Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kurteczka RYŁKO! co teraz?

19 lis 2010 - 12:52:49

Hej dzieczyny. jestem taka wkurzona , ze szok! zamówilam sobie kurteczke Ryłko za 90zł z przesylka laska zapewniala ze to romiar L , wczoraj otwieram paczke a tu.... 36 rozmiar ... no szok co za oszustka. nawet jej nie wloze bo za ciasna jest a u mnie w domu nikt S nie nosi.... laska nie odpowiada a nr tel wylaczony... co mam teraz zrobic? Co wogole powiecie o niej moze ja wystawie na all? juz nawet za60zł ja sprzedam ale byle nie lezala w szafie.... oto ona:



eh dziewczyny wiecie co? szkoda mi słow człowiek pyta sie o rade a wy juz snujecie ie wiadomo co jak tu wierzyc nie zweryfokowanym itp... boze jak bym ja chciala sprzedac to na all bym wystawila bo nikt od niezweryfikowanej by nie kupil wiec bez sensu by to bylo... juz dawno myslalm ze na rum ostatnio zadkolaski pomagaja. najlepiej oczernic i wyzwac nie wiadomo od kogo...dziekuje dziewczynom ktore nie odzywaly sie nie potrzebnie i odpowiedzialy na to o co pytalam. a dziewczynom typu: to sciema , jak tu wierzyc niezweryfikowanym, zatrzymajcie takie komentarze dla siebie lepej....





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-19 20:22 przez tala-15.

Kurteczka RYŁKO! co teraz?

19 lis 2010 - 12:56:21

może z metki 36, ale 36 to nie jest na bank, za wielkie, prędzej 38, nie doradzę, nie pomogę, bo na mnie i tak za duża;-( ale podbijam może ktoś zaradzi

Kurteczka RYŁKO! co teraz?

19 lis 2010 - 12:57:11

a prosilas o dokladne wymiary?
Rozmiar rozmiarowi nierowny.
Poza tym droga jak na taka cienka kurtke...nawet jesli firmowa

Kurteczka RYŁKO! co teraz?

19 lis 2010 - 12:59:42

Jest mala na bank 36. tak wymiary byly ok.bezczelna laska.... wrrr.

Kurteczka RYŁKO! co teraz?

19 lis 2010 - 13:04:01

ryłko czy nie ryłko ja bym jej nie kupiła bo mi się poprostu nie podoba
ale może wystaw za te 60zł być może uda się sprzedać

Kurteczka RYŁKO! co teraz?

19 lis 2010 - 13:04:48

jejku czemu taka droga, takie kurtki na allegro po 20zl sie sprzedaja.

Kurteczka RYŁKO! co teraz?

19 lis 2010 - 13:07:22

no nie widzialam takiej za 20;/ cholera moze zgłosze do administracji allegro? ale watpie czy to pomoze... dlalm sie wrobic i tyle

Kurteczka RYŁKO! co teraz?

19 lis 2010 - 13:08:21

Ja tam myślę że to ściema , laska po prostu próbuje sprzedać kurtę i ściemnia że niby ktoś ją oszukał , że za mała ......

Kurteczka RYŁKO! co teraz?

19 lis 2010 - 13:10:40

xkokainax takie komentarze zostaw sobie jak bym chciala spzedac to bym na all wystawila a nie tu bo i tak nie jestem zweryfikowana wiec nikt by nie kupil... wiec daruj sobie ok
_ juz nawet nie mozna normalnie zapytac bo zaraz nie wiadomo co..... eh dziewczyny

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

Kurteczka RYŁKO! co teraz?

19 lis 2010 - 13:10:43

Cytat
matylda_jasmin
może z metki 36, ale 36 to nie jest na bank, za wielkie, prędzej 38, nie doradzę, nie pomogę, bo na mnie i tak za duża;-( ale podbijam może ktoś zaradzi
zdjęcie nie zawsze wszystko potrafi oddać, czasem ciuchy wyglądają pozornie na duże/małe.

a takie sprawy się zgłasza do administracji allegro. no chyba, że nie chcesz to faktycznie sprzedaj, ale może ustaw te kup teraz na 90a licytację ustaw od 60,albo nie wiem. kurtki komentować nie będę, bo skoro ktoś ją kupił, to znaczy, że komuś innemu może też się spodoba i odkupi..

Kurteczka RYŁKO! co teraz?

19 lis 2010 - 13:10:45

okropna ta kurtka

zweryfikowana
Posty: 1.427
Ostrzeżenia: 1/5

Kurteczka RYŁKO! co teraz?

19 lis 2010 - 13:12:28

Cytat
xkokainax
Ja tam myślę że to ściema , laska po prostu próbuje sprzedać kurtę i ściemnia że niby ktoś ją oszukał , że za mała ......
o tym samym dokladnie pomyslalam

Kurteczka RYŁKO! co teraz?

19 lis 2010 - 13:12:29

no niestety niektore osoby leja na to choc golym okiem widac ze rozmiar sie nie zgadza z rzeczywistoscia a potem jeszcze wmawiaja ze to wlasciwy rozmiar nie wiem co ci doradzic bo nie jestes zweryfikowana

Kurteczka RYŁKO! co teraz?

19 lis 2010 - 13:16:53

Cytat
tala-15
xkokainax takie komentarze zostaw sobie jak bym chciala spzedac to bym na all wystawila a nie tu bo i tak nie jestem zweryfikowana wiec nikt by nie kupil... wiec daruj sobie ok
_ juz nawet nie mozna normalnie zapytac bo zaraz nie wiadomo co..... eh dziewczyny

mam prawo wypowiadać się jak chcę i nie zmienię zdania , nadal uważam że ściemniasz tym bardziej że dziwny jest fakt że kupiłaś na zimę kurtę wiosenną

Kurteczka RYŁKO! co teraz?

19 lis 2010 - 13:17:35

dzieki dziewczyny moze jeszcze odpisze albo odbierze. a jak nie to moze komus sprezentuje i juz. mam nauczke na przyszlosc.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Która torebka?