Obecnie rozmawiamy o:

Meble na wymiar Warszawa

godzinę temu

Meble na wymiar Warszawa

godzinę temu

kredyt

wczoraj o 18:12

Budowa domu

wczoraj o 17:09

Biznes

wczoraj o 17:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

sukienka z Bon Prix

26 sty 2011 - 15:49:21

Hej, czy zamawiała któraś z was taką sukienkę z Bon Prix jak poniżej na zdjęciu? Jeśli tak to czy rzeczywiście tak wygląda jak na zdjęciu? Bardzo mi się podoba ale nie wiem czy nie przyślą jakiejś szmaty,



sukienka z Bon Prix

26 sty 2011 - 15:52:10

Też jestem ciekawa jaka jest jakość ciuszków z bon prix bo w ostatnim katalogu jest parę fajnych rzeczy.


Proszę o pomoc: http://forum.szafa.pl/49/2891893/porada--krotkie-wlosy--plus--okragla-twarz.html

sukienka z Bon Prix

26 sty 2011 - 15:53:34

2 razy nadziałam sie na bon prix. miał byc płaszcz a przyszedł sweterek, i miała byc bluzka a przyszła cieniuśka szmatka takze ja tam juz nic nie zamówie

sukienka z Bon Prix

26 sty 2011 - 15:55:44

ja kupiłam kilka rzeczy ale... rozmiarówka jest dziwaczna, poza tym materiał sukienki, którą nabyłam rozczarował, szycie też oceniam średnio...

sukienka z Bon Prix

26 sty 2011 - 15:56:15

śliczna sukienka:)moja kolezanka ja ma:)

sukienka z Bon Prix

26 sty 2011 - 15:57:20

kupiłam dwie rzeczy z bon prix i niestety jakos pozostawia wiele do zyczenia ... nie kupiłabym juz trzeci raz tam, na przesyłke czekałam ponad miesiac.

zweryfikowana
Posty: 1.047
Ostrzeżenia: 3/5

sukienka z Bon Prix

26 sty 2011 - 16:00:49

mam kilka rzeczy z Bon Prixa i stwierdzam, że ceny są zawyżone....

sukienka z Bon Prix

26 sty 2011 - 16:00:53

a ja sporo sukienek mam z bon prix i jestem z nich bardzo zadowolona:) tylko rozmiarówkę mają bardzo dziwną...ciężko się połapać czasem więc najlepiej patrzeć na wymiary.

sukienka z Bon Prix

26 sty 2011 - 16:01:02

ja kiedyś kupiłam tunikę - i na zdjęciu była ładnie dopasowana - a przyszedł jakiś worek z kiepskiego materiału - wiec odesłałam i więcej nie zamawiam

zweryfikowana
Posty: 226
Ostrzeżenia: 1/5

sukienka z Bon Prix

26 sty 2011 - 16:04:29

moja mamuśka jakiś czas temu zamawiała komplet spodnie z marynarką , miała iść w tym na komunię kuzynki , ciuchy przyszły dzień przed imprezą ale to nic w porównaniu do tego co przyszło towar zgodny ale wyglądający jak piżama :P

sukienka z Bon Prix

26 sty 2011 - 16:05:32

Ja kiedyś zamówiłam gruby golf na zimę. I jestem z niego mega zadowolona, ile on przeżył mroźnych wypraw:) Także różnie to bywa z jakością- trzeba patrzeć na skład tego materiału, pod każdym ciuchem jest to napisane

sukienka z Bon Prix

26 sty 2011 - 16:09:07

moja mama czesto zamawia w bon prix i zawsze jest zadowolona;] np. sweterki sa super jakosciowo jeden ma chyba z dwa lata juz i nawet sie nie mechaci...

sukienka z Bon Prix

26 sty 2011 - 16:09:54

Cytat
xbalbina
moja mamuśka jakiś czas temu zamawiała komplet spodnie z marynarką , miała iść w tym na komunię kuzynki , ciuchy przyszły dzień przed imprezą ale to nic w porównaniu do tego co przyszło towar zgodny ale wyglądający jak piżama :P

hehe znajoma wersja ;)


ale muszę przyznać że zamówiłam u nich 2 albo 3 lata temu top i jestem mega zadowolona służy mi do tej pory a w letnie dni go kochammm ;)
i zastanawiam się też nad zakupem sweterka z nowego katalogu ;)

sukienka z Bon Prix

26 sty 2011 - 16:11:06

Zamawiałam kilka razy w Bon Prix i jestem zadowolona,może nie wszystko jest tam świetne,ale akurat nie trafiłam na bubel.

sukienka z Bon Prix

26 sty 2011 - 16:12:02

kup i zobacz, jak będzie zła to odeślesz.
może sa jakieś komentarze do niej na stronie.

ja kupowałam kilka razy w bon prix i stanowczo bardziej wolę halensa. z bon prixu nie sa jakieś super jakości ale nie są tragiczne

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak lepiej ?