Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

LISIA KITA PRZY TOREBCE

10 sty 2012 - 22:00:38

HEJ, podoba Wam się lisia kita przy torebce? Moim zdaniem nie wygląda to zbyt fajnie :P jak pierwszy raz zobaczyłam ten dodatek byłam zaskoczona i myślałam, że jakaś indywidualistka jest posiadaczką tej torebki, ale później widziałam te kity coraz częściej. Co i nich myślicie ? :D



niezweryfikowana
Posty: 1.028
Ostrzeżenia: 1/5

LISIA KITA PRZY TOREBCE

10 sty 2012 - 22:02:02

dla mnie wielkie not, po co to w ogóle sie nosi?

zweryfikowana
Moderator
Posty: 10.026

LISIA KITA PRZY TOREBCE

10 sty 2012 - 22:03:00

Jak dla mnie koszmarna sprawa... i nieco tandetna... czemu to w ogóle ma służyć, bo raczej nie ozdobieniu torebki.

LISIA KITA PRZY TOREBCE

10 sty 2012 - 22:03:37

Kupiłam taką kitę w Zakopanem oczywiście sztuczną i bardzo fajnie zgrywa się z niektórymi torbami bardziej dłuższych na ramię

LISIA KITA PRZY TOREBCE

10 sty 2012 - 22:04:10

fajnie wygląda mniejsza i do innej torebki, ta mi się nie widzi :)

zweryfikowana
Posty: 573
Ostrzeżenia: 5/5

LISIA KITA PRZY TOREBCE

10 sty 2012 - 22:05:04

Ja rownież mam taką kitkę i fajnie wygląda ale tylko do niektórych torebek;) do tej np co pokazałaś nie za bardzo. A nosi się ją po co? Tak samo jak się nosi kolczyki, bransoletki i jakieś inne pierdułki - dla własnej radości :D

LISIA KITA PRZY TOREBCE

10 sty 2012 - 22:05:08

mi się nie podoba a już w ogóle mnie śmieszy jak kita jest większa od torebki;)

zweryfikowana
Posty: 791
Ostrzeżenia: 1/5

LISIA KITA PRZY TOREBCE

10 sty 2012 - 22:05:54

widziałam tą kitę raz, była w ciekawym zestawieniu i nawet mi się spodobała.. :) ale nie zamierzam jej mieć :P

LISIA KITA PRZY TOREBCE

10 sty 2012 - 22:06:36

nie podoba mi się, za wielkie.

LISIA KITA PRZY TOREBCE

10 sty 2012 - 22:07:46

kolejny denny trend

LISIA KITA PRZY TOREBCE

10 sty 2012 - 22:08:45

przypadkowe zdj z neta, nie zwracałam uwagi na wielkość kity :D

LISIA KITA PRZY TOREBCE

10 sty 2012 - 22:08:47

mi sie nawet podobają :D

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

LISIA KITA PRZY TOREBCE

10 sty 2012 - 22:10:33

obleśne to, nieważne czy sztuczne czy naturalne. Również dobrze można powiesić zdechłego szczura i będzie wyglądać tak samo

LISIA KITA PRZY TOREBCE

10 sty 2012 - 22:10:46

na tym foto wygląda tandetnie, ale ja mam przy 2 torebkach kity i są hot. Ale trzeba je dobrać żeby pasowało i kolorystycznie i długościa, bo tu wygląda komicznie. Ale jak najbardziej kity HOT!!!

LISIA KITA PRZY TOREBCE

10 sty 2012 - 22:12:10

Lisia kita to najmodniejszy dodatek w tym sezonie. Torebkę z najnowszej kolekcji Louis Vuitton z doczepioną kitą ma już w swojej kolekcji Doda, Aneta Piotrkowa i Maryla Rodowicz. Ty nie musisz wydawać tak dużych pieniędzy, aby wyglądać równie modnie, wystarczy, że kupisz lisią kitę i doczepisz ją do ulubionej zimowej torebki.

Zachęcamy oczywiście do kupna lisiej kity wykonanej ze sztucznego futra. Dodatek ten znajdziecie m.in. w sieci sklepów New Yorker i w serwisie Allegro.

Lisia kita musi być dość długa i powinna idealnie pasować do torebki. Dodatek ten najlepiej prezentuje się do dużych i średnich listonoszek oraz aktówek w stylu Alexy Chung. Ważny jest również dobór koloru. Jeżeli nosisz brązową lub karmelową torebkę dobierz do niej lisią kitę w kolorze rudawym, jeżeli zaś twoja torebka jest czarna ożyw ją kita w kolorze bordowym.

Lisia kita pasuje do wszelkich innych futerkowych ozdób, dlatego jeżeli masz kurtkę lub buty ozdobione futerkiem konicznie noś je w zestawie.

Pamiętaj, aby lisią kitę odczepić od torebki wraz z nadejściem wiosny, ponieważ to typowo zimowy dodatek.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

rzęsy donegal