Obecnie rozmawiamy o:

Jakie ogrzewanie domu

gorący temat

Treningi i dieta keto

dzisiaj o 14:02

Pediatra Kielce

dzisiaj o 13:29

Ginekolog Rzeszów

dzisiaj o 13:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Chinskie centrum handlowe

09 paź 2010 - 12:46:20

Warto pójść i zobaczyć,jaki mają asortyment i w jakiej cenie.U mnie w mieście jest jeden taki sklep i jest tam naprawdę sporo ślicznych ubrań,ale ceny są dość wysokie.Czasami sobie coś tam kupię i jakość jest dobra:)Nie wiem,może akurat dobrze trafiam hehe:)

Chinskie centrum handlowe

09 paź 2010 - 12:46:47

Ja tam kupowałam tylko jakieś fajne majtki. Ciuch i dodatki to wielka tandeta, gorsze, niż na bazarach. Kosmetyków nie radze kupować, ani nawet testować....

Chinskie centrum handlowe

09 paź 2010 - 12:47:31

u mnie jest sklep z ciuchami chinski i był Kaufhaus ale zamkneli to nie ma nic dobrej jakosci i ceny tez są wysokie

Chinskie centrum handlowe

09 paź 2010 - 12:47:34

Cytat
7medeis
Cytat
ChloeStore
Chodzi o to,że w h&m są ładniejsze ubrania i lepsze jakościowo. Po co kupować szmatę za 50 zł?

przecie h&m też jest made in china;)

Zgadzam się,jednak ubrania z tego sklepu a z chińskiego centrum nie wyglądają identycznie nieprawdaż? Inny dostawca po prostu :)


Cytat
anna178
Cytat
ChloeStore
Chodzi o to,że w h&m są ładniejsze ubrania i lepsze jakościowo. Po co kupować szmatę za 50 zł?
nie do konca sie zgadzam. jak kupuję sweterek za 120 zł i po pierwszym praniu sie kulkuje to jakos marnie z ta jakoscia. To tylko sieciowka więc z jakoscia róznie bywa.

Hmm,mam kilka swetrów z tego sklepu. Jeden mam już 1 rok i wszystko z nim w porządku.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-09 12:50 przez ChloeStore.

zweryfikowana
Posty: 603
Ostrzeżenia: 1/5

Chinskie centrum handlowe

09 paź 2010 - 13:11:29

U mnie jest i lubię tam chodzić :) Mają tam wszystko od kosmetyków takich jak lakiery do paznokci po ładne perfumki . Ubrania, paski, torby, obuwie , bielizna, stroje kąpielowe, biżuteria .Lakiery do paznokci są cudowne , bardzo takie bo po 2.50 zł i w przeciwieństwie do tak niskiej ceny są bardzoo trwałe i ładne , dziesiątki kolorów do wyboru .Ubrania są ciekawe i identyczne jak te sprzedawane na allegro z primarku , torby i buty tak samo . Kojarzycie ten długi sweter z nadrukiem kota ? W jakimś firmowym sklepie widziałam go za 199 zł a w tej galerii za jedyne 56 zł a był identyczny , nawet ten sam materiał , kolor , wszystko :) Albo buty , śliczne platformy z krytym palcem za 50 zł ; o . Uwielbiam ten sklep i wcale nie jest tandetny i szajsowaty , może zależy gdzie i jak się trafi ale ten jest bardzo Ok :) Polecam

Chinskie centrum handlowe

09 paź 2010 - 13:13:03

ja kupiłam dużo ciuszków

Chinskie centrum handlowe

09 paź 2010 - 13:14:20

Śmierdzi tam strasznie ;/ o jakości zapomnij ;/ poprostu smród brud i ubóstwo!
W moim mieście jest tego ze 3 sklepy!

Chinskie centrum handlowe

09 paź 2010 - 13:14:57

Pewnie to samo co na bazarach.. tanie, często tandetne rzeczy, do tego często szkodliwe.. Pewnie jeszcze droższe niż na bazarach, bo taniej wynająć budkę na placu, niż lokal nawet na jakiejś hali..

zweryfikowana
Posty: 603
Ostrzeżenia: 1/5

Chinskie centrum handlowe

09 paź 2010 - 13:16:47

Cytat
kami_g1
Śmierdzi tam strasznie ;/ o jakości zapomnij ;/ poprostu smród brud i ubóstwo!
W moim mieście jest tego ze 3 sklepy!


U mnie wręcz przeciwnie , pachnie jak w przykładowej drogerii ;)

Chinskie centrum handlowe

09 paź 2010 - 13:18:02

u mnie w miescie sa juz 3 ... jak dla mnie nic ciekawego,wszystko bardzo kiepskiej jakosci

zweryfikowana
Posty: 4.122
Ostrzeżenia: 1/5

Chinskie centrum handlowe

09 paź 2010 - 13:18:31

ja ma sklepy chinskie w miasteczku i je uwielbiam :) sa super ciuszki w fajnych cenach ;) pierwsza rzecz kupiona na poczqatku wakacji jest w takim samym stanie jka byla na poczatku zakupu a duzo razy byla uzywana :) polecam jak najbardziej ;)

Chinskie centrum handlowe

09 paź 2010 - 13:24:14

H&M tęż (w większości) ma szmaty i to za kolosalną cenę. Jak przeglądam sobie koszulki i widzę t-shirt wypłowiały, materiał jak papier toaletowy za 75 złotych to padłam.

Chinskie centrum handlowe

09 paź 2010 - 13:35:08

taaa koło mnie są 2 centra.normalne ubranie w każdym sklepie są takie bo teraz wszystko jest chińskim szajsem te wszystkie hm i różne sieciówki to jest to samo tylko robią to z troszkę lepszej bawełny i już po kłopocie.my tam kupujemy spodnie jeansowe dla mojego męża bo szkoda droższych na jego chodzenie.

Chinskie centrum handlowe

09 paź 2010 - 13:37:40

Cytat
razdwapiec
a nie wszystko bo w h&m sa ciuchy z bangladeszu i pakistanu:P Ja bym poszla zobaczyc z ciekawosci ale raczej nic bym nie kupila, znane sa przypadki poparzen i uszkodzen ciala przez jakies chinskie klapki i inne chinskie ciuchy zrobione ze szkodliwych materialow. W sieciowce przynajmniej mam pewnosc ze nic takiego mnie nie spotka;)

Dokładnie...

Chinskie centrum handlowe

09 paź 2010 - 13:40:16

Zobaczyć co tam mają zawsze można

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sweterek