupilam za 28;p po co przeplacac;p a co do goraca to racja..jak kurczak na grilu sie mozna upiec;d

latexowe legginsy:)

30 cze 2009 - 09:44:52

ja osobiście nie jestem z nich zadowolona mam takie ze stradivariusa i po pierwsze gorąco po drugie spadają z tyłka na maxa i trzeba je co 3 kroki poprawiac ;/

latexowe legginsy:)

30 cze 2009 - 09:51:00

no teraz ci będzie gorąco a po lecie być może że już przejdzie na nie moda i tyle;) ale to twoja decyzja

latexowe legginsy:)

30 cze 2009 - 09:52:58

Cytat
blanca102
zastanawiam sie nad ich kupnem, oczywiscie z allegro, kosztuja jakies 4dyszki, napewno wiele z was je jzu ma dlatego kieruje dziewczynki do was zapytanie czy z tymi lateksami po praniu sie nic nie dzieje i do czego najfajniej wygladaja?

moge C polecic nie te lateksowe, tylko te ala skora kupowalam na all jakies 3 m-ce temu za okolo 45 zl, teraz sa tansze
po 1 wygladaja zdecydowanie lepiej od tych lateksowych
po 2 po praniu nic sie z nimi nie dzieje
po 3 przepuszczaja powietrze i ja sie w nich nie poce!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Tenisówki Hot or Not?