Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Leginsy i t-shirt

03 mar 2010 - 14:22:23

Hej dziewczyny?:>
Czy któraś z was chodzi w leginsach i koszulkach normalnej długosci (tzn z pupą na wierzchu) ;p nie czujecie sie na ulicy "nagie" ?A jeśli tak własnie leginsy nosicie to jakie?:> z szwem na pupie , 100 den, czy inne?:>

Leginsy i t-shirt

03 mar 2010 - 14:24:40

ja bym się czuła jkbym ubrała tylko rajstopy i zapomniała o spódnicy :/ nie wg mnie to niekorzystnie wygląda , a pozatym faceci gapili by się jak pies na kiełbasę

Leginsy i t-shirt

03 mar 2010 - 14:28:04

nigdy w zyciu!!!!!!!!!!!! jak widze jak dziewczyny tak chodza to az mnie mgli... fuj

Leginsy i t-shirt

03 mar 2010 - 14:29:04

Posiadam legginsy w 100% kryjące, z zameczkami po bokach i na metce było napisane, że to spodnie. Jednak nie wyszłabym w nich samych i krótkiej bluzce, jak już to tunikę chociaż do połowy pupy ;).

Leginsy i t-shirt

03 mar 2010 - 14:27:11

ja osobiscie tak chodze oczywiscie nie zawsze bo nieraz zakladam cos za pupe albo do polowy zaslaniajace tylek...;p a jesli z odkrytym tylkiem to w takich bezszwowych albo z szwem ale takim bardzo niewidocznym:)

zweryfikowana
Posty: 181
Ostrzeżenia: 1/5

Leginsy i t-shirt

03 mar 2010 - 14:29:20

mam koleżankę która tak chodzi. ale te legginsy wyglądają jak zwykle getry.

Leginsy i t-shirt

03 mar 2010 - 14:30:31

tak ja tak chodze,i nie czuje sie gola bo niby dlaczego?nosze tak lateksowe i normalne oczywisie nie przeswitujace leginsy.jestem szczupla,wysoka zgrabna,nie widze w tym nic dziwnego.inaczej by bylo jakbym miala grube nogi ogromny tylek.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-03 14:32 przez cziko.

Leginsy i t-shirt

03 mar 2010 - 14:28:59

Tak ubrana mozesz chodzic po domu, ale nie wychodz na ulice.To jest straszne, to tak jakbym wyszła na ulicy w rajtuzach. tez nie popieram.

Leginsy i t-shirt

03 mar 2010 - 14:31:25

Ja chodzę. Zajrzyj do mnie na szafe mam foto:)

Wszystko zależy przede wszystkim od figury. Jesli jestes zgrabna to owszem czemu nie śmiało możesz ubrać leginsy biodrówki i t-shirt no i sama określ jak czujesz się w takim stroju. Jesli jednak nosisz rozmairek powyżej 40 i masz wystające boki to nie polecam bo wyglada to troche nie tak(pączek...sory jesli kogos uraziłam). Styliści własnie stawiają na leginsy i krótką bluzeczkę wszystko aby efekt był "leginsowy"
a co do leginsów tylko i wyłącznie latexy mokre lub matowe:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-03 14:31 przez slonko1987.

zweryfikowana
Posty: 1.136
Ostrzeżenia: 1/5

Leginsy i t-shirt

03 mar 2010 - 14:31:08

ładnie to wyglada tylko jesli dziewczyna ma nienaganna figure

Leginsy i t-shirt

03 mar 2010 - 14:31:33

Szczeze kto jak lubi
Jak by mi mąż pozwolił kto wie moze i bym wyszła napewno czuła bym sie goła i obserwowana
A faceci gapia sie bo to sexi wyglada

zweryfikowana
Posty: 1.097
Ostrzeżenia: 1/5

Leginsy i t-shirt

03 mar 2010 - 14:34:09

Ja wogóle to mam jakiś uraz do Leginsów ;/

Leginsy i t-shirt

03 mar 2010 - 14:33:03

Ja chodzę w legginsach i normalnych bluzkach, ale kupiłam sobie legginsy z grubszego materiału . Wydawało mi się na początku jak bym zapomniała spodni założyć, ale później się przyzwyczaiłam. Poza tym było dla mnie ważne zdanie mamy, ale powiedziała, że spokojnie mogę tak iść wiec nie ma się co obawiać :)

Leginsy i t-shirt

03 mar 2010 - 14:35:05

Ja tak nie chodzę, bo czuję się właśnie tak jak piszesz - naga. Jak już to wolę coś w stylu tego co dołączyłam we fotce. Jakoś mniej krępujące... Te konkretnie sobie nawet sprawiłam zimą i są bardzo fajne!



Leginsy i t-shirt

03 mar 2010 - 14:34:03

Cytat
kasiorowata
Tak ubrana mozesz chodzic po domu, ale nie wychodz na ulice.To jest straszne, to tak jakbym wyszła na ulicy w rajtuzach. tez nie popieram.

Zalezy jakie ma leginsy:P jesli rajstopowe to owzem wyglada to nie tak ale latexy sa ciagle modne i ten styl jest preferowany przez stylistów

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

sukienka na wesele