Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

49 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

JAKOŚĆ PERFUM Z INTERNETU

11 lip 2017 - 10:40:19

Witam drogie Panie.

Żona i ja od lat kupujemy perfumy w SEPHORA I DOUGLAS. Raz wpadliśmy na pomysł z reklamy IPERFUMY PL. Okazało się że zapach po dwu godzinach znika. Prawidłowy zapach trzyma na drugi dzień i nigdy mi się nie zdarzyło żeby było innaczej. Nie mówiąc już o szminkach za 19pln pomatkach itp..... też przetestowane przez zonę. I wiele potwierdzonych sytuacji od znajomych którzy chcieli mieć jakość "Q" za niską cenę. Ale z tego co wiem odnośnie pewnych branż a pewną prowadzę to marketing wygląda tak:

Koncerny markowe produkują zapachy o obniżonej zawartości olejków zapachowych stosowanych w perfumach dla nie markowych sklepów sprzedających perfumy w internecie. Całe hurtownie są tym zawalone. Dlatego cena jest niska jak i zapach krótkotrwały lub delikatnie zmieniona nuta która nie daje trwałości. Markowe sieci które sprzedają na świecie stacjonarnie otrzymują produkt pełnowartościowy za konkretną cenę o jakości Q i za odpowiednia cenę ja sprzedają. Koncerny widzą jaka jest moc internetu więc idą w tym kierunku. Lepiej sprzedać obniżoną jakość której nikt nie zauważy kto kupuje w internecie ponieważ cena czasem 60% niższa. A kto kupuje za 100 pln nigdy nie pójdzie do markowego sklepu kupić za 400 pln ponieważ go nie stać. A koncerny dają możliwość żeby każdy mógł mieć markę w domu ZA NIEDUŻE PIENIĄDZE. Tam są dobrzy psycholodzy od marketingu, wiedzą doskonale czego kobiety potrzebują. Każda marzy o markowych rzeczach kosmetycznych. Inaczej kupowały byście perfumy w ROSSMAN. Więc co się dzieje? nie ma porównania. Koncerny na tym procederze sprzedają miliony perfum niższej jakości gdzie w markowych sieciach tylko setki tysięcy. Jest różnica? jest. Przykład: firma sportowa UMBRO weszła na świecie w markety LIDL i produkuje i dostarcza im produkty. Lidl robi reklamę w tv i wszyscy lecą kupić markowe adidasy UMBRO. Widziałem ten plastik i wykonanie za 60 pln ( już cena z narzutem LIDLA). Znani Projektanci mody weszli w sieciówki HM, ZARA , MANGO itd...... pod ich nazwami itd....itp..... Tak więc wygląda prawda o perfumach. Cena jest zawsze adekwatna do jakości w każdym produkcie na rynku światowym. Pozdrawiam nasze piękne panie Pl
Ps: i bez tych zapachów i makijaży jesteście najcudowniejsze !

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.337

JAKOŚĆ PERFUM Z INTERNETU

11 lip 2017 - 12:30:23

Tez niestety przekonałam sie juz kilkakrotnie ze perfumy z tego portalu sa nie trwałe na początku myślałam ze to moze w jakis sposób moja wina ale kupiłam jedne z perfum w znanej perfumeri i trwałość nie do porównania

JAKOŚĆ PERFUM Z INTERNETU

11 lip 2017 - 18:48:56

wiadomo co podróba to podróba .
a co do wykupywania w sklepach jak Zara Lidl HM itd to wiemy jak jest .
Ja przekonałam się że zamienniki nie są gorsze od jakości prawdziwych perfum.
Jest tez kwestia zapachu i zapachu a konkretnie z czego?
pizmo długo trzyma wszyscy to wiemy .
Refan też ma dobre perfumy jak i Yodyma oraz RfM czy jak tam chyba pomyliłam nazwę
RMF ?? niektóre perfumy czyli wody perfumowane w Zara mają długo trzymający zapach ale nie wszystkie, w Rossmanie Naomi pachnie prawdziwie i długo trzyma .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-11 18:52 przez banach.

JAKOŚĆ PERFUM Z INTERNETU

12 lip 2017 - 12:50:23

Ja często kupuje w sklepie mania-perfum.pl i nigdy sie nie zawiodłam.Mają te same perfumy co w douglasie czy sephorze.

