Obecnie rozmawiamy o:

przyjazne przedszkole

gorący temat

Rewelacyjne okna

8 minut temu

e-papieros

32 minut temu

nowoczesne przedszkole

godzinę temu

atrakcyjne przedszkole

dzisiaj o 8:55

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Studniowka -zdjecia

14 sty 2012 - 18:59:55

Czesc Dziewczyny , chciałabym się zapytać o Wasze opinie na temat tej sukienki na 100-dniówke... Kupiłam ja jakiś czas temu i mam co do niej coraz większy dylemat czy się nadaje czy nie..czy w ogóle jest hot czy raczej not? Jak myślicie jakie dodatki były by dobre i czy nie warto byłoby ja delikatnie skrócić ?Proszę o szczere opinie:))
Dodam , ze mam masywne uda a na zdjeciu mam 12 cm platformy i nawet one zbytnio mi nie pomagaja..





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-14 19:07 przez BlackOlive6.

Studniowka -zdjecia

14 sty 2012 - 19:02:58

na studniowke jest ok, ale mi sie nie podoba jest taka hmm nudna zbyt oficjalna a studniowka to w koncu bal mozna dac wiecej czadu ;] oczywisice w pozytwnym znaczeniu ;]

zweryfikowana
Posty: 120
Ostrzeżenia: 1/5

Studniowka -zdjecia

14 sty 2012 - 19:03:30

Skrocic napewno,jest taka 'grzeczna' az za na studniowke,ja bym skrocila do polowy uda i zalozyla do niej wysokie platformy czarne,ciemna kopertowke i mozesz isc

Studniowka -zdjecia

14 sty 2012 - 19:04:09

nuuda nuda, koniecznie troszkę skróć.

Studniowka -zdjecia

14 sty 2012 - 19:04:57

mi sie zupełnie nie podoba, taka nijaka moim zdaniem

Studniowka -zdjecia

14 sty 2012 - 19:05:19

skróciłabym jakieś 10 cm no może 15
ozdóbki z pasa bym wypruła i uzupełniła na gorze tworząc coś na ksztalt kołnierzyka i voila kiecka nie do poznania

Studniowka -zdjecia

14 sty 2012 - 19:05:35

dokładnie, tak jak piszą moje przedmówczyni. sukienka jest za bardzo grzeczna jak na taką okazję, w dodatku dodaje mnóstwo lat i powagi.
Skróć, dodaj jakieś błyskotki i będzie dobrze.

Studniowka -zdjecia

14 sty 2012 - 19:05:47

Tez mi sie tak wlasnie wydaje .. Ale z drugiej strony mieszkam w dosc malym miasteczku i chodze do dosc tradycyjnej szkoly a kazda krotka czy bardziej rzucajaca sie w oczy sukienka jest dosc mocno oceniana i w ogole.. uroki malego miasta.. Dodam tez ze nie moge sobie pozwolic na zbyt krotka sukienke bo mam dosc masywne uda.. sama nie wiem co myslec i zrobic ;/ zaluje chyba , ze tak szybka ja kupilam..

Studniowka -zdjecia

14 sty 2012 - 19:05:51

gdyby nie te świecidełka pomyślałabym, że idziesz do pracy do jakiegoś biura:)... Myśle, że przy niej już się nic nie da zrobić, nawet skrócić bo straci całkowicie fason wiec radzę poszaleć z dodatkami bo strasznie nudna ta stylizacja .

edit
chyba nawet dodatki tu nic nie dadzą bo przecież są te świecidła przy niej ehh to poszalej z fryzurą:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-14 19:07 przez Camelia1989.

Studniowka -zdjecia

14 sty 2012 - 19:07:03

nudna jest...ja bym akcent czerwony dodała jakiś..

Studniowka -zdjecia

14 sty 2012 - 19:08:04

hm. moim zdaniem wygladasz nudno..;/ skroc sukienke do polowy uda, zaloz czerwone szpile platformy, czerwone dodatki i bedziesz wygladac super. ;):) na tym zdjeciu wygladasz jak starsza pani, a takie ladne nogi, pozazdroscic ;)
studniowke masz raz w zuciu, zaszalej ;):) chyba nie chcesz, ogladajac zdjecia za pare lat, wstydzic sie, ze wygladalas na swojej imprezie jak starsza pani. szafowiczki maja racje ;) wiecej odwagi ;) a co do nozek, wyzszy obcas wszystko zakryje ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-14 19:10 przez wiolusia982.

Studniowka -zdjecia

14 sty 2012 - 19:08:13

Nie widząc twarzy śmiem oznajmić, że widzę na zdjęciu babeczkę mocno po 30s-tce

Studniowka -zdjecia

14 sty 2012 - 19:08:51

Cytat
ewaizdebska199
Skrocic napewno,jest taka 'grzeczna' az za na studniowke,ja bym skrocila do polowy uda i zalozyla do niej wysokie platformy czarne,ciemna kopertowke i mozesz isc


dokładnie

Studniowka -zdjecia

14 sty 2012 - 19:09:37

niby nie jest źle, wszystko dobrze leży, sukienka wygląda na tobie idealnie, ale...jak mam ocenić szczerze to wyglądasz jak dojrzała kobieta na imieninach babci, strasznie skromnie, grzecznie i poprawnie. takie jest moje zdanie odnośnie sukienki.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-14 19:10 przez moniiaa22.

Studniowka -zdjecia

14 sty 2012 - 19:09:52

Cytat
wiolusia982
hm. moim zdaniem wygladasz nudno..;/ skroc sukienke do polowy uda, zaloz czerwone szpile platformy, czerwone dodatki i bedziesz wygladac super. ;):) na tym zdjeciu wygladasz jak starsza pani, a takie ladne nogi, pozazdroscic ;)

heh dzieki ;p ktos jeszcze ? Zupelnie nie wiem co z nia zrobic.. A te czerwone dodatki .. beda pasowac do jej koloru fioletowego ?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Workek boots bershka H/N?