Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

panna młoda w butach na platformie

12 cze 2012 - 14:11:01

Co sądzicie o butach na 11 cm obcasie i platformie 2 cm z przodu do ślubu i na wesela.Obcas odczówalny w tym wypadku to ok 9 cm.Zastanawiam się nad kupnem,mam jeszcze rok,ale już znalazłam idealne.Czy wytrzymam w nich po ślubie chodząc i tańcząc całą prawie noc?Może ktoś z własnego doświadczenia wie.Ogólnie bardzo wygodne gdyż to bardziej botki niż pantofelki itp.Proszę o rady:)

panna młoda w butach na platformie

12 cze 2012 - 14:14:27

to Ty musisz sama wiedziec , czy chodzisz na obasach wogóle, czy dasz rade....
czy tylko na wesele chcesz mieć, bo jak nie chodzisz to nie ma co chyba wymyślac za dużo,
ja np. do koscioła założę tylko szpilki a potem na przebranie coś zmienię na płsko albo niższe, bo nie przepadam za szpilkami, i nie chcę sie na własnym weselu męczyć.

panna młoda w butach na platformie

12 cze 2012 - 14:14:37

mysle ze dasz rade, zawsze obcas mozna sciac max 2cm :)

zweryfikowana
Posty: 584
Ostrzeżenia: 1/5

panna młoda w butach na platformie

12 cze 2012 - 14:15:25

moim zdaniem powinnac pochodzic pomierzyc rozne i kupic te najwygodniejsze. nie wyobrazam sobie na te prawie 24h butow z neta ktorych nie mierzylam

panna młoda w butach na platformie

12 cze 2012 - 14:17:44

zawsze wytrzymuję na 9 cm szpilce na imprezach takich jak wesela itp.Wiele zależy od jakości buta i wyprofilowaniu,to wiem,ale czy da się tańczyć z 2 cm platformą?

Cytat
doliina
moim zdaniem powinnac pochodzic pomierzyc rozne i kupic te najwygodniejsze. nie wyobrazam sobie na te prawie 24h butow z neta ktorych nie mierzylam
Buty są ze sklepu 2 razy mierzone :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-12 14:18 przez sqinia.

zweryfikowana
Posty: 584
Ostrzeżenia: 1/5

panna młoda w butach na platformie

12 cze 2012 - 14:22:11

Cytat
sqinia
zawsze wytrzymuję na 9 cm szpilce na imprezach takich jak wesela itp.Wiele zależy od jakości buta i wyprofilowaniu,to wiem,ale czy da się tańczyć z 2 cm platformą?
Cytat
doliina
moim zdaniem powinnac pochodzic pomierzyc rozne i kupic te najwygodniejsze. nie wyobrazam sobie na te prawie 24h butow z neta ktorych nie mierzylam
Buty są ze sklepu 2 razy mierzone :)


O no to masz inna opcje. zapewne jest 30dni na zwrot wiec mozesz kupic i po domu zobaczyc na spokojnie. nic im sie nie satnie i jak sie okaze ze to nie te to oddasz

panna młoda w butach na platformie

12 cze 2012 - 14:43:46

O tym nie wiedziałam:)Pewnie trzeba zapytać o coś takiego?

panna młoda w butach na platformie

12 cze 2012 - 14:46:53

Rok to dużo czasu i może Ci się jeszcze odwidzieć.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-12 14:47 przez AgataBatycka.

panna młoda w butach na platformie

12 cze 2012 - 14:49:08

Cytat
AgataBatycka
Rok to dużo czasu i może Ci się jeszcze odwidzieć.
no właśnie też tego się boję,jak i tego ,że już tak fajnych nie znajde za taką cenę.Jest ok 50 zł obniżki ceny.

panna młoda w butach na platformie

12 cze 2012 - 14:49:33

Cytat
AgataBatycka
Rok to dużo czasu i może Ci się jeszcze odwidzieć.

panna młoda w butach na platformie

12 cze 2012 - 14:51:21

Cytat
mrruczek
Cytat
AgataBatycka
Rok to dużo czasu i może Ci się jeszcze odwidzieć.
i po co polazłam do tego sklepu?;)

zweryfikowana
Posty: 1.298
Ostrzeżenia: 1/5

panna młoda w butach na platformie

12 cze 2012 - 14:52:12

poza tym mogą się różnić kolorem od sukni. wstrzymaj się.

panna młoda w butach na platformie

12 cze 2012 - 14:53:09

ja tańczyłam na szpilkach 4,5cm(obcas 15cm),ale tylko w miejscu, raczej nie jakieś tańce klasyczne (z tym może być problem). Da się cały dzień wytrzymać, jeśli:
1)buty są świetnie wyprofilowane/wygodne i nigdzie nie obcierają
2)jesteś przyzwyczajona do chodzenia w szpilkach (częściej niż raz w tyg, najlepiej jak ktoś chodzi codziennie)
3) jeśli buty miałaś choć raz na sobie i wiesz jak pracują na stopie0a muszą się spisywać idealnie.

panna młoda w butach na platformie

12 cze 2012 - 14:54:15

ja na studniówce byłam w 13cm icałą noc wytrzymałam nie siedząc w ogóle więc pewnie dasz rade, byle by nie obcierały.

panna młoda w butach na platformie

12 cze 2012 - 14:59:30

Cytat
sqinia
zawsze wytrzymuję na 9 cm szpilce na imprezach takich jak wesela itp.Wiele zależy od jakości buta i wyprofilowaniu,to wiem,ale czy da się tańczyć z 2 cm platformą?
Cytat
doliina
moim zdaniem powinnac pochodzic pomierzyc rozne i kupic te najwygodniejsze. nie wyobrazam sobie na te prawie 24h butow z neta ktorych nie mierzylam
Buty są ze sklepu 2 razy mierzone :)
Gwarantuje Ci, że się da:) ja ostatnio miałam takie na weselu kuzyna i nie narzekałam:) tylko musisz je miec dobrze dopasowane do stópki:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

buty beżowe czy czarne?