Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 273
Ostrzeżenia: 1/5

chińskie podróbki telefonów!

25 kwi 2011 - 09:43:51

Osatnio natknłam się na allegro na chińskie podróbki telefonów.Wyglądają niemalże identycznie jak orginały,a kuszą nieporównywalnie niższymi cenami.
Oczywiście zaciekawiona zaczęłam szukać opinii na ich temat.Zdania są podzielone.
Stąd moje pytanie.Czy sa tu taj jakies posiadaczki takich chińskich telefonów?Jakie są Wasze opinie?
Warto kupić?
Sama nie jestem zdecydowana na zakup i broń Boże nikomu go nie sugeruje ani nikogo do niczego nie namawiam,po prostu jestem ciekawa czy zwykły bubel,czy jednak warte poświęcenia uwagi...

Zachęcam do wypowiadania się,by wątek nie umarł śmiercią naturalną:D

Jeżeli zle umiesciłam watek,prosze o przeniesienie:)

chińskie podróbki telefonów!

25 kwi 2011 - 09:46:19

nie kupuj , nie warto. na pierwszy rzut oka ich 'phone' wygląda jak iphone, ale grafika jak z komodory a bateria ledwo zipie;) moja kumpela ma

zweryfikowana
Posty: 733
Ostrzeżenia: 1/5

chińskie podróbki telefonów!

25 kwi 2011 - 09:50:15

Mój chłopak posiada. Ja w życiu bym nie kupiła, z prostej przyczyny, nie wiem czy wszystkie, ale on miał przysyłany z zagranicy i kiedy cos się z nim działo trzeba było odsyłać własnie tam. Kiedy coś się popsuło miał dostać nowy, identyczny, a przysłano mu zupełnie inny. W jego modelu nie można ustawić swojej tapety, ponieważ minute póżniej ona znika i pojawiają się jakieś zdjecia kobiet - chinek, japonek czy jakiś tam. Wiem też że kiedy wysyłam mu mms'a nie moze powiększyc zdjęcia tak jak w normalnym telefonie, owszem powiększa się, ale nie mozna przesuwac obrazu. Dodam tylko, ze ma imitacje iphona.

chińskie podróbki telefonów!

25 kwi 2011 - 09:52:24

kumpela ma dotykowego ;>

ciężko "trafić" tak aby zatrybił.. ogólnie nie polecam :)

zweryfikowana
Posty: 273
Ostrzeżenia: 1/5

chińskie podróbki telefonów!

25 kwi 2011 - 09:53:18

A czy ktos posiada imitację NOKII N97?

chińskie podróbki telefonów!

25 kwi 2011 - 09:53:35

tak naprawdę to każdy telefon jest made in china:D

ale co do tych podróbek z all też kiedyś się nimi interesowałam, ale odpuściłam sobie czytając jakie to są wynalazki:)
jeśli ktoś lubi adrenalinę i ma baaaardzo dużo cierpliwości to niech kupi, ja wolę kupić telefon Nokii i mieć gwarancję, i takie tam

Cytat
aneciulka151
A czy ktos posiada imitację NOKII N97?

ja chciałam kupić właśnie n97, nigdzie nie mogłam znaleźć oryginalnej. ale w końcu wzięłam c6 oryginalną, bardzo podobna, specyfikacja w sumie taka sama:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-25 09:55 przez Monia_G12.

chińskie podróbki telefonów!

25 kwi 2011 - 09:54:05

podaj mi na allegro link to tych telefonów , bo jestem ciekawa jak to wyglada a nie moge znaleśc :) z góry dzieki

chińskie podróbki telefonów!

25 kwi 2011 - 09:54:20

Ja mam :D Podróbka Nokii n8, jestem bardzo zadowolona. Ma nawet telewizor i taka wyciąganą antenę :D Dostałam 2 baterie, słuchawki, kabel usb. Bateria trzyma ze 2/3 dni. Jedyna wada to to że przesyłka trwa jakiś miesiąc, no i antena do wifi jest słaba, ale zawsze jest.


chińskie podróbki telefonów!

25 kwi 2011 - 09:56:52

Nie kupuj, zaraz Ci sie popsuje miałam więc szczerze odradzam.

zweryfikowana
Posty: 273
Ostrzeżenia: 1/5

chińskie podróbki telefonów!

25 kwi 2011 - 09:57:53

Cytat
imyourenemy666
Ja mam :D Podróbka Nokii n8, jestem bardzo zadowolona. Ma nawet telewizor i taka wyciąganą antenę :D Dostałam 2 baterie, słuchawki, kabel usb. Bateria trzyma ze 2/3 dni. Jedyna wada to to że przesyłka trwa jakiś miesiąc, no i antena do wifi jest słaba, ale zawsze jest.
Pamietasz może u jakiego sprzedawcy kupowałaś?:)

chińskie podróbki telefonów!

25 kwi 2011 - 10:05:40

niestety nie, ale jak znajdę, to ci dam znać na priv. : )

zweryfikowana
Posty: 4.122
Ostrzeżenia: 1/5

chińskie podróbki telefonów!

25 kwi 2011 - 10:09:57

ja kiedys mialam i nie polecam... wszytstko powoli wysiadalo, ze o marnej baterii ktora trzymala maxymalnie 10 godzin to już nie wspomne...

chińskie podróbki telefonów!

25 kwi 2011 - 10:12:48

ja miałam po miesiącu już nie działał :)

chińskie podróbki telefonów!

25 kwi 2011 - 10:13:18

mój chłopak ma osobiście T5000 :p DWIE KARTY , TELEWIZJA , INTERNET działa sprawnie bez zarzutów pomijając to że urwał antenę dzięki której działało tv

mieliśmy też w posiadaniu iphon-a , był w kieszeni z kluczami i wyświetlacz poszedł , wyświetlacz kupiliśmy za grosze tylko nikomu nie chce się go naprawiać :P

aktualnie szwagier mojego chłopaka ma x10 i jedyne co narzeka to nie potrafi pisać esów na dotykowych

większość z tych telefonów ma internet , telewizję , działa na die karty sim , aparaty nom nie są może i najlepsze ale idzie je podciągnąć do 8mpx wgrywając jakieś tam specjalne programy

dodam jeszcze że na all te telefony są drogie , ponieważ na chińskich stronach są o połowę tańsze :P

aa i na pewno jeszcze jakieś zamówimy bo co do jakości to nie są wcale złe to moje lg cookie w porównaniu do chińskich jest do dupy



chińskie podróbki telefonów!

25 kwi 2011 - 10:18:41

ja kupiłam i się przejechałam! Nie działał głośnik i tel co jakiś czas sam się wyłączał. Oczywiście na porozumienie z allegrowicznem nie było rady, bo on wiedział lepiej, a samej nie moglam wymienić głośnika, bo żaden nie pasował, a pytałam we wszystkich komisach w mieście...

Także jak coś Ci się rozwali w swoim mieście nie znajdziesz części wymiennych, do kitu.

Acha i przypomnualo mi się. Nby telefon był nowy, a w galerii było zdjęcie jakiegoś Chińczyka przy taśmie w pracy, także... ech,



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-25 10:32 przez o_ou.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

19,99 sukienka