Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

Podnoszenie kwalifikacji

20 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

W co się ubrać na Komunię córki

04 mar 2012 - 20:56:04

Hej dziewczyny za dwa miesiące mam komunię córki i kompletnie nie wiem co na siebie włożyć .Jestem niska mam 158 wzrostu nie długie nogi .Chciała bym coś eleganckiego i nie wiem sukienka ,garsonka ze spódniczką lub ze spodniami ?.Doradźcie mi może macie jakieś fajne pomysły w co się ubrać.

W co się ubrać na Komunię córki

04 mar 2012 - 22:30:52

Miałam podobny dylemta 2 lata temu :) Do syna kupiłam komplet z pierwszego zdjęcia-jasna sukienka i żakiet-real foto w moich rzeczach na górnej półce.Byłam bardzo zadowolona z tego zakupu.Podobnie,jak Ty,jestem niska-mam 1,61 m.Drugie zdjęcie to ubranie na komunię chrześnicy,które założyłam w zeszłym roku.Polecam sukienkę-to okazja,która świetnie nadaje się,by ją założyć.Spodnie,czy garsonkę można ubrać na mniej oficjalne uroczystości :) Mam nadzieję,że choć trochę pomogłam.Pozdrawiam :)



zweryfikowana
Posty: 1.910
Ostrzeżenia: 1/5

W co się ubrać na Komunię córki

04 mar 2012 - 22:44:16

noo to 2 jest super ;D

W co się ubrać na Komunię córki

05 mar 2012 - 08:11:44

Super 2 jest rewelacyjna chociaż i 1 też niczegosobie dzięki:) a gdzie znajdę tą drugą czy na all sątakie?

W co się ubrać na Komunię córki

05 mar 2012 - 08:20:52

Wydaje mi się, że najfajniej będzie wyglądała jakaś sukienka lub spódnica z wysokim stanem i ciekawa bluzka - powinna Ci wydłużyć nogi. Ten zestaw 2. jest super:)

W co się ubrać na Komunię córki

05 mar 2012 - 08:29:02

Ja obie rzeczy kupowałam na all :) I służą mi do dziś.A bluzkę z 2 zdjęcia ubieram też do eleganckich spodni.Real foto tego 2 zestawu też znajdziesz w moich rzeczach :)

W co się ubrać na Komunię córki

05 mar 2012 - 08:35:47

A co do tego zestawu jakie buty czy jakaś marynareczka żakiet bolerko jakie dodatki powiem że nie noszę butów na wysokim obcasie lubię koturny.W obserwowanych mam sukienkę która mi się podoba .Mam mały biust więc nie noszę dekoltów .Jak narazie 2 mi najbardziej pasuje:)Napisałam tu na forum bo to moje pierwsza pierwsza tak uroczystość ubieram przeważnie sportowe ciuszki i nic nie mam w domu eleganckiego więc czas najwyższy abym coś miała:) Dziękuje wszytskim za porady naprawdę mi pomogłyście :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

BOTKI MILITARNE