Obecnie rozmawiamy o:

Gastroskopia

gorący temat

regularne posiłki

12 minut temu

dieta organizacja

26 minut temu

przestrzeganie diety

43 minut temu

zalety diety pudełkowej

58 minut temu

skuteczna dieta

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zapach na codzień PROPOZYCJE

28 cze 2016 - 00:51:06

Jaką niedrogą wodę toaletową na codzień byście poleciły?

W ostatnich latach przez większość czasu używałam Adidas Fruity Rhythm, i rzadko eksperymentuję z innymi zapachami. Raz na jakiś czas nachodzi mnie, żeby kupić coś innego, no bo ile miesięcy pod rząd można pachnieć tak samo, i właśnie teraz szukam inspiracji. Macie jakieś swoje ulubione propozycje?

Chodzi mi najlepiej o jakąś młodzieżową markę typu Adidas, Puma, i mniej więcej o taki przedział cenowy - megadrogi zapach nie wchodzi w grę, ale też nie chcę takiego zupełnie bez marki. Dla osoby, która ubiera się zdecydowanie luźno, sportowo.

Chciałabym też, żeby zapach nie gryzł się z dezodorantem Lady Speed Stick Fresh & Essence - właśnie go sobie ostatnio kupiłam i strasznie mi się spodobał :)

EDIT:
dzięki za masę odpowiedzi - ironia, wiem, moja wina że dodałam temat w środku nocy, gdy nikt nie siedzi na szafie, a potem zaginął w tłoku innych...

Juz sama zdecydowałam: PUMA JAM WOMAN :)

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-20 18:23 przez DaChoice.

niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 2/5

Zapach na codzień PROPOZYCJE

24 lip 2016 - 19:57:42

Avon ma całą masę takich niedrogich. ;)

Zapach na codzień PROPOZYCJE

01 sie 2016 - 22:05:14

zanim otworzyłam wątek pomyślałam o adidas fizzy energy- to jeden z moich ulubionych typów na lato- świeży i orzeźwiająco działający zapach :) cena około 20 zł.

Z avonu uwielbiam mgiełkę do ciała z granatem.

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 5/5

Zapach na codzień PROPOZYCJE

16 sie 2016 - 13:39:23

Wiesz co, no niby tych zapachów jest sporo, no ale jak przyjdzie co do czego to nie wiadomo rzeczywiście co byłoby najodpowiedniejsze. Ja w sumie uzależniam to trochę od pory roku. Całoroczne perfumy to dla mnie tylko Armani Code pour Femme . Na wiosnę stawiam na intensywne i kwiatowe. Coś od Escady i Marca Jacobsa na pewno byłoby odpowiednie. Latem znowu wole takie cytrusowe i chłodzące. Ostatnio widziałam super perfumy od Roberto Cavaliego Azzuro, takie idealne na wakacje. A jesienią wprowadzam te gruszkowe, bo ten owoc kojarzy mi się właśnie z chłodnymi wieczorami;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-08-16 14:22 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ktos używał?