Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

osiemnastka prezent

27 mar 2010 - 11:28:38

hej szafowiczki


Niedlugo sie wybieram na 18-stke kolerzanki....i wlasnie tu sie zaczyna maly problem....bo nie wiem co jej kupic....

Moze wy wymyslicie co mozna jej kupic....jestem otwarta na kazda propozycje;p


JAK Zle umiescilam watek to prosze o przeniesiego go

osiemnastka prezent

27 mar 2010 - 11:32:57

podbijam.

osiemnastka prezent

27 mar 2010 - 11:33:57

jakiś dodatek do ciuchów: torebka, biżuteria, chustka; jeżeli pali to mini fajke wodną, może jakaś fajna bielizna, kajdanki i niegrzeczne zabawki ;p
dobry alkohol też jest fajny, ale na to to już się składać trzeba (whiskey, metaxa, malibu), ewentualnie jakies dobre wino



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-27 11:34 przez agolek91.

osiemnastka prezent

27 mar 2010 - 11:36:04

wypowie sie jeszcze ktos....


to prosze tez o samo podbijanie

Cytat
agolek91
jakiś dodatek do ciuchów: torebka, biżuteria, chustka; jeżeli pali to mini fajke wodną, może jakaś fajna bielizna, kajdanki i niegrzeczne zabawki ;p
dobry alkohol też jest fajny, ale na to to już się składać trzeba (whiskey, metaxa, malibu), ewentualnie jakies dobre wino


dzieki za pomysl moze cos z tego wykorzystam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-27 11:37 przez kasiulka221.

osiemnastka prezent

27 mar 2010 - 11:37:01

ja swojej kupiłam misia takiego dużego bo po 1 lubi misie a po 2 będzie pamiętała że to prezent ode mnie i może kiedyś dziecku jej się przyda a torebka np to się zniszczy i ją wyrzuci. Zastanawiałam się nad biżuterią ale jak mi powiedziała że od rodziców i rodzenstwa dostaje to zrezygnowałam.

osiemnastka prezent

27 mar 2010 - 11:39:43

zegarek,perfumy,bizuteria,jakis karnet na masaze czy cos:)

osiemnastka prezent

27 mar 2010 - 11:43:11

Moja siostra podostawała wielkieeeeeego miśka, perfumy, bransoletke, wibrator ;p , włochatą lampkę, komplet bielizny, takiej śmiesznej w kroliczkami i najlepsze: bukiet z 18 gumek :D

Reszty nie pamiętam, moze coś się przyda :)

Cytat
aaasiulka
zegarek,perfumy,bizuteria,jakis karnet na masaze czy cos:)
oo dobre, może jakieś wyjście do spa też czy kosmetyczki albo zaproszenie do fryzjera z np obcinaniem i farbowaniem...?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-27 11:44 przez Cunt.

osiemnastka prezent

27 mar 2010 - 11:42:58

zależy też czym się interesuje ;P

osiemnastka prezent

27 mar 2010 - 11:44:33

ja jak w zeszłym roku chodziłam na 8nastki to zazwyczaj się składaliśmy w więcej osób.. wtedy pytaliśmy się danej os co chce.. np. koleżanki chciały shishe to im kupiliśmy.. myślę że najlepiej się spytać.. niby fajnie kupować samemu i wgl.. ale po co prezent ma leżeć i kumpela ma nic z tym nie zrobić? lepiej kupić coś co jej sie przyda. a jak komuś się pytaliśmy i nie wiedział co chce to kupowaliśmy np sexi bielizne, jakieś zboczone zabawki (np. zegarek z pozycjami) itd.

osiemnastka prezent

27 mar 2010 - 11:44:57

ja proponuje jakiś komplet biżuteri ładnej i do tego jakieś dobre czekoladki,lub też coś śmiesznego naprzykład koszulkę z jakimś śmiesznym napisem..

osiemnastka prezent

27 mar 2010 - 11:45:49

dzieki wam wszystkim za pomysly....moze ktorys z nich wykorzystam.....

a moze sie jeszcze ktos wypowie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

czerwona spódnica z zamkami H/N