Obecnie rozmawiamy o:

JAKI WYBRAC ŻYRANDOL

14 minut temu

wyprawka online

15 minut temu

Samochód.

43 minut temu

Kremy z filtrem

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wszystkie komplety są strasznie tandetne. No, może 2 jeszcze ujdzie

na bieliznę się nie skąpi, bo takie właśnie są efekty - mega tandeta. Najlepiej przejść się do jakiegoś butiku z bielizną i tam wybrać/poprosić o radę ekspedientkę. Dobry komplet bielizny to minimum 80 zł.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

Jeśli jego żona pracuje jako prostytutka lub nocna tancerka to jak najbardziej pasuje.

Mi się drugi podoba :-)

Cytat
coccaine
Jeśli jego żona pracuje jako prostytutka lub nocna tancerka to jak najbardziej pasuje.

Nie przesadzaj... Nie trzeba być prostytutką, by wkładać ładną, nawet wyzywającą, bieliznę.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-03 18:36 przez Pampalina.

Cytat
maloonie
nie lubię takich majtek/stringów
zgadzam się, ale co kto lubi...;]
myslę, że można znaleść ładniejsze

Cytat
coccaine

nie przesadzaj, to że kobieta ubierze jakiś seksowny komplet dla swojego mężczyzny oznacza, że jest jakąś panią lekkich obyczajów? ;)

zweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
ewelinka1804
jest wiele ładniejszych

Tanio wygląda.

A mi podoba się coś takiego.

Cytat
em_em
Wg mnie jest okropnie tandetny i wygląda jakby kosztował 30zł

mnie się nie podobają...

Cytat
BlueOrchid
oj przykro mi, ale była bym raczej rozczarowana (chociaz pewnie bym udawala ze jest ladny i z raz go wlozyla) tandetny jest ten komplet,góra jeszcze ujdzie,ale majtki maja okropny krój (i zaloze sie ze z tylu nie sa to ladnie wyciete stringi tylko taki perfidny, wcinajacy sie w zad prosty pasek) poszukaj czegos seksownego ale hm jakby to ując- bardziej eleganckiego? :P

Popieram.

Sprawdź bieliznę w https://www.sklep-biustonosze.pl. Rozmiarów dużo, właściwie dla każdego. Różna kolorystyka, więc bielizna pasuje do każdej kreacji. Jak chcesz urozmaicić trochę swoją bieliznę to nawet erotyczne biustonosze się znajdą. No i duży wybór polskich producentów.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Male zakupy h/n?