Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Tatuowane obrączki - H or N?

03 sty 2012 - 00:51:42

oj nie, okropny pomysł:) Jak chcecie coś innego, to wybierzcie jakieś wyjątkowe obrączki. Skóra na dłoniach z czasem wiotczeje i to będzie wyglądało strasznie (wyobraź sobie dłoń własnej babci z takim "cudem";) poza tym ręce ciągle są myte i poddawane różnej chemii, naskórek szybko się ściera, więc tatuaż szybko wyblaknie i ewentualne szczegóły się rozmyją. Kiepski pomysł:)

Tatuowane obrączki - H or N?

03 sty 2012 - 00:55:02

Cytat
Dziub
Cytat
IzKaAd
Czasem ukochani się zmieniają... A tatuaż zostanie.
Z takim nastawieniem nie warto brac slub.

Mi sie podoba pomysl.

Jestem córką rozwodników i wiem, że różnie w życiu bywa...
A ślub też biorę w tym roku i kocham swojego narzeczonego nad życie, ale nie uważam że muszę sobie gdzieś tatuować jego imię, żeby udowadniać tę miłość.

A moi rodzice też się podobno bardzo kochali i nawet zdecydowali się w wieku nastu lat na spłodzenie mnie z tego wielkiego uczucia... i cóż z tego?
Skąd mam wiedzieć jak moje życie będzie wyglądało za 20 lat???

Tatuowane obrączki - H or N?

03 sty 2012 - 00:55:36

mnie sie taki tatuaż nie widzi :/ ale zalezy jeszcze co się komu podoba

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

Tatuowane obrączki - H or N?

03 sty 2012 - 00:58:50

Cytat
7medeis
jak można iść do ślubu z takimi zaniedbanymi pazurami-.-

dokładnie ;/ Ten koleś to pół biedy ale kobieta z takimi knykciami to obleśne ;/ a sam pomysł niestety mi się nie podoba

Tatuowane obrączki - H or N?

03 sty 2012 - 01:00:33

Miałam taki sam pomysł, jednak zrezygnowałam i zrobiłam sobie coś innego.
Tatuaż zblednie i taki malutki będzie po prostu brzydki..

Tatuowane obrączki - H or N?

03 sty 2012 - 01:04:33

według mnie głupota ale co kto lubi

Tatuowane obrączki - H or N?

03 sty 2012 - 01:07:14

Mi się podoba, ale nie chciała bym tego na sobie raczej. Wiadomo rozwód czasem praca. Taki tatuaż mógł by być uciążliwy:/

zweryfikowana
Moderator
Posty: 1.582

Tatuowane obrączki - H or N?

03 sty 2012 - 01:08:59

Fajnie poznać opinie innych osób :) Nie upieram się jakoś strasznie na ten tatuaż, to taki raczej luźny pomysł. Narzeczonemu jeszcze o tym nei mówiłam, jeśli już to zrobiłabym to w tajemnicy i potem mu pokazała. Jego bym na to nie namawiała. W ogóle bardzo mi się podobają tatuaże na dłoniach i szukałam jakiegoś pretekstu ;) A co powiecie w takim razie na coś takiego:


Chodzi mi o umiejscowienie, wzór swoją drogą. Ten jest akurat kiepski.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-03 01:10 przez marrta.

Tatuowane obrączki - H or N?

03 sty 2012 - 01:09:27

mi się ten pomysł badzo podoba i sama w przyszlosci zrobie sobie coś podobnego i do tego obrączka normalna :)
ale tatuaze tej pary są paskudne i wyglądają jak fake, ale nie mnie to osądzać.

Tatuowane obrączki - H or N?

03 sty 2012 - 01:10:47

wiesz,kiedyś też miałam hopla żeby zrobić sobie tatuaż ale wyobraziłam sobie siebie za 4o lat z tym tatuażem i szybko mi się odwidziało;) a na ręce to już w ogóle :)

Tatuowane obrączki - H or N?

03 sty 2012 - 01:10:56

myslalam ze to bedzie tatuaz jak obraczka a nie literka..kiepsko. bardzo.mogli juz sobie wytatuowac literki gdzie indziej.. not
ten drugi na dloni jest super.sama mam tatuaze:)
ale powtorze sie ten tatuaz obraczka nie;/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-03 01:12 przez Gumijaguda.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 1.582

Tatuowane obrączki - H or N?

03 sty 2012 - 01:13:37

Cytat
Gumijaguda
myslalam ze to bedzie tatuaz jak obraczka a nie literka..kiepsko. bardzo.mogli juz sobie wytatuowac literki gdzie indziej.. not
ten drugi na dloni jest super.sama mam tatuaze:)
ale powtorze sie ten tatuaz obraczka nie;/

Takie też są, np.
Cytat
madzia0702
wiesz,kiedyś też miałam hopla żeby zrobić sobie tatuaż ale wyobraziłam sobie siebie za 4o lat z tym tatuażem i szybko mi się odwidziało;) a na ręce to już w ogóle :)

Ja też właśnie już od jakiegoś czasu biję się z podobnymi myślami :) Dlatego tak kombinuję żeby to było coś wyjątkowego, jeśli już cokolwiek.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-03 01:15 przez marrta.

Tatuowane obrączki - H or N?

03 sty 2012 - 01:15:37

te na dloniach tej pary sa okropne.. imie ladna czcionka na pewno byloby lepsze niz takie "coś" ;) widzialam kiedys serduszka wytatuowane w tym miejscu i wygladaly bosko! sama mysle nad nimi do tej pory i mam wielka ochote sie zdecydowac!

Tatuowane obrączki - H or N?

03 sty 2012 - 01:17:32

mi sie podoba na palcu cos takiego:


może bardziej subtelne, i mniejszymi literkami, jakieś ważne słowo lub krótkie zdanie. fajne, choć nie wiem czy bym się zdecydowała na tatuaż w takim miejscu ale mi sie podoba. mam juz jeden co widać na awatarze :P nad drugim na razie nie myślałam.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 1.582

Tatuowane obrączki - H or N?

03 sty 2012 - 01:25:21

Ten Rihanny fajny :)

O, a może data zamiast imienia? I serduszko? :D Na zewnętrznej stronie dłoni, pod małym palcem, tak na boku. Ładna, stylizowana czcionka.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

torebka nine west h/n