Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Tatuowane obrączki - H or N?

03 sty 2012 - 10:07:22

te ze zdjęcia akurat mi się nie podobają , ale sama chciałabym sobie zrobić na palcu , na którym będę miała kiedyś obrączkę inicjały mojego faceta i zarazem przyszłego męża :)

Tatuowane obrączki - H or N?

03 sty 2012 - 10:07:55

nie podoba mi sie cos takiego. w ogole nie lubie tatuazy

niezweryfikowana
Posty: 216
Ostrzeżenia: 1/5

Tatuowane obrączki - H or N?

03 sty 2012 - 10:08:40

a jak dla mnie sformułowanie hot/ not jest w tym przypadku bez sensu, bo coś co dzisiaj jest hot- tak jak te tatuaże na palcach- za 20 lat może być not.

A poza tym to pomysł ok, jeśli oboje się na to zgadzacie. Zresztą masz pół roku jeszcze, przejdź się do tatuażysty i popytaj, może Ci pomoże w dokonaniu wyboru.

zweryfikowana
Posty: 395
Ostrzeżenia: 1/5

Tatuowane obrączki - H or N?

03 sty 2012 - 10:25:01

Cytat
kashvi
generalnie lubie tatuaże, ale takie cos mi sie nie podoba...
jestem za standardową obrączką

Tatuowane obrączki - H or N?

03 sty 2012 - 10:25:34

pomysł z data znacznie bardziej mi sie pdoba ale ze wzgledu mojej prawdopodobnej pracy w urzedzie widoczne czy tez nie tato jednak odpada

niezweryfikowana
Posty: 687
Ostrzeżenia: 3/5

Tatuowane obrączki - H or N?

03 sty 2012 - 10:28:53

ja tam bardziej gustuję w złocie ;D

Tatuowane obrączki - H or N?

03 sty 2012 - 10:29:32

dla mnie not....

Tatuowane obrączki - H or N?

03 sty 2012 - 10:31:02

ja bym sobie takiego czegoś nie zrobiła :)

Tatuowane obrączki - H or N?

03 sty 2012 - 10:32:48

a to mam rozumieć, że w kościele tuż przy ołtarzu stoi koleś z maszynką do tatuażu i czeka na odpowiedni moment i na miejscu trzaska taki tatuaż?

to już dla mnie jest wymyślanie, kto bardziej oryginalny, kto bardziej przegnie i będzie większe wow. tradycja to tradycja. już mnie nawet irytują te obrączki w katalogach, gdzie dla mężczyzny jest inna a dla kobiety jest inna.

Tatuowane obrączki - H or N?

03 sty 2012 - 10:34:34

Cytat
LOLLL
gorzej po rozwodzie...

dlaczego??? po prostu palca odetnie :) ;)

a co do tematu, nie podobami się....żeby to był jescze taki podłużny wokół palca i obrączka go zakrywała to jeszcze ok, a to będzie wystawać, taki ni w 5 ni w 9...

zweryfikowana
Posty: 928
Ostrzeżenia: 1/5

Tatuowane obrączki - H or N?

03 sty 2012 - 10:38:22

nigdy

Tatuowane obrączki - H or N?

03 sty 2012 - 10:41:43

Cytat
7medeis
jak można iść do ślubu z takimi zaniedbanymi pazurami-.-

jak one są zaniedbane to ty jesteś ślepa
są krókie i tyle, ale zadbane, lepsze to niż kilometrowe akryle

a swoją drogą, rzadko tu zaglądam, ale kojarzę cię z ciągłego dopieprzania ludziom, zawsze znajdziesz coś, żeby się przyczepić

ciekawe.. chyba facet cię nie zaspokaja, albo go raczej nie masz, bo kto by z taką jak Ty wytrzymał. Sory ale nie lubię takich lasek jak Ty, brzydzę się nimi, co anonimowo na forach wszystkim dopieprzają, w dodatku sprawiasz wrażenie osoby, która pozjadała wszystkie rozumy. Zapewne masz milion kompleksów, które starasz się leczyć w ten sposób i do których nie przyznasz się przed samą sobą..
okropna jesteś

zweryfikowana
Moderator
Posty: 1.582

Tatuowane obrączki - H or N?

03 sty 2012 - 10:49:43

Cytat
kasiarz141
a co do tematu, nie podobami się....żeby to był jescze taki podłużny wokół palca i obrączka go zakrywała to jeszcze ok, a to będzie wystawać, taki ni w 5 ni w 9...

Dokładnie o takim myślę. Byłby niewidoczny pod obrączką. Bo złote tradycyjne obrączki też by były. A tatuaż zrobiłabym pewnie tuż po ślubie. Żeby w kościele nie świecić "dziarą" ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

suknia ślubna opinie