Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jaki strój na examin??

17 cze 2012 - 21:43:55

Dziewuszki macie jakiś pomysł jak by tu na egzaminie wyglądać schludnie i stylowo?? Biała bluzka i czarna spódnica nie szczwgólnie mnie zadowala;) niestety pomysłu brak . Pomocyyy

jaki strój na examin??

17 cze 2012 - 21:46:25

Nie masz jakiejś skromnej i ładnej sukienki ?;>>

jaki strój na examin??

17 cze 2012 - 21:49:28

mała czarna z ciekawym dekoldem lub naszyjnikiem i w sumie już jest coś innego niż standardowa biała koszula+ spódnica

jaki strój na examin??

17 cze 2012 - 21:49:36

Skromne i ładne mam.ale czarnej akurat nie. No w koralowej raczej nie wyskoczę;) mam ładną bluzeczkę -motylka z koronką na plecach-biała jest i bardzo elegancka,tylko nie wiem co do niej??

jaki strój na examin??

17 cze 2012 - 21:50:11

Cytat
glamourvisage
Skromne i ładne mam.ale czarnej akurat nie. No w koralowej raczej nie wyskoczę;) mam ładną bluzeczkę -motylka z koronką na plecach-biała jest i bardzo elegancka,tylko nie wiem co do niej??
motyl, koronka na plecach... powiedz że zartujesz

jaki strój na examin??

17 cze 2012 - 21:50:58

Jeśli to egzamin pisemny to wcale nie musisz być ubrana na czarno, elegancka sukienka, nawet koralowa, będzie pasować :)

jaki strój na examin??

17 cze 2012 - 21:52:32

Może biała bluzka i czarna/grafitowa spódnica nie są zbyt oryginalne, ale okoliczności i powaga wydarzenia wymagają odpowiednio eleganckiego i jednocześnie skromnego ubioru. Poza tym profesorowie, nauczyciele przychylniej patrzą na osoby w takim typowo "szkolnym" stroju, wiem to z własnego doświadczenia.

Możesz ubrać bluzkę czy koszulę z ozdobnym żabotem lub baskinką, też będzie klasycznie i elegancko, stosownie do sytuacji



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-17 21:53 przez majkelina017.

zweryfikowana
Posty: 2.295
Ostrzeżenia: 1/5

jaki strój na examin??

17 cze 2012 - 21:55:16

Cytat
mneme92
mała czarna z ciekawym dekoldem lub naszyjnikiem i w sumie już jest coś innego niż standardowa biała koszula+ spódnica

Błagam dekolt! Nie istnieje coś takiego jak "dekold".


Na egzamin nie idzie się aby szokować, tylko aby zdać. Dla mnie nieśmiertelna czarna spódniczka do połowy uda i biała bluzka. Nigdy nie ubieram spódnic do kolana, bo takich nie lubię. Poza tym u mnie wszystkie egzaminy są pisemne, więc nikogo nie "gorszę" :)

jaki strój na examin??

17 cze 2012 - 21:57:04

moim zdaniem na egzamin to najodpowiedniesze sa zestawy klasyczne , po co wymyslac ! wymyslic sobie mozesz zestaw ekstra na imreze a nie na egzamim !

niezweryfikowana
Posty: 347
Ostrzeżenia: 2/5

jaki strój na examin??

17 cze 2012 - 21:57:50

Examin ? Strój hod-doga powinien załatwić zaliczenie.

Exam.

jaki strój na examin??

17 cze 2012 - 21:59:23

dokładnie :)

jaki strój na examin??

17 cze 2012 - 21:59:39

Nie no nie żartuję ta bluzka jest delikatna i skromna. Może rzeczywiście nie będę kombinować i koszulę założę i spodnie. Tylko Dżizas Krajst ma być jutro 34 stopnie:/

niezweryfikowana
Posty: 347
Ostrzeżenia: 2/5

jaki strój na examin??

17 cze 2012 - 22:02:29

Cytat
glamourvisage
Nie no nie żartuję ta bluzka jest delikatna i skromna. Może rzeczywiście nie będę kombinować i koszulę założę i spodnie. Tylko Dżizas Krajst ma być jutro 34 stopnie:/


Jesus Christ

jaki strój na examin??

17 cze 2012 - 22:02:31

Cytat
taknachwile87
Examin ? Strój hod-doga powinien załatwić zaliczenie.

Exam.
No cóż, dziewczyna chciała błysnąć angielskim, bo przecież nie wypada mówić w Polsce po polsku. To nie jest 'hot'. Nie musisz koniecznie ubierać zestawu: biała bluzka- czarna spódniczka.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-17 22:04 przez keyy.

niezweryfikowana
Posty: 347
Ostrzeżenia: 2/5

jaki strój na examin??

17 cze 2012 - 22:06:07

Cytat
keyy
Cytat
taknachwile87
Examin ? Strój hod-doga powinien załatwić zaliczenie.

Exam.
No cóż, dziewczyna chciała błysnąć angielskim, bo przecież nie wypada mówić w Polsce po polsku. To nie jest 'hot'. Nie musisz koniecznie ubierać zestawu: biała bluzka- czarna spódniczka.

To jest przerażające x x

' hey luknij czy moje auto nie stoi na stricie' x x

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

SUKIENKA NA WESELE