JAKOŚĆ PERFUM Z INTERNETU

22 sie 2017 - 17:46:44

Ja w sumie jeszcze nigdy się nie skusiłam na internetowe zakupy perfum oczko

niezweryfikowana
Posty: 26
Ostrzeżenia: 5/5

JAKOŚĆ PERFUM Z INTERNETU

28 sie 2017 - 11:51:23

Wiadomo, różnie to bywa. Trzeba wszystko zawsze dobrze sprawdzić, bo podróbki czają się zawsze i wszędzie, ale generalnie jest sporo miejsc, w których można kupić markowe perfumy. Ja na przykład od jakiegoś czasu kupuję w sklep Perfumeria.pl i jestem mega zadowolona, bo mają duży wybór, wszystko jest oryginalne, a ceny jednak online są dużo niższe niż w innych drogeriach stacjonarnych.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-20 11:21 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

JAKOŚĆ PERFUM Z INTERNETU

20 paź 2017 - 10:46:52

Najlepiej kupować perfumy w sprawdzonych, renomowanych perfumeriach. Dzięki temu zyskamy pewność, że perfumy mają długotrwały zapach. :)

JAKOŚĆ PERFUM Z INTERNETU

20 paź 2017 - 11:03:24

ja kupuję na tej perfumerii od lat i nigdy sie nie zawiodłam, mam swoje sprawdzone zapachy wybieram zawsze wode prefumowaną i nie mam problemu z krótkotrwałym zapachem, ciuchy pachną po kilku dniach, codziennie sie kąpie ale nawet jakiś zapach zostaje na skórze na następny dzień

JAKOŚĆ PERFUM Z INTERNETU

16 lut 2018 - 12:20:26

Cytat
syla-23
Najlepiej kupować perfumy w sprawdzonych, renomowanych perfumeriach. Dzięki temu zyskamy pewność, że perfumy mają długotrwały zapach. :)

otóż to super
dzisiaj jakiś wysyp na forum tych podróbkowych perfum hmm zalała nas fala handlarzy perfumami kiepskiej jakości help

niezweryfikowana
Posty: 58
Ostrzeżenia: 1/5

JAKOŚĆ PERFUM Z INTERNETU

15 maj 2018 - 17:58:24

Ja uwielbiam zapachy kwiatowe. I często zamawiam perfumy przez internet. Nawet dla mojej mamy i siostry też kupuję w prezencie perfumy. Wiadomo że kobiety dbają o swój wygląd i starają się też pięknie pachnieć. Jakiś czas temu jak szukałam perfumerii gdzie są promocje to znalazłam https://mania-perfum.pl/pl/promocje . Gdzie byłam pozytywnie zaskoczona że ceny są niskie. Fajne takie promocje, gdzie można kupić taniej.

JAKOŚĆ PERFUM Z INTERNETU

24 lut 2021 - 20:43:17

Ja znalazłam sobie po kilku przygodach jedną perfumerię w necie, której się trzymam i jestem zadowolona. Nie mam stresu przed każdym zakupem bo ten etap przeszłam na początku współpracy, a i oddać mogę nietrafiony zapach po 2 psiknięciach, więc nawet gdyby nieco podnieśli ceny to z nimi zostanę.

JAKOŚĆ PERFUM Z INTERNETU

25 lut 2021 - 13:00:10

Cytat
robin27
Ja znalazłam sobie po kilku przygodach jedną perfumerię w necie, której się trzymam i jestem zadowolona. Nie mam stresu przed każdym zakupem bo ten etap przeszłam na początku współpracy, a i oddać mogę nietrafiony zapach po 2 psiknięciach, więc nawet gdyby nieco podnieśli ceny to z nimi zostanę.

A jaka to perfumeria? U mnie np. sprawdza się Notino, jestem bardzo zadowolona i nie mam zastrzeżeń co do oryginalności perfum.

JAKOŚĆ PERFUM Z INTERNETU

25 lut 2021 - 18:45:00

Trafiłaś w punkt oczko Nie chciałam wcześniej wymieniać nazwy, ale jak widzę notino to nasza wspólna ulubiona perfumeria ;-)

JAKOŚĆ PERFUM Z INTERNETU

19 kwi 2021 - 21:40:35

A iperfumy to czasem nie jest teraz Notino? :-) Ja tam kupuję od jakiegoś czasu i jestem zadowolona. W Internecie można kupić oryginalny produkt, tylko najlepiej w zaufanych miejscach.

JAKOŚĆ PERFUM Z INTERNETU

24 maj 2021 - 11:58:49

Tak, iperfumy to teraz Notino, też korzystam w ten sposób, że po dwóch psiknięciach mogę perfumy zwrócić bez żadnego problemu

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Męskie perfumy na lato