Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mam nadzieję, że nie tylko ja mam taki problem, a może któraś z Was ma na to jakiś sosób...? :/
Kupiłam niedawno śliczne meliski na lato i po 30 minutach, zanim dotarłam do pracy musiałam je zdjąć i założyć japonki bo okropnie obtarły mi skórę nad piętą:/. Boję się teraz, że założyłam je pierwszy i ostatni raz i wyrzuciłam pieniądze w błoto, bo przecież tworzywo z jakiego są zrobione takie buty nie rozciąga się pod wpływem chodzenia.

ja polecam z czystym sumieniem taki sztyft COMPEED , który po posmarowaniu zabezpiecza nasza skóre przed obtarciami i pecherzami :P 9/10 osób potwierdza skutecznosc jego działania :P wogogluj sobie ;) Ja swój kupiłam w Rosmanie za niecałe 20zł .
Polecam :) warto go naprawde wypróbować :)

mnie też obcierają , z początku dało się chodzić z plastrami a teraz to wystarczy że 2 kroki zrobie i już mnie boli

A mało się tu na forum pisało, że to nie są buty do chodzenia, że obcierają, że nogi się w nich pocą. Ale jak ktoś się nie przekona na własnej skórze to nie uwierzy.

ja mama taki problem z balerinkami i czulenkami na koturnie

Ja też mam jedne meliski i nie ma tragedii,trochę obcierają ale raczej przy dłuższym dystansach. Dobrze się w nich jeździ autem bo są giętkie ;D

Mnie to wszystkie buty obcierają - belrinki, japonki :P nawet sportowe ;/ mam dziwna noge bo buty 37 są przymałe troszku, a w 38 pływam:P mam wąską stope.. i niewymiarową ;P

Także polecam ten sztyft compeed ;)

mnie obcierają i meliski i zwyczajne baleriny i wszystkie szpilki. Już nie mam pojcia co robić żeby się t nie powtarzało. Jedyne buty które mnie nie obcierają to trampki i 4 letnie sandały O_o

jeśli obcierają ci piętę to kup sobie zapiętki żelowe albo skórkowe,ja polecam te drugie w ccc za jakieś 3,90zł :)

dlatego własnie ja przed zakupem tych butów poczytałam opinie i zrezygnowałam z nich ;)

Cytat
dagoos86
dlatego własnie ja przed zakupem tych butów poczytałam opinie i zrezygnowałam z nich ;)

ja tak samo

niezweryfikowana
Posty: 817
Ostrzeżenia: 2/5

Dla mnie te buty odpadają. Obcierają mnie prawie każde buty więc w tych byłaby masakra. :)

Mni zawsze obcieraja baleriny, w takich wypadkach polecam przykleich plaster DO BUTA w miejsce obcierania. U mnie zawsze pomaga

Mnie okropnie obtarły i się ich pozbyłam

na buty z gumy w taki upał nie ma rady i nie sądzę by coś pomogło

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Re: idealny strój kąpielowy!