Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zamawiałyście coś na i perfumy? Opinie są podzielone, jednak na ich stronie widzę bardzo duży wybór zapachów i przede wszystkim rozsądne ceny. Nie wiem tylko czy te iperfumy to nie są jakieś podróbki itp. Porównywałam sobie różne internetowe perfumerie z iperfumy i u nich widzę nawet zapachy których nie mogłam znaleźć nigdzie indziej, tyko niekoniecznie chciałabym kupic podróbkę za 200 zł.

Ja zamowiłam 2. Hugo Bossa i Calvina Kleina Euphorie. JEDNA I DRUGA PODRÓBKI.

@aneta88tt na jakiej podstawie oceniasz, że podróbki? krótko trzyma się zapach? różni od oryginału?

Hugo Bossa zamówiłam dla siostry, która już go wczesniej uzywała. Euphorię dla siebie bo to tez mój stały zapach. Zapachy nie przypominały tych oryginalnych. Siostra miała nawet inna zakrętkę niż w oryginalnej wersji. Ta folia, która znajduję się na opakowaniu była wogóle u góry otwarta- początkowo myślałam, ze to przypadek. Reklamacji złozyc nie mozna bo musi byc oryginalnie zapakowana...skusiłam się tymi reklamami i pozytywnymi komentarzami ale gdy sama wystawiłam negatywa nie pojawił się na ich stronie. Strata kasy. Jedyne co na plus to do zamowienia dostałam probkę perfumy i ona odpowiadała oryginalnemu zapachowi.

Ja kupowałam zarówno na iperfumy, jak i na perfumesco i nigdy jeszcze nie trafiła mi się podróba. Zazwyczaj wybieram testery i śmiało polecam.

ja własnie zastanawiam się nad zakupem perfum z tej strony i chyba też skuze się na tester

niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 2/5

Zawsze bałam się zaryzykować i kupować na necie...

Ka zamawiałam kiedyś CK In2U i to raczej oryginały. No chyba, że są tak dobrze podrobione, że nie jestem w stanie zauważyć różnicy ;)

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 4/5

Hejka natknęłam się na sklep Perfumesco przeglądałam ostatnio perfumy i widzę niskie bardzo fajne ceny tylko nie chce kupować kota w worku i dostac jakieś podróbki. Zamawiał już tam ktoś i może się wypowiedzieć pleaseee;/;/ mam jakieś sprzeczne opinie na temat tego sklepu i teraz już sama nie wiem



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-12 11:12 przez moderator.

Wiecie co, skoro reklamują się też w telewizji to chyba muszą być w jakiś sposób zweryfikowani. Przecież nielegalne jest sprzedawanie podrób perfum, od razu ktoś by ich sprawdził i zamknął, gdyby coś było nie tak.

iperfumy to już znana i ceniona marka więc moim zdaniem zakupy w sklepie internetowy iperfumy.pl można kupować bez żadnego ryzyka. polecam i perfumy pl

zamawiałam clinque happy-podroba:(
+-

zweryfikowana
Moderator
Posty: 493

wiele razy zamawiałam na iperfumy. zawsze przychodziły oryginalne - potwierdzone po numerze seryjnym. nie wiem skąd te opinie o podróbach. może konkurencja działa a może ktoś wcześniej miał podróby i teraz oryginał wydaje mu nie taki jak trzeba ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zapach na codzień PROPOZYCJE