Obecnie rozmawiamy o:

SPORT

gorący temat

obraz na płótnie

23 minut temu

Dom czy mieszkanie

godzinę temu

Meble na wymiar Warszawa

dzisiaj o 7:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Leginsy i t-shirt

03 mar 2010 - 14:36:57

Właśnie mam coś w podobie tych co wstawiła ciuchoholiczka :):)

Leginsy i t-shirt

03 mar 2010 - 14:35:43

oczywiście. byle by to nie były legginsy takie "rajstopowe" tylko np ala dżinsy.
nie wyobrażam sobie wyskoczyć w zwykłych czarnych legginsach i zwykłym t-shircie.. czułabym się jakbym zapomniała spodni/spódnicy.
i tak to dla mnie wygląda jak widzę kobietki w ten sposób ubrane;]

zweryfikowana
Posty: 1.097
Ostrzeżenia: 1/5

Leginsy i t-shirt

03 mar 2010 - 14:38:25

Cytat
ciuchoholiczka
Ja tak nie chodzę, bo czuję się właśnie tak jak piszesz - naga. Jak już to wolę coś w stylu tego co dołączyłam we fotce. Jakoś mniej krępujące... Te konkretnie sobie nawet sprawiłam zimą i są bardzo fajne!

prawie jak spodnie :) te mi sie podobają :)

Leginsy i t-shirt

03 mar 2010 - 14:42:51

Ja czasami też tak chodze :) przeważnie chodze w dluższych bluzkach, tunikach ale zdarza mi sie i tak, i czuje sie w tym bardzo dobrze :)

Leginsy i t-shirt

03 mar 2010 - 14:48:52

Nigdy tak nie wyskocze na ulice -> leginsy + t'shirt = never

A nie powiem, warunki mam. Tylko,ze wg mnie wyglada to "niesmacznie", czulabym sie jakas taka nieubrana ;/

Leginsy i t-shirt

03 mar 2010 - 14:52:42

Dziewczyny . NIE bede zakladal nowego tematu . PILNIE szukam dla mojej dziewczyny LEGINSÓW oraz jakiejs tuniki. Jak któras z Was miała by takie cos do sprzedania to piszcie naprv!!!!!! Moja dziewczyna ma 175 cm wzrostu jest szczupla . POMÓZCIE MI BO TO MA BYC PREZENT :) z góry dziekuje .

niezweryfikowana
Posty: 370
Ostrzeżenia: 2/5

Leginsy i t-shirt

22 mar 2010 - 13:10:25

A myślicie, że do takich jak na zdjęciu będzie pasował sportowy topik? Upatrzyłam sobie kilka takich na tanisport.pl, ale zastanawiam się czy to w zestawie będzie jakoś wyglądało. Chodzi mi o taki zestaw na co dzień, ale też na jakieś wyjście do klubu. Do tego jakieś szpileczki w neutralnym kolorze. Co o tym myślicie dziewczyny? Dobry pomysł?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

sukienka na wesele