Obecnie rozmawiamy o:

regularne posiłki

gorący temat

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9 -->

Sukienka na wesele h/n

07 cze 2011 - 09:46:25

bylam w sobote na weselu i dziewczyna miala bardzo podobna sukienke do Twojej. byla kilka razy w solarium i uzyskała brazowy kolorek skory. wygladała przeslicznie :) ale koturny nie pasują... sukienka jest taka delikatna, wiec konicznie kup sobie jakies buciki letnie na obcasiku. udanej zabawy.

zweryfikowana
Posty: 329
Ostrzeżenia: 1/5

Sukienka na wesele h/n

07 cze 2011 - 09:46:47

nie..

Sukienka na wesele h/n

07 cze 2011 - 09:46:56

Buty nie do tej sukienki, sukienka nie na Twoja sywetkę - fason traci przy tej dlugości ( jest za krótka), biżuteria za tandetna

Sukienka na wesele h/n

07 cze 2011 - 09:47:48

Ja też uważam że w bieli powinna być panna młoda.....ja bym sie glupio czula gdyby ktoś ubrał biała sukienke na moj ślub ;/....



a tak w ogole to nie wiem skad sie u dziewczyn bierze w glowie pomysł ubierania białych sukienek na czyjs slub?

Sukienka na wesele h/n

07 cze 2011 - 09:48:03

jestes za blada..

Sukienka na wesele h/n

07 cze 2011 - 09:49:38

sukienka mi się nie podoba ...a co do koloru to zawsze lepiej zapytać pannę młodą...ja byłam na takim weselu gdzie panna i jej teściowa opieprzyły dziewczynę za białą długą sukienkę;pp zresztą tamta na prawdę wyglądała jak panna młoda porażka;) ...a Twoja sukienka bardziej pasuje do wyjścia gdzieś na kolacje z chłopakiem/mężem, ten materiał mi się nie podoba, jakaś taka tandetna jest;/

Sukienka na wesele h/n

07 cze 2011 - 09:51:10

moim zdaniem jesli juz masz taka sukienkei nie mozesz jej zmiec to zmien buty i sie opal, a jesli chodzi o dodatki to rowniez zmien tak jak pisaly dziewczyny na jakies w kolrze;)

Sukienka na wesele h/n

07 cze 2011 - 09:52:26

Cytat
muffin1
Cytat
Pamcia
not!!!!! krój sukienki moze byc ale biel jest zarezerwowana dla panny młodej

moze panna młoda ma czerwoną sukienke lub czarną ? dla mnie to głupota "biel zarezerwowane dla panny młodej" dla panny młodej bedzie to ekscytujący dzien w jej zyciu pewnie najwazniejszy i watpie ze bedzie patrzyła czy czasem ktos nie ma białej sukienki....

zgadzam się.. Panna Młoda nie obrazi się za białą sukienkę.. ale co do sukienki to nie założyłabym jej na wesele.. wygląda raczej jak z targu:/ poza tym białe koturny i białe dodatki też odpadają.. no i pomyślałabym na Twoim miejscu o jakimś opalanku :) ogólnie jestem ze stylizacją na not

Sukienka na wesele h/n

07 cze 2011 - 09:52:43

oj nie. nie podoba mi się ta sukienka ani trochę

Sukienka na wesele h/n

07 cze 2011 - 09:53:02

NOT i buty też do niej nie pasują

Sukienka na wesele h/n

07 cze 2011 - 09:53:26

nigdy nie ubrałabym sukienki w kolorze zarezerwowanym dla panny młodej, wiem że teraz nikt na to nie patrzy ale nie jedna panna młoda może czuć się urażona. moim zdaniem to nietaktowne. ja wiem że dzisiejsze nastolatki mało wiedzą o zachowaniu ale mama Ci nie powiedziała że tak nie wypada?

Sukienka na wesele h/n

07 cze 2011 - 10:07:21

...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-05 07:56 przez Madzikowa.

Sukienka na wesele h/n

07 cze 2011 - 10:10:34

nie pasuje biała sukienka, okropnie

Sukienka na wesele h/n

07 cze 2011 - 10:21:00

Sukienka jest w porzadku i nie trzeba sie do niej "specjalnie" opalać w solarium.
Jedynie mam zastrzeżenia do koturn, niestety wyglądają nieciekawie, a raczej nie nadają ubiorowi żadnego akcenty, zalecam czółenka z platformą (peeptoe najlepiej). W kolorze czarnym czy nude. :)

sugerowane obuwie:


taki bucik dodaje "akcentu" delikatnej sukience:



sugerowana kopertówka ( zalecałabym jednak gładką):


Uwielbiam asymetryczne sukienki z luźnymi i zwiewnymi rękawami.


Jeżeli chodzi o biżuterie to co najwyżej kolczyki pod kolor elementów na sukience i kopertówka :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-07 10:31 przez jarzabekpat.

Sukienka na wesele h/n

07 cze 2011 - 10:23:34

Cytat
muffin1
Cytat
Pamcia
not!!!!! krój sukienki moze byc ale biel jest zarezerwowana dla panny młodej

moze panna młoda ma czerwoną sukienke lub czarną ? dla mnie to głupota "biel zarezerwowane dla panny młodej" dla panny młodej bedzie to ekscytujący dzien w jej zyciu pewnie najwazniejszy i watpie ze bedzie patrzyła czy czasem ktos nie ma białej sukienki....

na moim weselu kuzynka założyła białą sukienkę, moja również była biała, i nie bylo mi miło... ale nie każdy się wczuwa

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

KARMELOWE GLADIATORKI ATMOSPHERE