Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Oryginalne melissy nie obcierają bo są zrobione w specjalnej technologii. Niestety na rynku jest pełno podróbek tych butów i efekty są jakie są. Podróby są zrobione ze zwykłej gumy która musi obcierać. Dodatkowo odparza stopy. Dziewczyny nie kupujcie podróbek melisek bo i tak ich nie ponosicie. Jeśli marzą się Wam takie buty do kupcie oryginały. W polsce jednym z niewielu producentów którzy sprzedają oryginały jest Lollypop.pl

Ja kupiłam melisski i są świetne. Takich mięciutkich butów nigdy nie miałam :)
Kiedyś słyszałam w tv, że jeśli obcierają buty warto je spryskać dobrze dezodorantem i stopy też. Podobno działa ale jeszcze tego nie wypróbowałam :)

ja moje obcierajace balerinki obkleiłam w około szeroką tasiemką z pasmanterii i pomogło :) bo tasiemka delikatnie przywiera do stopy :) a przykleic ja mozna klejem do obuwia. w przypadku melisek raczej sie nie sprawdzi... hm nie nosilam plastiku na stopach wiec nie wiem

Cytat
Sandri
A ja mam tak ze jak mnie raz nowe buty obedrą, zagoi sie i juz nie obdzieraja :) bo sie chyba juz noga przystosowuje do nich...

Ja mam to samo,zawsze jak 1 raz ubiorę buty (nie zależnie jakie) to krew, pot i łzy w dosłownym sensie,pęcherze mi się robią takie,że hej ale wrócę do domu,pochodzę w innych butach na czas gojenia się i jak 2 raz ubiorę to już jest wszystko super ;)

tez mam meliski open toe, sa mega wygodne, ale obtarl mnie tylko jeden but, malo tego, na piecie i przy palcu o.O

niezweryfikowana
Posty: 579
Ostrzeżenia: 9/5

Sama mam taki problem i zastanawiam się co robić.

niezweryfikowana
Posty: 854
Ostrzeżenia: 9/5

Mnie nie obcierają tylko conversy ;) cokolwiek założę na stopę (nie mówię o kapciach) i jest dramat ;) czy to zwykle buty z H&M, które wpadły mi w oko, czy Lasocki czy Wojas.
Podepnę się pod post właściwie- polecacie jakieś nie wiem, wkładki żelowe, cokolwiek co pomoże? Wczoraj wracałam z wyjścia praktycznie bez butów ;)

Ogólnie poluję w tym roku na kolejne już Converse:
https://www.butomaniak.pl/pol_m_Marki_-C-_Converse-383.html

Podoba mi się ten kolor:


niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 6/5

Tak to jest z butami z gumy, nie są zbyt wygodne. I mogą obcierać. Sama nie przepadam za takimi i kiedy mogę wybieram buty wykonane z prawdziwej skóry. Buty takie są wygodniejsze, dopasowują się lepiej do kształtu stopy. Czego nie można powiedzieć o butach wykonanych z gumy.

Jeśli szukacie czegoś wygodnego na wiosnę polecam po prostu mokasyny:
https://panitorbalska.com/jak-w-tym-roku-nosic-bezowe-mokasyny/

Na przykład w wiosennym jaśniejszym beżowym odcieniu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

SUKIENKA