Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dzięki za oceny i komentarze.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-10 22:29 przez migotka700.

skoro masz żałobę to nie idź na wesele

chyba nie bardzo... no, ale zrob tak jak ty czujesz choc moga krzywo patrzec ;/

Cytat
czyrna17x
skoro masz żałobę to nie idź na wesele

dlaeczego mialaby nie isc?? moze isc tylko nie musi szalec, a co do stroju ubierz jakas sukienke nie wyzywajaca i bedzie ok a kiedy umarl tesciu ?

Może jakiś ciemny fiolet lub czekoladowy brąz.... Zależy co pasuje do Twojej urody.

w tym czymś się chodzi, proponuję małą czarną i perłowe dodatki.

hm moze i jestem starej daty ale jeżeli ma się po kims żałobe jeszcze po tak bliskiej osobie to sądze iż przynajmiej przez jakiś czas daje się na wstrzymanie i nie imprezuje się :)

Właściwie jescze nie teraz jest to wesele, a mąż mnie namówił bo nie będziemy tańczyć. Chodzi o samo bycie na ślubie i weselu, bo państwo młodzi na naszym byli.

Od razu naskakujecie a nawet nie wiecie ile już jest w tej żałobie...

Cytat
migotka700
Właściwie jescze nie teraz jest to wesele, a mąż mnie namówił bo nie będziemy tańczyć. Chodzi o samo bycie na ślubie i weselu, bo państwo młodzi na naszym byli.
aha skoro nie będziecie sie bawić a chodzi o sama obecność to rozumiem;] załóz w takim razie jakieś ciemniejsze kolory nie koniecznie czerń ale np brąz,grafit czy tez fiolet

Cytat
migotka700
Właściwie jescze nie teraz jest to wesele, a mąż mnie namówił bo nie będziemy tańczyć. Chodzi o samo bycie na ślubie i weselu, bo państwo młodzi na naszym byli.

ja uwazam ze powinnas pojsc, smierci sie nie wybiera a z slub to dla tych dwojga ludzi piekna sprawa i napewno milo im bedzie jesli pojdziesz, a tanczyc nie musisz

Teść zmarł 26 lipca a wesele mam w październiku pod koniec.

Cytat
Patricia21
chwalisz się czy żalisz?! :|
]
właśnie, bo sam tytuł nie wskazuję na twoją osobę dobrze.. aż źle mi się robi jak patrzę na takie coś.

pewnie, jak posiedziec to ok, ubranie skromne, proste...tak jak pisala tu ktoras szafowiczka najlepiej mala czarna i skromne dodatki

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

sukienka - licytować?