Obecnie rozmawiamy o:

Meble

godzinę temu

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Hiszpania

dzisiaj o 14:40

Wakacje w Hiszpanii.

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dzięki za odpowiedzi, także musze chyba albo ten strapless kupic albo gorset który bedzie dobrze trzymał ;)

w gorsecie chyba będziesz się czuła swobodniej (w sensie, że bez obaw o to, że stanik się zsunie, czy spadnie :) )

tylko trzeba znalezc odpowiedni gorset :)

Cytat
02bezkitu11
w gorsecie chyba będziesz się czuła swobodniej (w sensie, że bez obaw o to, że stanik się zsunie, czy spadnie :) )

Dobry gorset bieliźniany z miejscem na biust o wiele trudniej kupić niż straplessa.

A dobrze dobrany stanik nie ma prawa drgnąć, o spadaniu nie mówiąc :P

to juz sama nie wiem na co sie zdecydowac i co bedzie lepsze ;/

Cytat
anuuulka7
to juz sama nie wiem na co sie zdecydowac i co bedzie lepsze ;/


Łatwiej (i taniej) jest IMHO kupić i dopasować biustonosz.


Ale jeśli wolisz to z sensownych gorsetów do noszenia bez ramiączek wybór masz w zasadzie taki:

Masquerade Tiffany

Maya Bravissimo

Gossard Oh La La

Z czego dwóch ostatnich na żywo nie widziałam na nikim ani nie mierzyłam, więc tylko Tiffany mogę ewentualnie polecać z doświadczenia.

Jeśli masz niewielki biust to ewentualnie zajrzyj do Esotiq, może mają dalej takie coś i będzie Ci pasować:

http://balkonetka.pl/katalog/bra/esotiq-lilly

Aaa, niezły jest jeszcze Elomi Occasions, ale to na tęższe i biuściaste figury.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-13 04:32 przez takaona.

niezweryfikowana
Posty: 250
Ostrzeżenia: 1/5

Ja wole staniki strapless niż gorsety, jest mi w nich wygodniej. Jak jest dobrze zrobiony i dobrany do piersi to całą noc spokojnie można się bawić bez zmartwień o to że się zsunie. Ja mam dwa w domu coś w stylu takiej bardotki http://zuch.blox.pl/2012/01/nie-jestescie.html, która ma właśnie fiszbiny i od wewnątrz silikonowe paseczki, które pomagają utrzymać wszystko na odpowiednim poziomie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-13 13:44 przez superba.

Ja mam taki naprawde fajny stanik z lidla z odpinanymoi naramkami i świetnie trzyma biust, teraz też b edzie w ofercie więc planuje zakup kolejnego bo stary sie już troszkę znosił

Aktua;ny temat na lato. Też mam zawsze ten problem.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Torebka z chińczyka