Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 2/5

H/N Strój na rozpoczęcie roku.

28 sie 2011 - 23:22:08

Cytat
undecided1
Bardzo w porządku, jeśli masz 15 lat :)

BINGO! W grudniu 16 ;p

H/N Strój na rozpoczęcie roku.

28 sie 2011 - 23:22:37

strój ładny, jednak nic a nic nie pasi na rozp roku

H/N Strój na rozpoczęcie roku.

28 sie 2011 - 23:24:17

Powiem tak :) strój fajny mi się podoba, a czy na rozpoczęcie roku pasuję no to zależy tylko i wyłącznie od szkoły ja obecnie idę do 3 klasy technikum i rozpoczęcie roku w mojej szkole to zwykłe 5 min w klasie gdzie dostajemy plan lekcji, a przynajmniej tak było w tamtym roku. Byłam ubrana galowo : marynarka, koszula i spódnica. W tym roku idę normalnie bo akurat moja szkoła tego nie wymaga jednak jeśli chodzi o zakończenie roku zawszę chodzę elegancko bo jest apel itp :) Pozdrawiam :)

H/N Strój na rozpoczęcie roku.

28 sie 2011 - 23:25:24

zdecydowanie jestem za tym, żeby trzymać się klasyki i dla mnie biała koszula musi być a z resztą stroju można pofantazjować :3

H/N Strój na rozpoczęcie roku.

28 sie 2011 - 23:27:17

Kolejny raz czytam wypowiedzi pod wątkami w stylu "jak mam się ubrać na rozpoczęcie roku" i kolejny raz piszecie, że biała koszula to podstawa. Rozumiem, są takie szkoły,w których faktycznie bez tego się nie obejdzie, ale uwierzcie mi, w niektórych szkołach przychodząc właśnie "na galowo" ośmieszamy się. Naprawdę, są różne licea ;)...

H/N Strój na rozpoczęcie roku.

28 sie 2011 - 23:28:16

tez kiedys bylam tego zdania, ze na poczatek i zakonczenie roku trzeba przyjsc w bialej koszuli. ta koncepcja odchodzi do lamusa. niejednokrotnie widzialam dziewczyny ubrane w dyskotekowe sukienki, spodenki i tshirt. co do stroju ja bym poszukala elegancka bluzeczke nie koszule i powinno byc ok.

niezweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 2/5

H/N Strój na rozpoczęcie roku.

28 sie 2011 - 23:34:26

Cytat
jetkaaa
tez kiedys bylam tego zdania, ze na poczatek i zakonczenie roku trzeba przyjsc w bialej koszuli. ta koncepcja odchodzi do lamusa. niejednokrotnie widzialam dziewczyny ubrane w dyskotekowe sukienki, spodenki i tshirt. co do stroju ja bym poszukala elegancka bluzeczke nie koszule i powinno byc ok.

No wlasnie. Nie chce przesadzac z elegancja, bo dopiero co zaczynam nauke w tej szkole. Glupio by bylo gdybym sama wyskoczyla wystrojona podczas gdy inni uczniowie byliby ubrani poprostu w jeansy i koszulki z nadrukiem. Myslalam ze ten zestaw jest taki pomiedzy. Nie za elegancki ale tez niezbyt niechlujny...

H/N Strój na rozpoczęcie roku.

29 sie 2011 - 13:42:47

tak to na tańce możesz sobie pójść.

zweryfikowana
Posty: 229
Ostrzeżenia: 1/5

H/N Strój na rozpoczęcie roku.

29 sie 2011 - 13:44:44

raczej nie

H/N Strój na rozpoczęcie roku.

29 sie 2011 - 13:51:08

Cytat
undecided1
Kolejny raz czytam wypowiedzi pod wątkami w stylu "jak mam się ubrać na rozpoczęcie roku" i kolejny raz piszecie, że biała koszula to podstawa. Rozumiem, są takie szkoły,w których faktycznie bez tego się nie obejdzie, ale uwierzcie mi, w niektórych szkołach przychodząc właśnie "na galowo" ośmieszamy się. Naprawdę, są różne licea ;)...

to chyba takie szkoły na niskim poziomie :/
Początek roku to, wypada iśc elegancko ubranym
zamień bokserke na jakąs biała bluzke do tego szpilki badz nawet nie i juz lepiej ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

tunika hm paski