Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

koturny

28 kwi 2010 - 21:28:52

prawie wszystki buty na obcasie mnie obcierają, że jedyne buty jakie moge zalozyć teraz to trampki.
tregedia.
Chcialam teraz sobie kupic jakies ladne buty na obcasie, ale zwatpilam i zastanawiam sie nad koturnami
i tu pytanie do Was, szczegolnie do tych co maja tez problem z obtarciami :/
Wygodne sa, uwierają ?

upatrzyly mi sie takie koturny z ccc, 'bez palcow', z kokardą na przodzie, takie czarne.


pomoze ktos ?

koturny

28 kwi 2010 - 21:37:39

znam ten ból, mam na tyle dziwną stopę że jeden rozmiar jest za mały a nastepny ze mnie zlatuje , więc mam duże problemy ze znalezieniem odpowiednich szpilek itp. w rezultacie z reguly kupuję przymałe z nadzieją, że się rozejdą. Najlepszym sposobem jest po prostu kupować skórzane lub typowo szmaciane, bo one się układają do stopy...

koturny

28 kwi 2010 - 21:33:32

kazdy but moze obcierac, trzeba chodzic, przymierzac i dopasowywac odpowiednie

koturny

28 kwi 2010 - 21:37:19

Widziałam te buty i w sumie to nie mają jakiegoś twardego materiału więc mogą być wygodne:)Chociaż że ja sobie kupiłam koturny z CCC takie na drewienku i średnio sie w nich chodzi:(:(

zweryfikowana
Posty: 639
Ostrzeżenia: 1/5

koturny

28 kwi 2010 - 21:42:11

Ja noszę buty na koturnie i jeszcze mnie nie obtarły. :) a mam je prawie wszędzie, w szkole na spacer, a na dyskotece to już standard:)

zweryfikowana
Posty: 2.982
Ostrzeżenia: 2/5

koturny

28 kwi 2010 - 21:40:12

to ja się podłącze;) dziewczyny co myślicie o tych? Bo mi sie butki podobają ale odnośnie koturn zawsze bylam na nie...



koturny

28 kwi 2010 - 21:50:19

minti; fajne te z h&m, powinny nie obcierać, bo są pełne takie ;))
a też mam z tym problem :(

koturny

28 kwi 2010 - 21:53:33

Nie wiem czy mowisz własnie o tych ale moja siora kupiła takie czarne na korkowej koturnie z kokardka bez palcow :)

koturny

28 kwi 2010 - 21:55:07

olcia tak o tych, i jakie są ? wygodne ? bo sie waham

koturny

28 kwi 2010 - 22:01:45

ja mam różne modele butów na sprzedaż z niewielką platformą, koturny też się znajdą, wszystkie nowe- zajrzyj

koturny

28 kwi 2010 - 22:12:35

Mam je! :) Identyczne tylko fioletowe... Uwierają mnie nieziemsko póki co... Mam nadzieje że się jeszcze rozejdą... Z Tobą może być ofc inaczej :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Tunika kwiatowa h/n ?