Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Naszyjnik z imieniem- Hit czy Kit?

24 gru 2010 - 10:47:51

zamiast lancuszkow wolalabym bransoletke ;p

Naszyjnik z imieniem- Hit czy Kit?

24 gru 2010 - 10:49:21

a za 10 literek?

Naszyjnik z imieniem- Hit czy Kit?

24 gru 2010 - 10:49:39

Dla mnie troche kiczowate, ale jak juz, to bym nosila imie swojego lubego :)

Naszyjnik z imieniem- Hit czy Kit?

24 gru 2010 - 10:50:08

świetne to jest :) chciałabym żeby u mnie takie robili :P

Naszyjnik z imieniem- Hit czy Kit?

03 paź 2018 - 10:41:52

Chciałabym odświeżyć ten temat, ponieważ zastanawiam się na kupnem takiego naszyjnika dla przyjaciółki. Ma któraś z Was taki i czy podzieli się swoimi spostrzeżeniami w związku z noszeniem takiego naszyjnika :) Pozdrawiam

Naszyjnik z imieniem- Hit czy Kit?

23 paź 2018 - 18:29:03

Są ładnie zrobione, ale jak dla mnie to po prostu kit. Nie założyłabym tego ani do jeansów ani do sukienki. Po prostu moim zdaniem zbędny, kiczowaty dodatek. Oczywiście nie chcę obrazić nikogo komu się to podoba, każdy ma swój gust. Mnie po prostu takie nie odpowiadają.

Naszyjnik z imieniem- Hit czy Kit?

02 lis 2018 - 08:34:33

Dzięki za szczerą odpowiedź :) popytałam też wśród znajomych i większość jest za tym że to raczej kiczowaty dodatek, chyba że dla zakochanych :) dziewczyna chętnie by nosiła imię swojego chłopaka :)
Ja jednak się na niego nie zdecyduję, znalazłam ładniejszy na stronie: <moderacja> też naszyjnik, ale ze skrzydełkami. Podoba mi się i mam nadzieję że przyjaciółce też się będzie podobać ;) jest ze złota dobrej próby i ma ładnie dopracowane szczegóły. Jest delikatny, elegancki i stylowy. Jest sprzedawany w eleganckim pudełeczku w którym można dodać życzenia lub specjalną dedykację :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-11-02 19:27 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Bedzie dobry do ubrania na wigilijna kolacje?