Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

rzęsy donegal

10 sty 2012 - 22:41:39

Cytat
domelaaa
szukam osoby która posiada klej DUO i za opłatą zechciałaby mi troszkę 'odlać' - potrzebuję na pare razy więc nie opłaca mi się kupować całego.. : )

to kup w Inglocie taki malutki w fiolce za 3 zł

rzęsy donegal

10 sty 2012 - 22:43:47

tak myslalam ze klej trzeba bedzie kupic osobno.
ja nigdy nie przyklejałam ale dziewczyny mowia ze lepiej kepki,ale niewiem czy bede potrafila je nalozyc :(

rzęsy donegal

10 sty 2012 - 22:47:15

mim zdaniem kępki łatwiej się zakłada od tych na pasku, poza tym są wygodniejsze w noszeniu, ale ja zawsze używałam rzęs z Inglota

rzęsy donegal

10 sty 2012 - 22:48:29

u mnie jest jedynie stoisko z lakierami do paznokci,pudrami z Inglota wiec tam chyba nie dostane ?

rzęsy donegal

10 sty 2012 - 23:30:40

Cytat
modeliing
u mnie w drogerii Natura ,pani odradzila mi kępki i stwierdzila ze na pasku sa lepsze,ale czytajac wasze opinie chyba wybiore kepki.
druga sprawa,nie orientujecie sie czy zakupie w rosmannie te rzesy z jakiejs lepszej firmy?

nie polecam rzes z rossmana! sa tragiczne i odpadaja po 20 minutach, bo klej jest tragiczny i jest go bardzo malo, a rzesy jakies takie plastikowe bardzo i twarde

rzęsy donegal

10 sty 2012 - 23:32:13

ja znowu słyszałam,że kępki są gorsze

rzęsy donegal

11 sty 2012 - 01:15:05

no ja nie słyszałam, które są gorsze tylko przetestowałam i kępki są o wiele lepsze od tych na pasku, przynajmniej dla mnie

rzęsy donegal

11 sty 2012 - 15:18:03

Cytat
ZolZik1987
no ja nie słyszałam, które są gorsze tylko przetestowałam i kępki są o wiele lepsze od tych na pasku, przynajmniej dla mnie


myslisz ze dam sobie rade z samodzielnym przyklejeniem ich? bo nigdy wczesniej nie przyklejałam nic podobnego :)

rzęsy donegal

11 sty 2012 - 15:21:43

planuję na studniówkę sobie przykleić i mam na pasku...
będę robić to pierwszy raz więc możecie mi powiedzieć jak po zdjęciu zachowują się normalne rzęsy...? bo gdzieś na forum czytałam, że się niszczą przez ten klej

rzęsy donegal

11 sty 2012 - 15:30:50

Ja tam nie przyklejałam nigdy, bo uwazam, że to wygląda sztucznie po prostu. Ostatnio jechałam pociągiem i obok siedziały dwie nastolatki, które całą drogę się podniecały, że zrobiły jakiś tam kurs przedłużania rzęs. Oczywiście obie miały rzęsy doczepione i wyglądało to tragicznie. Bardzo trudno mi było powstrzymac się od śmiechu, kiedy nagle zaczęły sobie wzajemnie te rzęsy układac palcami, bo "ooo, tu Ci się przekrzywiła, a ta chyba odpada..." :))) Cały pociąg miał niezły ubaw :)

rzęsy donegal

11 sty 2012 - 15:41:12

Cytat
modeliing
Cytat
ZolZik1987
no ja nie słyszałam, które są gorsze tylko przetestowałam i kępki są o wiele lepsze od tych na pasku, przynajmniej dla mnie


myslisz ze dam sobie rade z samodzielnym przyklejeniem ich? bo nigdy wczesniej nie przyklejałam nic podobnego :)


myślę że z kępkami poradzisz sobie lepiej niż z tymi na pasku. Nie powinnaś mieś większych problemów, tylko rób to pęsetką a nie palcami, ale to chyba oczywiste.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Botki co sądzicie?