Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

36 minut temu

sprawdzony stomatolog

39 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

robienie kolczyków

04 mar 2010 - 17:54:32

hej mam pytanie duzo z was robi kolczyki???
ciekawa jestem czy jest jeszcze popyt na nie i czy warto inwestowac pieniadze?
pozd wiem ze podobne watki byly ale nie znalazlam odpowiedzi
czy mozna na tym zarobic?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-04 17:53 przez paullina85.

robienie kolczyków

04 mar 2010 - 17:56:14

fajny temat. sama jestem ciekawa:) podbijam

robienie kolczyków

04 mar 2010 - 18:00:48

moja znajoma robi kolczyki, i że tak powiem, na pewno zarabia sporo na mnie, a jak z resztą to nie wiem. Przeważnie bierze 3-6zł, a paczka składająca się z ponad 500elementów kosztuje przeszło 50zł. Więc część zwraca się jej na pewno. Zależy też dużo od tego, czy dana osoba ma talent do takich robótek :)

robienie kolczyków

04 mar 2010 - 18:03:18

ja planuje jeszcze tragusa i chyba na tym skończę :P

bleh, nie zrozumiałam początkowo pytania :D wydaje mi się że zależy to od miasta i ceny za usługę :)

Cytat
ModnaJa
Ja robie kolczyki :) Szczerze powiem ze zarobek jest bardzo mały. Sama za kolczyka w blodzie, nad gorna warga robie za 20 zl , kolczyka w jezyku za 30 zł, w pepku za 30 zł. I tak .. specjalna igła kosztuje ok 9-11zl kolczyk kosztuje ok 9-15zł ... wiec kazdy moze sobie policzyc ile wyjdzie za całosc i ile mi zostaje.

;ooo 30PLN za język? + zamrożenie? ja płaciłam 80zł za język, i wiem wśród koleżanek że najtaniej z nich zapłaciłam



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-04 18:06 przez MoniqueJulie.

robienie kolczyków

04 mar 2010 - 18:01:33

ktos jeszcze :)????

robienie kolczyków

04 mar 2010 - 18:01:33

Ja robie kolczyki :) Szczerze powiem ze zarobek jest bardzo mały. Sama za kolczyka w blodzie, nad gorna warga robie za 20 zl , kolczyka w jezyku za 30 zł, w pepku za 30 zł. I tak .. specjalna igła kosztuje ok 9-11zl kolczyk kosztuje ok 9-15zł ... wiec kazdy moze sobie policzyc ile wyjdzie za całosc i ile mi zostaje.

robienie kolczyków

04 mar 2010 - 18:04:31

Myślę, że to zależy od miasta, jeżeli mieszkasz w małej miejscowości za wiele nie zarobisz. :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-04 18:03 przez letasha151.

zweryfikowana
Posty: 161
Ostrzeżenia: 2/5

robienie kolczyków

04 mar 2010 - 18:04:08

Ja też robię kolczyki i powiem szczerze jestem bardzo zadowolona z zarobków na tym biznesie. Przez internet sprzedaje mało, ale w gronie znajomych sprzedają się jak ciepłe bułeczki. Ceny mam niskie i chyba styl też się podoba, więc zarabiam sobie na własne potrzeby.

robienie kolczyków

04 mar 2010 - 18:10:25

ja tez robie kolczyki, i tez mozna niezle zarobic-ale z tego co widac zaczyna coraz wiecej dziewczyn robic:) ja tez sprzedaje tylko miedzy znajomymi,. jesli nieznasz osoby z twojej okolicy ktora robi mozesz zaczac sie bawic-moza akurat:) warto sprzeadawac wlasnie po znajomych, tu jeden kupi zachwile pyta sie jego znajomy i tak sie zaczyna:)) powodzenia:)
pobuszuj po all..... a nawet na szafie znajdziesz:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-04 18:10 przez marzenam86.

robienie kolczyków

04 mar 2010 - 18:08:25

a skad kupujecie te elementy, zestawy do robienia kolczyków?

robienie kolczyków

04 mar 2010 - 18:15:09

dont call me baby z internetu. wejdz sobie na stronke artfan.pl tam jest tego duuuuzo:) i na allegro sa zestawy:)

zweryfikowana
Posty: 529
Ostrzeżenia: 1/5

robienie kolczyków

04 mar 2010 - 18:20:17

Ja zrobiłam koło tysiąca kolczyków...i tak troche sprzedałam koleżankom ale nie dużo jakieś kilka dziesiąt...puźniej dałam koleżance, aby ona posprzedawała u siebie w miesjcowości (sama zaproponowała) no i następne ponad 200 par poszło, próbowałam też z allegro ale nie udało mi się tam wielu sprzedać... w końcu sobie troche wziłam i rozdałam w rodzine...i zostało koło 400 rozwaliłam je zabrałam koraliki i połączyłam w zestawy z jeszcze nie używanymi półfabrykatami i innymi koralikami... no i w sumie to się bardziej opłaciło. Dlatego ja bym ci radziła zamiast kolczykó robić zestawy bo sprzedaż biżuterii handmade nie jest najlepsza.

robienie kolczyków

04 mar 2010 - 18:35:18

Cytat
ewku
dont call me baby z internetu. wejdz sobie na stronke artfan.pl tam jest tego duuuuzo:) i na allegro sa zestawy:)

dzieki ewku ;)

robienie kolczyków

04 mar 2010 - 18:36:48

mam jeszcze jedno pytanie gdzie je sprzedajecie?

robienie kolczyków

04 mar 2010 - 18:39:12

Moja kolezanka robi biżuterię z kryształami Svarowskiego (i nie tylko), ma firmę, strone w necie, przedaje do sklepików, ja też jej pomagam:) Żeby wyjść na swoje musi sprzedać miesięcznie za około 10tys zł i potrafi to zrobić! A w lato na czysto dla siebie ma okolo 4-5tysięcy. Ale biżu ma na prawdę super! :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ASOS dress tulipan retro h/n?