Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

spódnica na lato

12 cze 2012 - 22:01:20

Witam dziewczyny:) Mam zamiar sobie kupić spódnicę asymetryczną koloru nude za 60 zl+ przesyłka. Powiedźcie mi czy się opłaca a może inny kolor i czy hot czy not? A możey wy sprzedajecie taką? Jeżeli tak to przesyłajcie propozycje:)))
link jak nie widzicie http://szafa.pl/c10623216-xs-s-m-l-13-kolorow-maxi-tren-asymetryczna-szyfon.html
Pozdrawiam
a więc?



zweryfikowana
Posty: 2.097
Ostrzeżenia: 1/5

spódnica na lato

12 cze 2012 - 22:02:54

Dla mnie sa brzydkie
jak juz pisalam
co druga laska ma taką
i sie juz przejadły

spódnica na lato

12 cze 2012 - 22:03:53

nie podobają mi się i nie rozumiem czemu na nie ostatnio taki szał, skoro mało kto wygląda w nich dobrze.

spódnica na lato

12 cze 2012 - 22:05:16

Cytat
kulkaaa
Dla mnie sa brzydkie
jak juz pisalam
co druga laska ma taką
i sie juz przejadły

to jaką spódnicę na lato proponujesz, może masz jakiś fajny pomysł?

spódnica na lato

12 cze 2012 - 22:05:53

Cytat
kulkaaa
Dla mnie sa brzydkie
jak juz pisalam
co druga laska ma taką
i sie juz przejadły
to samo pomyslalam, a najlepsze jest to ze za rok beda nie modne i wtedy bedzie ich wysyp na szafie i innych portalach, a teraz sie niby wszystkim podobaja. teraz wiekszosc napisze hot, a jak wystawie ta spodnice za pol roku z zapytaniem hot or not, wiekszosc napisze not bo nie bedzie modna... glupota, ludzie bardzo czesto sie zachowuja jak by nie mieli wlasnego zdania lub gustu.

spódnica na lato

12 cze 2012 - 22:06:27

okropne sa te spodnice ,do sesji zdjeciowej moga byc spoko a tak na codzien no to nie wygląda.

spódnica na lato

12 cze 2012 - 22:07:13

Jakoś do mnie nie przemawiają.... jakby jeszcze ten tyl nie byl az tak dlugi to OK

spódnica na lato

12 cze 2012 - 22:07:56

Cytat
ania-anulka
Cytat
kulkaaa
Dla mnie sa brzydkie
jak juz pisalam
co druga laska ma taką
i sie juz przejadły
to samo pomyslalam, a najlepsze jest to ze za rok beda nie modne i wtedy bedzie ich wysyp na szafie i innych portalach, a teraz sie niby wszystkim podobaja. teraz wiekszosc napisze hot, a jak wystawie ta spodnice za pol roku z zapytaniem hot or not, wiekszosc napisze not bo nie bedzie modna... glupota, ludzie bardzo czesto sie zachowuja jak by nie mieli wlasnego zdania lub gustu.

nie chodzi o to że jak już jest wysyp to kupowac ale lubię zwiewnespodnice takie lekkie i się tylko radze czy sie opłaca . ale dzięki:)

spódnica na lato

12 cze 2012 - 22:11:10

Cytat
xxxmoniqa
Cytat
ania-anulka
Cytat
kulkaaa
Dla mnie sa brzydkie
jak juz pisalam
co druga laska ma taką
i sie juz przejadły
to samo pomyslalam, a najlepsze jest to ze za rok beda nie modne i wtedy bedzie ich wysyp na szafie i innych portalach, a teraz sie niby wszystkim podobaja. teraz wiekszosc napisze hot, a jak wystawie ta spodnice za pol roku z zapytaniem hot or not, wiekszosc napisze not bo nie bedzie modna... glupota, ludzie bardzo czesto sie zachowuja jak by nie mieli wlasnego zdania lub gustu.

nie chodzi o to że jak już jest wysyp to kupowac ale lubię zwiewnespodnice takie lekkie i się tylko radze czy sie opłaca . ale dzięki:)

to kup jakąś ładną, symetryczną. na pewno będzie bardziej praktyczna.

spódnica na lato

12 cze 2012 - 22:12:12

mi się też przejadły nie kupowałabym,wolałabym kupić zwiewną ,ale nie asymetryczną np przed kolano czy krótszą

spódnica na lato

12 cze 2012 - 22:13:19

Cytat
xx9xx
Cytat
xxxmoniqa
Cytat
ania-anulka
Cytat
kulkaaa
Dla mnie sa brzydkie
jak juz pisalam
co druga laska ma taką
i sie juz przejadły
to samo pomyslalam, a najlepsze jest to ze za rok beda nie modne i wtedy bedzie ich wysyp na szafie i innych portalach, a teraz sie niby wszystkim podobaja. teraz wiekszosc napisze hot, a jak wystawie ta spodnice za pol roku z zapytaniem hot or not, wiekszosc napisze not bo nie bedzie modna... glupota, ludzie bardzo czesto sie zachowuja jak by nie mieli wlasnego zdania lub gustu.


może i tak zrobię ale chyba w stronę sukienki ;) a ze spódnicy zrezygnuje ponieważ mam rozkloszowane i nie asymetryczne;p fakt faktem za rok to nie bedzie szał a lepiej kupić coś co się bedzie chodzić i chodzić:)
nie chodzi o to że jak już jest wysyp to kupowac ale lubię zwiewnespodnice takie lekkie i się tylko radze czy sie opłaca . ale dzięki:)

to kup jakąś ładną, symetryczną. na pewno będzie bardziej praktyczna.

niezweryfikowana
Posty: 347
Ostrzeżenia: 2/5

spódnica na lato

12 cze 2012 - 22:15:06

a jaki to jest kolor NUUUUUUDDDEEEEEEEEEEE ? czyżby chodziło o NUUUDEEEE bo Ci się NUUUUUUDDDDDZZZZIIIIII ? O.o

zweryfikowana
Posty: 2.806
Ostrzeżenia: 2/5

spódnica na lato

12 cze 2012 - 22:15:19

Nudne i przereklamowane.

Chcoiaż ja nie mam ani jednej pary spodni tylko spódnice wszelkie odmiany oraz sukienki.
to te mi sie nie podobaja

spódnica na lato

12 cze 2012 - 22:16:06

Nie podobają mi sie a cena bardzo wysoka. Na All kupisz o połowę tańszą.

spódnica na lato

12 cze 2012 - 22:17:42

Cytat
taknachwile87
a jaki to jest kolor NUUUUUUDDDEEEEEEEEEEE ? czyżby chodziło o NUUUDEEEE bo Ci się NUUUUUUDDDDDZZZZIIIIII ? O.o


yyyyyy sprawdź sobie, nie nudzi mi się:)
dzieki za rady dało mi to dużo do myślenia ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-12 22:18 przez xxxmoniqa.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

który kolor torebki?