Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

oj przykro mi, ale była bym raczej rozczarowana (chociaz pewnie bym udawala ze jest ladny i z raz go wlozyla) tandetny jest ten komplet,góra jeszcze ujdzie,ale majtki maja okropny krój (i zaloze sie ze z tylu nie sa to ladnie wyciete stringi tylko taki perfidny, wcinajacy sie w zad prosty pasek) poszukaj czegos seksownego ale hm jakby to ując- bardziej eleganckiego? :P

Chwilka, to ma być prezent dla Niej, czy dla Twojego brata?
Ta bielizna, która pokazujecie jest jak ktoś wyżej określił "na chwilę przed numerkiem. I to szybkim"
Ja bym była bardzo rozczarowan, gdybym dostała coś takiego do faceta, już pomijając jakość tego kompletu, ale samą intencję.

Rozumiem,że chcecie żeby był seksowny. Ok, ale kupcie jej coś seksownego, co może założyć również na dzień pod ciuchy, żeby się dobrze czuła w tej bieliźnie, a nie takie gorsety na stalowych drutach i stringi z koronki wycinanej hurtem i sznurka na tyłku.

Poszukajcie w Intimissimi, tam jest taka bielizna - seksowna, ale z klasą.

Okropne wszytskie! Ale jeżeli żona Twojego brata jest wieśniarą to sie jej spodoba.
Zamaist tych kompeltów, które się niedługo rozlecą i w których nie ma nic ładnego i seksownego polecam isc od sklepu INTIMISIMI i kupic tam jakis ladny komplecik dobrego gatunku i naprawde seksowny. I pisze to wszystko dla waszego dobra.

ten drugi co pokazałaś lepszy pierwszy not

mi się tam podobają :)

do jakiej kwoty Twoj brat szuka prezentu?

zweryfikowana
Posty: 1.051
Ostrzeżenia: 2/5

dla mnie są trochę kiczowate te komplety

mi sie zaden nie podoba, nie lubie tego typu bielizny.

turkus piekny:) ja bymm byla zadowolona, bo na codzien chodze w stringach, zalezy co nosi bratowa:)

Brat zdecydował się na drugi. Jego żona miała w planach już dawno zakup tego typu bielizny, także nie odbierze tego jako prezent egoistyczny i tylko dla niego tak jak sądzicie. Co do jakości to nie rozlecą się, sprawdzone :)

dziękuję wszystkim za szczere odpowiedzi! :)

czarny jest fajny :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

bejsbolówki h/n ?