Obecnie rozmawiamy o:

informacje o żywieniu

gorący temat

przestrzeganie diety

2 minuty temu

zalety diety pudełkowej

17 minut temu

skuteczna dieta

38 minut temu

produkty do domu online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

co wybrać zamiast garnituru??

01 lut 2010 - 09:04:00

Hej dziewczyny mam malutki problem, nienawidze garniturów nie chodze w nich aczkolwiek w szkole zmuszaja mnie na każda uroczystośc, gdyz jestem przewodniczącym szkoły, po ostatnich uroczystościach spaliłem garniak a zbliżają sie dni otwarte szkoły musze wybrac cos eleganckiego ale nie garnitur w czym byście mnie widziały?? Piszcie, z góry dziekuje za pomoc;)

co wybrać zamiast garnituru??

01 lut 2010 - 09:06:37

jakieś fajne granatowe jeansy , proste bez żadnych dodatków i koszula czarna w paski :)

co wybrać zamiast garnituru??

01 lut 2010 - 09:11:56

Cytat
Blondyneczka1988
jakieś fajne granatowe jeansy , proste bez żadnych dodatków i koszula czarna w paski :)
Jestem szczupły wiec paski w pionie odpadaja moge przymierzyc koszule w paski poziome,dziś jade na zakupy musze cos wybrac;(

co wybrać zamiast garnituru??

01 lut 2010 - 09:13:31

sztruksy/dżinsy + koszula + kamizelka?;>

co wybrać zamiast garnituru??

01 lut 2010 - 09:16:50

mam fajną kamizelke, a moze jakis krawat do niej??

co wybrać zamiast garnituru??

01 lut 2010 - 09:20:13

To zalezy od karnacji, bo nie kazdemu pasuje, ale sliwkowa koszula, czarna kamizelka i czarny, waski krawat?I ciemne jeansy, tak jak dziewczyny pisaly wyzej, proste, bez udziwnien. No albo koszula i na nia ladny sweterek w poziome paski.

co wybrać zamiast garnituru??

01 lut 2010 - 09:21:24

Cytat
grzybcio777
mam fajną kamizelke, a moze jakis krawat do niej??

Tak :P
Cytat
sariel
sztruksy/dżinsy + koszula + kamizelka?;>
Tak :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-01 09:21 przez gramofonowaplyta.

co wybrać zamiast garnituru??

01 lut 2010 - 09:24:13

Fajne spodnie cos w stylu sportowej elegancji, koszula i tak jak wyzej krawat, kamizelka...

co wybrać zamiast garnituru??

01 lut 2010 - 09:28:37

dzinsy lub inne ..jakas fajna koszula i krawat śledzik

co wybrać zamiast garnituru??

01 lut 2010 - 09:30:05

czemu faceci nie cierpią garniturów??? każda dziewczyna ci powie że dopiero w garniturze bedziesz wyglądać elegancko, z klasą- jak prawdziwy facet a nie jak szóstoklasista..
ale skoro inaczej nie da rady to proponuję spodnie z materiału, jasna koszula (nie biała) i może jakis krawacik w ciemnym kolorze..

co wybrać zamiast garnituru??

01 lut 2010 - 09:31:00

no tak, tak, oczywiście, że krawat też!:D

co wybrać zamiast garnituru??

01 lut 2010 - 09:32:17

elegancka koszula+ krawat+ kardigan lub kamizelka do tego jeansy lub spodnie od garnituru

co wybrać zamiast garnituru??

01 lut 2010 - 09:38:55

Mnie się wydaje, że skoro już jesteś tym przewodniczącym szkoły, to powinieneś tą swoją niechęć do garniturów schować do szafy i na uroczystości szkolne jednak go zakładać :). Sportową elegancję zachowaj na mniej formalne imprezy, naprawdę. Nie wyobrażam sobie, że na uroczystym apelu, powiedzmy z okazji zakończenia roku szkolnego, przewodniczący występuje w DŻINSACH. Choćby nie wiem, jak klasyczne i granatowe, dżinsy to dżinsy.
No sorry, ale urząd zobowiązuje :D.

co wybrać zamiast garnituru??

01 lut 2010 - 09:41:29

moja propozycja:)
drugi zestaw bez rękawiczek i marynarki
:)



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Spodnie marmurki H/N ??????