Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

co wybrać zamiast garnituru??

01 lut 2010 - 09:04:00

Hej dziewczyny mam malutki problem, nienawidze garniturów nie chodze w nich aczkolwiek w szkole zmuszaja mnie na każda uroczystośc, gdyz jestem przewodniczącym szkoły, po ostatnich uroczystościach spaliłem garniak a zbliżają sie dni otwarte szkoły musze wybrac cos eleganckiego ale nie garnitur w czym byście mnie widziały?? Piszcie, z góry dziekuje za pomoc;)

co wybrać zamiast garnituru??

01 lut 2010 - 09:06:37

jakieś fajne granatowe jeansy , proste bez żadnych dodatków i koszula czarna w paski :)

co wybrać zamiast garnituru??

01 lut 2010 - 09:11:56

Cytat
Blondyneczka1988
jakieś fajne granatowe jeansy , proste bez żadnych dodatków i koszula czarna w paski :)
Jestem szczupły wiec paski w pionie odpadaja moge przymierzyc koszule w paski poziome,dziś jade na zakupy musze cos wybrac;(

co wybrać zamiast garnituru??

01 lut 2010 - 09:13:31

sztruksy/dżinsy + koszula + kamizelka?;>

co wybrać zamiast garnituru??

01 lut 2010 - 09:16:50

mam fajną kamizelke, a moze jakis krawat do niej??

co wybrać zamiast garnituru??

01 lut 2010 - 09:20:13

To zalezy od karnacji, bo nie kazdemu pasuje, ale sliwkowa koszula, czarna kamizelka i czarny, waski krawat?I ciemne jeansy, tak jak dziewczyny pisaly wyzej, proste, bez udziwnien. No albo koszula i na nia ladny sweterek w poziome paski.

co wybrać zamiast garnituru??

01 lut 2010 - 09:21:24

Cytat
grzybcio777
mam fajną kamizelke, a moze jakis krawat do niej??

Tak :P
Cytat
sariel
sztruksy/dżinsy + koszula + kamizelka?;>
Tak :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-01 09:21 przez gramofonowaplyta.

co wybrać zamiast garnituru??

01 lut 2010 - 09:24:13

Fajne spodnie cos w stylu sportowej elegancji, koszula i tak jak wyzej krawat, kamizelka...

co wybrać zamiast garnituru??

01 lut 2010 - 09:28:37

dzinsy lub inne ..jakas fajna koszula i krawat śledzik

co wybrać zamiast garnituru??

01 lut 2010 - 09:30:05

czemu faceci nie cierpią garniturów??? każda dziewczyna ci powie że dopiero w garniturze bedziesz wyglądać elegancko, z klasą- jak prawdziwy facet a nie jak szóstoklasista..
ale skoro inaczej nie da rady to proponuję spodnie z materiału, jasna koszula (nie biała) i może jakis krawacik w ciemnym kolorze..

co wybrać zamiast garnituru??

01 lut 2010 - 09:31:00

no tak, tak, oczywiście, że krawat też!:D

co wybrać zamiast garnituru??

01 lut 2010 - 09:32:17

elegancka koszula+ krawat+ kardigan lub kamizelka do tego jeansy lub spodnie od garnituru

co wybrać zamiast garnituru??

01 lut 2010 - 09:38:55

Mnie się wydaje, że skoro już jesteś tym przewodniczącym szkoły, to powinieneś tą swoją niechęć do garniturów schować do szafy i na uroczystości szkolne jednak go zakładać :). Sportową elegancję zachowaj na mniej formalne imprezy, naprawdę. Nie wyobrażam sobie, że na uroczystym apelu, powiedzmy z okazji zakończenia roku szkolnego, przewodniczący występuje w DŻINSACH. Choćby nie wiem, jak klasyczne i granatowe, dżinsy to dżinsy.
No sorry, ale urząd zobowiązuje :D.

co wybrać zamiast garnituru??

01 lut 2010 - 09:41:29

moja propozycja:)
drugi zestaw bez rękawiczek i marynarki
:)



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Spodnie marmurki H/N ??????