Obecnie rozmawiamy o:

Gastroskopia

gorący temat

regularne posiłki

11 minut temu

dieta organizacja

25 minut temu

przestrzeganie diety

42 minut temu

zalety diety pudełkowej

57 minut temu

skuteczna dieta

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej! potrzebuje pomocy otóż mam sukienkę bez ramiączek i czy lepszy będzie stanik czy gorset pod sukienkę aby biust nie opadał i ładnie się układał. Co polecacie? Może macie jakieś swoje doświadczenia? potrzebuje porady najlepiej od kogoś kto wypróbował ten sposób :) może ktoś wypróbował oto ten model stanika?


Nie mam z takimi biustonoszami doświadczenia, ale też chętnie się dowiem :)

hmmm.. nie wiem, nie mam pojęcia ale powiem Ci tyle: nigdy nie zakładaj silikonowych miseczek... :)
pamiętam swój bal gimnazjalny, tańczymy, tańczymy a tu pod nogami czyjeś miseczki latają :D

Ja nie pomogę, ale też się chętnie dowiem :)

Ja mam silikonowe miseczki i powiem Ci, że są wygodne. Moim zdaniem lepsze niż stanik bez ramiączek z silikonowym paskiem, bo i tak spada i tak. Może to kwestia wielkości biustu. Ja jeśli idę w takiej sukience to wybieram właśnie silikonowe miseczki. Tylko musisz dobrze dobrać rozmiar ;p

Ja niestety, mimo, że mam dobrze dobrany rozmiar, to nie lubię takich staników, bo osobiście czuję, że "coś się nie trzyma" i mam wrażenie, że mi zaraz spadnie.

staniki te takie... "pół gorsety" z h&m trzymają bardzo dobrze :)

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

Jeszcze nie widziałam biustonoszy z sylikonowym tyłem w szerokiej rozmiarówce.
Strapless na sylikonie to najlepsze rozwiązanie, byle tylko w dobrym rozmiarze a nie 75B.

zweryfikowana
Posty: 1.035
Ostrzeżenia: 1/5

ja miałam podobny na studniówce. Sprawdził się, ale szału nie było, gdyż co jakiś czas miałam wrażenie, że delikatnie wędruje w dół, mimo, że był profesjonalnie dopasowany. Jeśli miałabyś wybór między takim stanikiem a gorsetem, to zdecydowanie lepiej będziesz się czuła w gorsecie. Pamiętaj tylko, żeby był idealnie dopasowany.

a czy te sylikonowe nie opadają razem z biustem? chodzi mi czy się trzymaja ładnie wysoko czy nie ma efektu zwisajacego biustu :) martys1602 te zdjecia ktore pokazalam to nie jest caly sylikonowy stanik tylko te boki ma sylikonowe on jest z firmy intimissimi wiec chyba powinien byc dobry jakosciowo ;) chodz nie wiem czy gorset nie bylby lepszy pod spod?

ja tez mam sylikonowe miseczki jestem zadowolona myslalam ze mi spadna ale sie mocno trzymaly i ja kupowalam rozmiar wieksza miseczke niz nosze

osobiście mam taki biustonosz tzw. bardotka.jednak bez silikonowego tyłu i moim zdaniem jest świetny. Kupiłam go do sukienki bez ramiączek i sprawdza się ! polecam

.
bardotka się u mnie nie trzyma ;/ moze mam za mały biust (75B) ;/



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-11 22:11 przez anuuulka7.

Najlepsza rzecz to porządny i dobrze dobrany "strapless" (stanik bez ramiączek), taki trzyma się na mur, proszę:






Z takich biustonoszy polecam właśnie ten z filmiku (Ewa Michalak) albo straplessy Freyi, modele Deco i Taylor:






To coś z silikonem z tyłu, co pokazałaś nie ma żadnych szans żeby podtrzymać i ukształtować biust.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-12 17:20 przez takaona.

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

Ja bym chyba nigdy nie dała 250zł za biustonosz.. Są straplessy dwukrotnie tańsze, a równie dobrej jakości.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

torebka - ktoś ma?