Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Lateksowy kombinezon

23 sie 2010 - 20:51:31

ouuuuuuuuuuuuuugh MEGA not

Lateksowy kombinezon

23 sie 2010 - 20:53:10

Jak dla mnie, jest to raczej ubiór na noc z facetem, a nie do klubu. ;) Będziesz wyglądała zbyt prowokująco. Nie można popadać ze skrajności w skrajność ;P

zweryfikowana
Posty: 2.806
Ostrzeżenia: 2/5

Lateksowy kombinezon

23 sie 2010 - 20:53:19

Cytat
cerata7
a gdzie ty to załozysz?
aha sory nie doczytałam jak ja bym zobaczyła w takim czyms dzieqwcyzne na dyskotece pomyślałabym ze jest dziwka ale to moje skromne zdanue wiec prosze mnie nie krytykowac ;)

na trase katowice-czestochowa

Lateksowy kombinezon

23 sie 2010 - 20:54:27

o nie nie;)

Lateksowy kombinezon

23 sie 2010 - 20:55:19

jestem zdania większości ;/ big not

Lateksowy kombinezon

23 sie 2010 - 20:56:40

Cytat
BoskaMerry
Będziesz wyglądała jak szara mysz w lateksowym kombinezonie a'la pani stojąca przy drodze.

od kiedy panie stojące przy drodze ubieraja takie stroje ? samo rozbieranie sie przed "praca" przy kazdym kliencie zajelo by jej sporo czasu a wez jak ona rozbiera sie kilka/kilkanaście razy jednego wieczoru. jeszcze nigdy nie widzialam by jakas byla tak ubrana.

Lateksowy kombinezon

23 sie 2010 - 21:01:18

ogólnie to kombinezon jest fajny..i jeszcze za tą cenę to już w ogóle super :) ja osobiście nie odważyłabym się go założyć (chyba że na noc z moim chłopakiem) jestem odważna ale nie aż tak ;p może coś do niego dobierz... pozdrawiam :)

Lateksowy kombinezon

23 sie 2010 - 21:09:05

idealna figura fajne szpile i paske i jest ok;d mozna raz zaszalec ja uwielbiam takie ciuchy i zdanie innych mam daleko:)

Lateksowy kombinezon

23 sie 2010 - 21:15:16

Cytat
goska_201
idealna figura fajne szpile i paske i jest ok;d mozna raz zaszalec ja uwielbiam takie ciuchy i zdanie innych mam daleko:)

dokładnie !! jeśli Ty się w tym dobrze czujesz to nie patrz na to co inni mówią.ja osobiście się nie nadaje do takich strojów(za duże mam schaby) ;p.ale jeśli jesteś szczupła to ok.tak jak koleżanka powiedziała..ubrałabym do tego pasek.

Lateksowy kombinezon

23 sie 2010 - 21:17:12

Cytat
rosehime
Cytat
BoskaMerry
Będziesz wyglądała jak szara mysz w lateksowym kombinezonie a'la pani stojąca przy drodze.

od kiedy panie stojące przy drodze ubieraja takie stroje ? samo rozbieranie sie przed "praca" przy kazdym kliencie zajelo by jej sporo czasu a wez jak ona rozbiera sie kilka/kilkanaście razy jednego wieczoru. jeszcze nigdy nie widzialam by jakas byla tak ubrana.
popieram. tepe myslenie lasek..;/

Lateksowy kombinezon

23 sie 2010 - 21:19:20

okropny !!! straszny !!! kiczowaty !!! nawet na imprezę chyba że przebiereaną i masz zamiar przebrać się za Kobietę Kota ...

Lateksowy kombinezon

23 sie 2010 - 21:26:51

Cytat
tenebris
Jak dla mnie, jest to raczej ubiór na noc z facetem, a nie do klubu. ;) Będziesz wyglądała zbyt prowokująco. Nie można popadać ze skrajności w skrajność ;P

Chciałam napisać to samo ;)

Lateksowy kombinezon

23 sie 2010 - 21:35:52

Cytat
ania2809
mi sie osobiscie podoba ale trzeba miec do tego MEGA figurke

Lateksowy kombinezon

24 sie 2010 - 12:41:24

Patrze jesteś obeznana w tym temacie :]


Cytat
rosehime
Cytat
BoskaMerry
Będziesz wyglądała jak szara mysz w lateksowym kombinezonie a'la pani stojąca przy drodze.

od kiedy panie stojące przy drodze ubieraja takie stroje ? samo rozbieranie sie przed "praca" przy kazdym kliencie zajelo by jej sporo czasu a wez jak ona rozbiera sie kilka/kilkanaście razy jednego wieczoru. jeszcze nigdy nie widzialam by jakas byla tak ubrana.

Lateksowy kombinezon

24 sie 2010 - 13:06:25

Kochana z tym kombinezonem to trochę przegiełaś bo będzie Ci w nim niewygodnie.... Zależy od dodatków czy będziesz wyzywająco wyglądać, ale to Ty masz się w nim dobrze czuć a nie inni. Wsumie na imprezach laski chodzą z pupami na wierzchu i nikt się na nie nie patrzy bo to tylko dyskoteka. Ale przemyśl sobie zanim się w nim ugotujesz. Tak jak dziewczyny proponuje jak już to same getry chociaż i tak spocisz się strasznie, ale całość to zabójstwo. No chyba że będziesz tylko siedzieć smętnie ale to i tak chyba nic nie da bo przez takiego rodzaju tworzywo skóra nie oddycha a on nie przepuszcza powietrza także przemylśl to :)) WYstarczy sexi top, szpile, jakaś fajna mini i gotowe :)))

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

floral, h or n ?