Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej! potrzebuje pomocy otóż mam sukienkę bez ramiączek i czy lepszy będzie stanik czy gorset pod sukienkę aby biust nie opadał i ładnie się układał. Co polecacie? Może macie jakieś swoje doświadczenia? potrzebuje porady najlepiej od kogoś kto wypróbował ten sposób :) może ktoś wypróbował oto ten model stanika?


Nie mam z takimi biustonoszami doświadczenia, ale też chętnie się dowiem :)

hmmm.. nie wiem, nie mam pojęcia ale powiem Ci tyle: nigdy nie zakładaj silikonowych miseczek... :)
pamiętam swój bal gimnazjalny, tańczymy, tańczymy a tu pod nogami czyjeś miseczki latają :D

Ja nie pomogę, ale też się chętnie dowiem :)

Ja mam silikonowe miseczki i powiem Ci, że są wygodne. Moim zdaniem lepsze niż stanik bez ramiączek z silikonowym paskiem, bo i tak spada i tak. Może to kwestia wielkości biustu. Ja jeśli idę w takiej sukience to wybieram właśnie silikonowe miseczki. Tylko musisz dobrze dobrać rozmiar ;p

Ja niestety, mimo, że mam dobrze dobrany rozmiar, to nie lubię takich staników, bo osobiście czuję, że "coś się nie trzyma" i mam wrażenie, że mi zaraz spadnie.

staniki te takie... "pół gorsety" z h&m trzymają bardzo dobrze :)

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

Jeszcze nie widziałam biustonoszy z sylikonowym tyłem w szerokiej rozmiarówce.
Strapless na sylikonie to najlepsze rozwiązanie, byle tylko w dobrym rozmiarze a nie 75B.

zweryfikowana
Posty: 1.035
Ostrzeżenia: 1/5

ja miałam podobny na studniówce. Sprawdził się, ale szału nie było, gdyż co jakiś czas miałam wrażenie, że delikatnie wędruje w dół, mimo, że był profesjonalnie dopasowany. Jeśli miałabyś wybór między takim stanikiem a gorsetem, to zdecydowanie lepiej będziesz się czuła w gorsecie. Pamiętaj tylko, żeby był idealnie dopasowany.

a czy te sylikonowe nie opadają razem z biustem? chodzi mi czy się trzymaja ładnie wysoko czy nie ma efektu zwisajacego biustu :) martys1602 te zdjecia ktore pokazalam to nie jest caly sylikonowy stanik tylko te boki ma sylikonowe on jest z firmy intimissimi wiec chyba powinien byc dobry jakosciowo ;) chodz nie wiem czy gorset nie bylby lepszy pod spod?

ja tez mam sylikonowe miseczki jestem zadowolona myslalam ze mi spadna ale sie mocno trzymaly i ja kupowalam rozmiar wieksza miseczke niz nosze

osobiście mam taki biustonosz tzw. bardotka.jednak bez silikonowego tyłu i moim zdaniem jest świetny. Kupiłam go do sukienki bez ramiączek i sprawdza się ! polecam

.
bardotka się u mnie nie trzyma ;/ moze mam za mały biust (75B) ;/



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-11 22:11 przez anuuulka7.

Najlepsza rzecz to porządny i dobrze dobrany "strapless" (stanik bez ramiączek), taki trzyma się na mur, proszę:






Z takich biustonoszy polecam właśnie ten z filmiku (Ewa Michalak) albo straplessy Freyi, modele Deco i Taylor:






To coś z silikonem z tyłu, co pokazałaś nie ma żadnych szans żeby podtrzymać i ukształtować biust.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-12 17:20 przez takaona.

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

Ja bym chyba nigdy nie dała 250zł za biustonosz.. Są straplessy dwukrotnie tańsze, a równie dobrej jakości.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

torebka - ktoś ma?