Obecnie rozmawiamy o:

Sklep internetowy

gorący temat

Przedszkole

2 minuty temu

Podnoszenie kwalifikacji

42 minut temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 2.110
Ostrzeżenia: 1/5

SAMONOŚNE STRINGI ?!

30 sie 2010 - 08:07:00

:D nie no jeżeli to jest seksowne to ja wymiękam !
Przecież to obleśne , seksowne mogą być bokserki ładniutkie , stringi . Ale nie coś , co wygląda jak wkładka !

SAMONOŚNE STRINGI ?!

30 sie 2010 - 08:20:09

Jestem tylko ciekawa jak je się pierze... bo jak dla mnie takie plastikowe gacie wrzynające sie w dupsko to masakra ;/

SAMONOŚNE STRINGI ?!

30 sie 2010 - 08:28:17

o buhahaha.
Od rana takie humory :D

SAMONOŚNE STRINGI ?!

30 sie 2010 - 08:33:16

Cytat
lilthug1
jak podpaska...

dokładnie to chciałam napisać :)

SAMONOŚNE STRINGI ?!

30 sie 2010 - 08:40:29

wygląda jak podpaska, nie kupiłabym za żadne skarby tego

SAMONOŚNE STRINGI ?!

16 wrz 2018 - 21:13:20

Dla mnie nie wygląda jak podpaska, moim zdaniem warto mieć coś takiego w szafie do specjalnych kreacji. Na ślubie siostry miałam bardzo wyciętą z tyłu i obcisłą suknię, nawet bezszwowe trochę mi się rolowały pod wpływem materiału i jego napięcia. Z pomocą przyszły właśnie te stringi i samonośny stanik. Warto też kupować w sklepie z bielizną. nie na allegro, moja koleżanka po takim zamówieniu skwitowała samonośne stringi jako wkładkę właśnie ;) ja mam sprawdzony już sklep broosa.pl i tam też zamawiałam sobie właśnie te stringi i stanik. Good vibes girls :*

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 6/5

SAMONOŚNE STRINGI ?!

26 lut 2019 - 08:58:50

Oj dziwnie to wyglada.Widzialam, ze wiele dziewczyn nakłada takie stringi do sukienek, ktore maja głębokie oraz długie wycięcia ( na żywo nie widziałam ale wiele celebrytek coś takiego wybiera, jak na przykład Kendall Jenner na rozdaniu oscarów ).

Nie widzę siebie jednak w czymś takim :D Obawiałabym się, że mi takie stringi w pewnym momencie spadną oraz będzie wielki wstyd!

SAMONOŚNE STRINGI ?!

08 sie 2019 - 13:41:02

Dziwnie to wyglada. Nie przeszkadza mi, że odslaniaja troche wiecej, ale ten design jest no, dziwny.

SAMONOŚNE STRINGI ?!

08 sie 2019 - 17:51:10

może tą końcówke się gdzieś wkłada żeby się trzymały hahaha :D

SAMONOŚNE STRINGI ?!

09 sie 2019 - 17:35:03

Jeszcze takiej głupoty nie widziałam .:o

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

MINI WYSOKI STAN