Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zapach na codzień PROPOZYCJE

28 cze 2016 - 00:51:06

Jaką niedrogą wodę toaletową na codzień byście poleciły?

W ostatnich latach przez większość czasu używałam Adidas Fruity Rhythm, i rzadko eksperymentuję z innymi zapachami. Raz na jakiś czas nachodzi mnie, żeby kupić coś innego, no bo ile miesięcy pod rząd można pachnieć tak samo, i właśnie teraz szukam inspiracji. Macie jakieś swoje ulubione propozycje?

Chodzi mi najlepiej o jakąś młodzieżową markę typu Adidas, Puma, i mniej więcej o taki przedział cenowy - megadrogi zapach nie wchodzi w grę, ale też nie chcę takiego zupełnie bez marki. Dla osoby, która ubiera się zdecydowanie luźno, sportowo.

Chciałabym też, żeby zapach nie gryzł się z dezodorantem Lady Speed Stick Fresh & Essence - właśnie go sobie ostatnio kupiłam i strasznie mi się spodobał :)

EDIT:
dzięki za masę odpowiedzi - ironia, wiem, moja wina że dodałam temat w środku nocy, gdy nikt nie siedzi na szafie, a potem zaginął w tłoku innych...

Juz sama zdecydowałam: PUMA JAM WOMAN :)

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-20 18:23 przez DaChoice.

niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 2/5

Zapach na codzień PROPOZYCJE

24 lip 2016 - 19:57:42

Avon ma całą masę takich niedrogich. ;)

Zapach na codzień PROPOZYCJE

01 sie 2016 - 22:05:14

zanim otworzyłam wątek pomyślałam o adidas fizzy energy- to jeden z moich ulubionych typów na lato- świeży i orzeźwiająco działający zapach :) cena około 20 zł.

Z avonu uwielbiam mgiełkę do ciała z granatem.

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 5/5

Zapach na codzień PROPOZYCJE

16 sie 2016 - 13:39:23

Wiesz co, no niby tych zapachów jest sporo, no ale jak przyjdzie co do czego to nie wiadomo rzeczywiście co byłoby najodpowiedniejsze. Ja w sumie uzależniam to trochę od pory roku. Całoroczne perfumy to dla mnie tylko Armani Code pour Femme . Na wiosnę stawiam na intensywne i kwiatowe. Coś od Escady i Marca Jacobsa na pewno byłoby odpowiednie. Latem znowu wole takie cytrusowe i chłodzące. Ostatnio widziałam super perfumy od Roberto Cavaliego Azzuro, takie idealne na wakacje. A jesienią wprowadzam te gruszkowe, bo ten owoc kojarzy mi się właśnie z chłodnymi wieczorami;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-08-16 14:22 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ktos używał?