Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ratunku co kupić mężowi ???

11 paź 2009 - 20:02:02

Moje drogie szafowiczki mam do was ogromną prośbę . Widzę ,że znacie się na perfumach damskich ,ale czy na męskich również ?? :)
Zbliżają się urodzinki mojego misia , chcę mu kupić tym razem jakiś dobry perfum , wodę perfumowaną czy coś w tym stylu . Ceni On zapachy świeże , morskie z lekką nutką drzewną w bazie . Myśle ,że nie pogardziłby również jakimś bardziej eleganckim zapachem...ale takim co aż dech zapiera z wrażenia :) Pech chciał ,że poza perfumami damskimi o innych nie mam bladego pojęcia. W perfumerii po trzech próbach zapachy mi się pomieszały i nic już nie czułam :P A szanowna Pani ekspedientka na siłę wciskała mi okropnie duszącą wodę , przez co musiałam szybko się eksmitować stamtąd :) Podglądnęłam jego szafkę i znalazłam tam Air kenzo oraz Armani Diamonds. Poradźcie mi błagam bo sama już nie wiem co robić :(

Ratunku co kupić mężowi ???

11 paź 2009 - 20:16:07

Ja proponuję mexx niebieski lub Kalwin klein czarny;-)Osobiście mój facet je ma i zaj...pachną;-)

Ratunku co kupić mężowi ???

11 paź 2009 - 20:42:39

Armani code, lakoste szara, lakosta challenge (nowość żółta) :) , jak chcesz to mam go, odezwij się na priw bo nie moge wstawiać tutaj linków, zajmuję się sprzedażą ORYGINALNYCH perfum na allegro nick: tata49
a jak chcesz by zapierało dech w piersi Guerlain l'instance woda perfumowana męską, naprawdę bardzo mocny zapach



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-10-11 20:44 przez aneczja.

Ratunku co kupić mężowi ???

11 paź 2009 - 20:55:04

OK zaraz poszukam :) ja co prawda konta nie mam ,ale od czego jest szafa:) Co do tego zapachu zapierającego dech w piersiach miałam na myśli nie jego intensywność, a raczej na jego odbiór przez osoby trzecie . ( są takie zapachy , gdzie aż się odwracasz , gdy przechodzi obok Ciebie osoba nim pachnąca :)

Ratunku co kupić mężowi ???

11 paź 2009 - 20:57:11

Cytat
magdusia50389
Ja proponuję mexx niebieski lub Kalwin klein czarny;-)Osobiście mój facet je ma i zaj...pachną;-)

mexx niebieski :)

choć kolekcja playboya też jest ciekawa :)

Ratunku co kupić mężowi ???

11 paź 2009 - 20:58:32

jeszcze z givenchy są fajne męskie zapachy

Ratunku co kupić mężowi ???

11 paź 2009 - 21:05:57

Kurcze... znalazłam aż 4 męskie mexxy w niebieskich flakonach :( Kurcze jeżeli nie poznam prawidłowej nazwy to za nic w świecie nie poznam , który to :P W sprawach perfum to u mnie tylko konkrety bo inaczej leże i kwiczę :(

Ratunku co kupić mężowi ???

11 paź 2009 - 21:08:39

kalvin clein euphoria czy jakos tak- super

Ratunku co kupić mężowi ???

11 paź 2009 - 21:10:44

Cytat
berek144
Kurcze... znalazłam aż 4 męskie mexxy w niebieskich flakonach :( Kurcze jeżeli nie poznam prawidłowej nazwy to za nic w świecie nie poznam , który to :P W sprawach perfum to u mnie tylko konkrety bo inaczej leże i kwiczę :(

Proponuję przejść się do drogerii i zobaczyć, który najbardziej może odpowiadać mężowi i Tobie ;)

Ratunku co kupić mężowi ???

11 paź 2009 - 21:13:18

Byłam już :) Pisałam w pierwszym poście :) Niestety szybko mi się zapachy pomieszały ,dlatego chciałabym zrobić sobie listę zapachów, które warto wypróbować i sprawdzić na żywo :) a męża nie zabiorę bo to ma być niespodzianka:)

Ratunku co kupić mężowi ???

11 paź 2009 - 21:15:08

A może poszukasz czegoś innego? Ma już swoje dwa ulubione zapachy, to może zorganizuj coś pomysłowego, coś czego nie spodziewałby się dostać od Ciebie. Może to być coś związanego z Jego hobby czy zainteresowaniami, jakieś wspólne wyjście, coś oryginalnego. Ja osobiście nie lubię dostawać "prezentów- pewniaków", które z braku pomysłu ofiarującego zawsze się "sprawdzają". To Twój mąż, dobrze Go znasz, to pewnie wiesz co sprawiłoby Mu sporą przyjemność, a dawanie czegoś, czego ma już pod dostatkiem trochę takie nudne:) Jestem osobą, która lubi otrzymywać praktyczne prezenty (a na pewno nie będzie to trzeci flakon perfum czy kwiaty) więc może stąd takie moje zdanie na ten temat:) Niemniej jednak powodzenia w poszukiwaniach:))

Ratunku co kupić mężowi ???

11 paź 2009 - 21:15:59

a jak euphoria ck to intense nowszy model i o wiele ładniejszy

Ratunku co kupić mężowi ???

11 paź 2009 - 21:20:00

Playboy Miami! Jest zniewalający :D sama mojemu chłopakowi na urodziny go kupuję - już niedługo ;D będę non stop leżeć i go wąchać :D

zweryfikowana
Posty: 469
Ostrzeżenia: 1/5

Ratunku co kupić mężowi ???

11 paź 2009 - 21:28:39

Moim zdaniem zawsze i wszedzie Chanel Egoiste - to jest zapach typu Jezu, co to bylo takiego cudownego . Jesli chcesz zadziwic meza, moze idx do sexshopu , po perfumy, ale z feromonami . One sa drogie , ale - nie wnikajac czy dzialaja czy nie - na pewno wywolaja piorunujace wrazenie na obdarowanym mezu . Pytanie tylko czy na plus ;))) Delikatniejsza wersja to perfumy z feromonami z FM , sa to odpowiedniki markowych perfum a dodatkowo z feromonami . Bedziesz zainteresowana , to pisz do mnie.

Kenzo Air to zapach drzewny z wetiverem. Do tej samej grupy naleza m.in. L'Homme YSL, Due Uomo Laury Biagotti, Dunhill Edition - Dunhilll, Emporio City Glam for HIm - Armaniego, In2U Pour Homme - Kleina, Gucci Pour Homme Gucciego.

Ratunku co kupić mężowi ???

11 paź 2009 - 21:29:07

ck euphoria intense men

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

GIORGIO ARMANI