Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

sklep czas na buty ktos kupowal?

24 lut 2012 - 18:58:35

Czy ktos kupowal buty w sklepie internetowym CZAS NA BUTY, jesli tak to jakiej jakosci są buciki, czy transakcje byly udane, czy sprzedawca w razie W zgadza się na zwroty? Jesli macie jakies butki z ich sklepu czy mozecie pokazac Zdjęcia real?

Będe wdzięczna za odpowiedzi

sklep czas na buty ktos kupowal?

24 lut 2012 - 19:00:38

Nie kupuję butów bez przymiarki, przykro mi :)

sklep czas na buty ktos kupowal?

24 lut 2012 - 19:01:25

niestety nie

sklep czas na buty ktos kupowal?

24 lut 2012 - 19:39:42

Cytat
szasa
Nie kupuję butów bez przymiarki, przykro mi :)

ja też ale, u mnie w miescie wybor butow bardzo opłakany a tam spodobaly mi sie pewne buty i mam dylemat

sklep czas na buty ktos kupowal?

24 lut 2012 - 19:47:17

niewiem nie mampojecia ale na allegro duzo tych butów jest poszukaj

sklep czas na buty ktos kupowal?

24 lut 2012 - 19:59:05

Hej:)
Ja zakupiłam Botki sa mega wygodne;] Transakcja super,buty dostalam po bodajże 2 dniach. Wszystko przebiegło super;]



sklep czas na buty ktos kupowal?

25 lut 2012 - 17:16:52

Niestety nigdy nie kupowałam :)

sklep czas na buty ktos kupowal?

06 mar 2012 - 19:35:59

hej. ja wlasnie kupilam w pt buty, zrobilam od razu przelew (wewnetrzny) a przesylka zostala nadana dopiero we wt ;/ nie po to place za przesylke kurierem, zeby czekac tyle na przesylke ;/ cos czuje, ze beda problemy, bo podany mi nr nadania jest bledny ;/ i nie odpisuja na wiadomosci ...

sklep czas na buty ktos kupowal?

06 mar 2012 - 19:37:48

nie znam tej strony internetowej.

sklep czas na buty ktos kupowal?

06 mar 2012 - 19:40:24

ostatnio przeglądałam ich stronke i spodobały mi się sandały i chyba sie na nie skusze, ale zauwazyłam że na all sa tez te butki co na czas na buty, cena chyba taka sama :)

sklep czas na buty ktos kupowal?

06 mar 2012 - 19:41:57

Niestety.

zweryfikowana
Posty: 2.406
Ostrzeżenia: 3/5

sklep czas na buty ktos kupowal?

06 mar 2012 - 19:43:54

ogólnie na stronie nie kupowałam ale mam ze sklepu. Buty są ok, dobra jakość za dobrą cenę :) rozmiarówka raczej standard

Proszę o pomoc -> Klik

sklep czas na buty ktos kupowal?

06 mar 2012 - 19:44:04

Ja:) zamówiłam buty w środę po południu i dotarły wczoraj. Jestem bardzo zadowolona, butki świetne, zamówiłam sobie workery. Jednak polecam wybierać sposób dostawy za pośrednictwem kuriera i za pobraniem. Zawsze to pewniej. Co do zwrotów, to prawdopodobnie też nie będzie żadnych problemów. Generalnie sklep ten ma w sieci naprawdę dobrą renomę, wystarczy poczytać tylko trochę opinie blogerek, które bardzo często prezentują ich obuwie:)

sklep czas na buty ktos kupowal?

06 mar 2012 - 19:45:41

Cytat
barbidurek
Ja:) zamówiłam buty w środę po południu i dotarły wczoraj. Jestem bardzo zadowolona, butki świetne, zamówiłam sobie workery. Jednak polecam wybierać sposób dostawy za pośrednictwem kuriera i za pobraniem. Zawsze to pewniej. Co do zwrotów, to prawdopodobnie też nie będzie żadnych problemów. Generalnie sklep ten ma w sieci naprawdę dobrą renomę, wystarczy poczytać tylko trochę opinie blogerek, które bardzo często prezentują ich obuwie:)

bo dostaja je (buty) za free i maja sklep reklamowac ;]

zweryfikowana
Posty: 2.406
Ostrzeżenia: 3/5

sklep czas na buty ktos kupowal?

06 mar 2012 - 19:48:53

Cytat
jolieetolie
Cytat
barbidurek
Ja:) zamówiłam buty w środę po południu i dotarły wczoraj. Jestem bardzo zadowolona, butki świetne, zamówiłam sobie workery. Jednak polecam wybierać sposób dostawy za pośrednictwem kuriera i za pobraniem. Zawsze to pewniej. Co do zwrotów, to prawdopodobnie też nie będzie żadnych problemów. Generalnie sklep ten ma w sieci naprawdę dobrą renomę, wystarczy poczytać tylko trochę opinie blogerek, które bardzo często prezentują ich obuwie:)

bo dostaja je (buty) za free i maja sklep reklamowac ;]

a no właśnie. Więc opinia blogerek zawsze trochę myli

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

h/n balerinki na wiosne