Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

PROJEKTOWANIE UBRAŃ

07 cze 2010 - 15:27:18

Witam :) od dawna interesuję się modą (jak chyba każda z nas tutaj :)) , zawsze chciałam projektować ubrania, jednak nie mam za grosz talentu malarskiego.. w mojej głowie mam milion pomysłów, ale żadnego z nich nie umiem przenieść na kartkę papieru.. wczoraj postanowiłam spróbować i naszkicowałam prowizorycznie 2 projekty.. co o nich myślicie? czy może coś ze mnie być jeśli chodzi o projektantkę czy całkowicie zrezygnować? rysunki wykonane są zwykłym ołówkiem i kredkami jakie znalazłam w domu . a może znacie jakieś programy do projektowania? chciałabym ardzo zrealizować moje pomysły ale brak talentu malarskiego skutecznie mi to uniemożliwia..



PROJEKTOWANIE UBRAŃ

07 cze 2010 - 15:47:52

pomysły widzę , że masz więc myślę że dałabyś radę :) trening czyni mistrza!

PROJEKTOWANIE UBRAŃ

07 cze 2010 - 16:04:10

Musiałabyś jeszcze trochę poćwiczyć bo takie coś sądze że każda potrafi "wymyśleć". Moja znajoma też nie umiała pięknie rysować ale za to szyła doskonale, teraz studiuje coś związanego z modą bo wygrała w konkursie krawieckim indeks:P Z czasem nauczyła się i rysować.

PROJEKTOWANIE UBRAŃ

07 cze 2010 - 16:11:27

fakt.
pomysły jakies wyszukane nie są.

PROJEKTOWANIE UBRAŃ

07 cze 2010 - 16:16:17

całkiem całkiem

PROJEKTOWANIE UBRAŃ

07 cze 2010 - 16:18:53

Tak dalej!
Zdolniacha;);*

zweryfikowana
Posty: 6.040
Ostrzeżenia: 1/5

PROJEKTOWANIE UBRAŃ

07 cze 2010 - 16:18:23

zacznij szyć te rzeczy zamiast rysować ;) a co do rysunku, dobry nauczyciel z każdego zrobi dobrego rysownika, także może zapisz się gdzieś na jakiś kurs

PROJEKTOWANIE UBRAŃ

07 cze 2010 - 16:20:04

rozumiem że to są najprostsze z twoich projektów bo wszystko to juz było..
Chyba ze "projektujesz" na własne potrzeby
widziałam ostatnio w empiku książkę tytułu dokładnie nie pamiętam ale chyba " rysowanie postaci w modzie" lub coś takiego i jak ją przeglądałam były tam całkiem sporo pokazane jak rysowac z perspektyw itd.

PROJEKTOWANIE UBRAŃ

07 cze 2010 - 16:35:15

Cytat
marrlen_n
rozumiem że to są najprostsze z twoich projektów bo wszystko to juz było..
Chyba ze "projektujesz" na własne potrzeby
widziałam ostatnio w empiku książkę tytułu dokładnie nie pamiętam ale chyba " rysowanie postaci w modzie" lub coś takiego i jak ją przeglądałam były tam całkiem sporo pokazane jak rysowac z perspektyw itd.
tak najprostsze.. wiem, że wszystko było i że rysunki są kanciaste ale nie potrafię na papier przenieść drapowań, falbanek itd. przez to moje 'projekty' są mocno ograniczone. oo muszę się przejść do empiku i popatrzeć :)

a znacie może jakieś kursy takowego rysunku?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-07 16:35 przez ula90.

PROJEKTOWANIE UBRAŃ

22 cze 2022 - 11:54:35

Wątek stary, ale może się komuś jeszcze przyda :)

Polecam ten program do projektowania ubrań - warto dać szansę, jest stabilny i dobrze rozbudowany z fachowym wsparciem :)

PROJEKTOWANIE UBRAŃ

12 sie 2022 - 09:31:23

Kupiłam sobie bardzo dobre majtki damskiee
bardzo wygodne i super prezentują się pod ubraniem.

PROJEKTOWANIE UBRAŃ

14 sie 2022 - 16:07:15

Trening czyni mistrza. Możesz też wziąć kogoś bardziej wprawionego do pomocy..

PROJEKTOWANIE UBRAŃ

19 paź 2022 - 10:49:12

Może kogoś zainteresują stroje cosplay?
Polecam przeczytać https://www.medisines.pl/cosplay-co-to-jest/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Stroje kąpielowe H&M który wybrać ?