Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

30 minut temu

sprawdzony stomatolog

34 minut temu

sklep detailingowy

58 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam;]
Mam problem iż, zaraz po przyjściu rano do szkoły mam całą czerwoną twarz "burak"
Przez te mrozy na dworze.
Nie wiem czemu, ale powinny mi schodzić rumieńce w ciepłym pomieszczeniu, a tu niestety..
Śmieją się już nawet ze mnie, że coś piłam i jestem na kacu.
Wiecie co robić, żeby twarz , głównie policzki nie były mocno różowe?
Może muszę zacząć stosować jakiś podkład na twarz?
Sama nie wiem.
Pomóżcie

jak bylam mala mialam to samo, bylam caly dzien czerwona jak burak w mrozy, a z czasem mi przeszlo

zapytaj w aptece, chyba jest cos takiego jak krem przeciw zaczerwienieniom, ale nie wiem czy to o to w nim chodzi



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-29 20:59 przez angelus86.

To ja mam tak w lecie, wyglądam jak jakiś ufok ;/

zweryfikowana
Posty: 107
Ostrzeżenia: 1/5

w cieple i w zimnie wychodzą .. ja zawsze próbuje fluidem jasnym zakryć a na to jakiś normalny podkład .. jak zarazie nie zawodzi :)

Nie mam pojęcia ale chętnie się dowiem , bo też tak mam czasami

Tez tak mam...:(Coprawda troszke mniej bo wsadziłam w ten problem juz mase kasy i nerwów i powiem wam moje drogie ze cera naczynkowa to genetyczne utrapienie i nie wiele z tym mozna zrobic:/

mi też się tak robi :) zapudruj się, to znacznie zmniejsza tą czerwieniznę :)

Sa rozne kosmetyki pod podklad, ktore neutralizuja czerwony koloryt lub jakies korektory czy cos takiego. Osobiscie nie mam takiego problemu, ale obilo mi sie o uszy, ze sie tak wyraze o tym i owym;) w kazdym badz razie jest to do zatuszowania, poszukaj w necie informacji.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 1.888

Radzę się wybrać do dermatologa, może to być rumień, początki trądziku różowatego itd :/

Masz naczynkową cerę, stosuj jakiś ochronny krem, najlepiej z filtrem spf, bo ci popękają naczynka i będziesz miała stale czerwoną twarz.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

francuski butik