Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

LANCOME La Vie Est Belle Opinie

14 cze 2017 - 18:02:11

Zapach jest piekny, uwielbiam go, lubie takie słodkie zapachy.

LANCOME La Vie Est Belle Opinie

12 sty 2018 - 00:30:13

jeden z tych zapachów, które się nie nudzą, wciąż do niego wracam serce

LANCOME La Vie Est Belle Opinie

15 wrz 2018 - 18:37:27

jeżeli jest oryginalny to jest trwały, miałam kilka razy i każdy podziwiał
zapach ode mnie tak

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 2/5

LANCOME La Vie Est Belle Opinie

21 wrz 2018 - 11:42:34

Ja bardzo lubię klasyczną wersję, szczególnie na wieczorne wyjścia :) Ale na dzień używam nowości Lancome La Vie Est Belle L'Eclat - baaardzo delikatne i kwiatowe, idealne na lato. Kupowałam na tanietesteryperfum.pl za 109zł i o dziwo są idealne!

niezweryfikowana
Posty: 21
Ostrzeżenia: 1/5

LANCOME La Vie Est Belle Opinie

20 paź 2018 - 23:23:47

są piękne, uwielbiam je, szkoda ze tak drogie

zweryfikowana
Posty: 1.071
Ostrzeżenia: 2/5

LANCOME La Vie Est Belle Opinie

24 lis 2018 - 13:06:24

zapach utrzymuje się bardzo długo, a jego intensywność jest ogromna, wystarczy jedno psiknięcie, aby pod wieczór ludzie dalej wychwalali jak pięknie pachniesz :) Sprawdzone na sobie, to mój perfum nr 1 gdzie słyszę same pochwały.

LANCOME La Vie Est Belle Opinie

05 lut 2021 - 23:38:13

Miałam raz próbkę tego La Vie est Belle i też mi się bardzo podobał :-) co do podobnych zapachów to nie jest, ale na Notino na przykład możesz wyszukiwać perfumy po nutach zapachowych, może tak na coś trafisz.

LANCOME La Vie Est Belle Opinie

19 lut 2021 - 00:05:11

Cytat
smacznazupa
Zakochałam się w zapachu lancome la vie est belle. Miłośc od 1 ,,powąchania'' tylko teraz szukam opinii o tym zapachu: jak długo się utrzymuje? warto go zakupić?
a może polecacie jakieś zapachy podobne do tego lancome? z tego co pamiętam to były między innymi nuty zapachowe jaśminu, gruszki, paczuli, vanilii

Skoro podoba Ci się La vie est belle to sprobuj jeszcze Lancôme La Vie Est Belle Intensément - bardzo fajna alternatywa.

LANCOME La Vie Est Belle Opinie

24 lut 2021 - 20:40:23

Cytat
Klarkaaa

Zakochałam się w zapachu lancome la vie est belle. Miłośc od 1 ,,powąchania'' tylko teraz szukam opinii o tym zapachu: jak długo się utrzymuje? warto go zakupić?
a może polecacie jakieś zapachy podobne do tego lancome? z tego co pamiętam to były między innymi nuty zapachowe jaśminu, gruszki, paczuli, vanilii

Skoro podoba Ci się La vie est belle to sprobuj jeszcze Lancôme La Vie Est Belle Intensément - bardzo fajna alternatywa.

Masz rację... Lancôme La Vie Est Belle Intensément dla mnie poezja. Używam już trzeci flakon i nie zamierzam na tym zakończyć;-)

LANCOME La Vie Est Belle Opinie

25 lut 2021 - 12:56:10

Jeśli lubisz ten zapach to dzielę się info, że na Notino jest teraz promocja ;) Też go lubię i właśnie wczoraj zamówiłam nowy flakonik serce

niezweryfikowana
Posty: 182
Ostrzeżenia: 6/5

LANCOME La Vie Est Belle Opinie

12 kwi 2022 - 22:51:15

no mnie sie nie podoba :D kupilam kiedys na promocji wlasnie na notino jak pisze nastulka i oddalam je siostrze :D wole Calvina Kleina :D

niezweryfikowana
Posty: 135
Ostrzeżenia: 5/5

LANCOME La Vie Est Belle Opinie

19 kwi 2022 - 13:29:31

bialamgla wiesz ile ludzi tyle upodoban. na notino tez zamawiam bo podoba mi sie opcja zamowienia z testerem i mozliwosci odeslania perfum jesli mi nie spasuja.. nie znam innej firmy ktora daje taka opcje

niezweryfikowana
Posty: 182
Ostrzeżenia: 6/5

LANCOME La Vie Est Belle Opinie

25 kwi 2022 - 14:48:24

tak to jest dobre rozwiazanie, zmawialam juz kiedys w ten sposob i moglam perfumy odeslac :D

niezweryfikowana
Posty: 135
Ostrzeżenia: 5/5

LANCOME La Vie Est Belle Opinie

26 kwi 2022 - 14:49:35

no ja juz kilkakrotnie wiec dla mnie wygodna opcja

LANCOME La Vie Est Belle Opinie

01 lip 2022 - 15:20:14

Najlepszy perfum ever ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

JAKOŚĆ PERFUM Z INTERNETU