Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Próbki markowych perfum

30 wrz 2015 - 02:07:51

Hej dziewczyny. Kilka lat spędziłam poza granicami kraju pracując w branży kosmetycznej w jednej z większych światowych firm. Poznałam sporo osób, nawiązałam sporo znajomości które pomimo upływu czasu nadal trwają i procentują. Mam dostęp do próbek perfum z górnej półki takich jak:

Nina Ricci, Guerlain, Repetto, Thierry Mugler, Jean Paul Gaultier, Lancôme, Cacharel, Burberry, Givenchy, Chanel, See by Chloé, Roberto Cavalli, Dior, Valentino, Yves Saint Laurent, Jimmy Choo, Escada.

Próbki wysyła dystrybutor z Anglii lub Francjii, czas oczekiwania do 14 dni, nie ponosisz jakichkolwiek kosztów (!!!), wszystko jest za darmo. Jeżeli jesteś zainnteresowana napisz do mnie a podam kontakt do firm zajmujących się Public Relations (wysyłką). Prośbe należy wysłać tylko i wyłącznie w języku angielskim - pomogę jeżeli sobie nie poradzisz. Pisz do mnie. Pozdrowionka poszukiwaczki ;)

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-30 02:08 przez sylwia19933333.

Próbki markowych perfum

30 wrz 2015 - 08:45:48

Public Relations to nie wysyłka.
Co do wysyłki mają Twoje relacje z tymi ludzmi?
Dlaczego wysłają za darmo? Jaki mają w tym interes?

Próbki markowych perfum

29 sty 2016 - 10:37:14

Też mamy taki dostęp.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 5/5

Próbki markowych perfum

15 maj 2018 - 18:12:19

Jeśli chodzi o perfumy to ciężko będzie doradzić jaki będzie najlepszy dla ciebie. Każdy mężczyzna ma swój gust i jeśli nawet ktoś ma swoje ulubione to tobie może się nie spodobać zapach. Ja zawsze kupuję perfumy dla mojego męża, które są delikatne. Jak do tej pory nie ma swoich ulubionych i zamierzam kupić mu kolejne perfumy na urodziny. Znalazłam je w sklepie <moderacja - spam>gdzie są fajne promocje. Mam nadzieję że wybiorę jemu takie że się spodobają .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-05-15 23:05 przez moderator.

Próbki markowych perfum

08 sty 2021 - 12:46:05

Próbki markowych perfum można teraz kupić w każdej perfumerii internetowej. Fajny sposób na przekonanie się czy zapach nam ja pasuje przed zakupem dużego falkonu.

Próbki markowych perfum

09 sty 2021 - 16:12:19

Jakoś wolę zapłacić za próbki, ale mieć pewność, że to na pewno oryginał ;-) Zawsze kupuję tutaj: https://www.notino.pl/probki-perfum/

Próbki są fajne nie tylko do wypróbowania, ja tam je albo awaryjnie noszę w torebce albo zabieram na wyjazdy, zwłaszcza, jak podróżuję z małym bagażem :-)

Próbki markowych perfum

11 sty 2021 - 10:39:10

Cytat
kwadratowa_podkowa
Jakoś wolę zapłacić za próbki, ale mieć pewność, że to na pewno oryginał ;-) Zawsze kupuję tutaj: https://www.notino.pl/probki-perfum/

Próbki są fajne nie tylko do wypróbowania, ja tam je albo awaryjnie noszę w torebce albo zabieram na wyjazdy, zwłaszcza, jak podróżuję z małym bagażem :-)


Ooo super pomysł z tymi próbkami w podróży. Zawsze miałam z ty kłopot na urlopie i kończyło się zakupami perfum na miejscu albo na bezcłówce. Ja też zaopatruję się w próbki na notino, kiedyś mnie skusili jak zamawiałam przez telefon i teraz do każdego zamówienia staram się coś dorzucić;-)

Próbki markowych perfum

14 sty 2021 - 13:04:48

Cytat
ZosiaBo

Jakoś wolę zapłacić za próbki, ale mieć pewność, że to na pewno oryginał ;-) Zawsze kupuję tutaj: https://www.notino.pl/probki-perfum/

Próbki są fajne nie tylko do wypróbowania, ja tam je albo awaryjnie noszę w torebce albo zabieram na wyjazdy, zwłaszcza, jak podróżuję z małym bagażem :-)


Ooo super pomysł z tymi próbkami w podróży. Zawsze miałam z ty kłopot na urlopie i kończyło się zakupami perfum na miejscu albo na bezcłówce. Ja też zaopatruję się w próbki na notino, kiedyś mnie skusili jak zamawiałam przez telefon i teraz do każdego zamówienia staram się coś dorzucić;-)

Noo ja polecam te próbki właśnie w podróży albo "awaryjnie" w torebce :D You never know kiedy się przydadzą. Ja zauważyłam, że jak dobrze w necie zapolujesz to kupisz perfumy taniej niż w tych rzekomych bezcłówkach :/ chyba tylko raz mi się zdarzyło kupić coś na lotnisku w Norwegii, bo jakoś typowo mieli ostatnie sztuki za grosze a tak to wolę tą naszą drogerię internetową serce

Próbki markowych perfum

14 sty 2021 - 17:25:45

Noo ja polecam te próbki właśnie w podróży albo "awaryjnie" w torebce :D You never know kiedy się przydadzą. Ja zauważyłam, że jak dobrze w necie zapolujesz to kupisz perfumy taniej niż w tych rzekomych bezcłówkach :/ chyba tylko raz mi się zdarzyło kupić coś na lotnisku w Norwegii, bo jakoś typowo mieli ostatnie sztuki za grosze a tak to wolę tą naszą drogerię internetową serce[/quote]

Zwłaszcza to noszenie w torebce jest dla mnie super, bo moja torebka jest już taka ciężka, że gdybym miała jeszcze tam wrzucić cały flakon to już jej nie uciągnę;-( A poza tym ja jestem dość kapryśna i zdarza mi się nie skończyć flakonu i zakochać się w innym zapachu. Wcześniejszy czeka grzecznie na drugą szanse i wszyscy są zadowoleni;-)

Próbki markowych perfum

20 sty 2021 - 15:18:33

Cytat
ZosiaBo
Noo ja polecam te próbki właśnie w podróży albo "awaryjnie" w torebce :D You never know kiedy się przydadzą. Ja zauważyłam, że jak dobrze w necie zapolujesz to kupisz perfumy taniej niż w tych rzekomych bezcłówkach :/ chyba tylko raz mi się zdarzyło kupić coś na lotnisku w Norwegii, bo jakoś typowo mieli ostatnie sztuki za grosze a tak to wolę tą naszą drogerię internetową serce

Zwłaszcza to noszenie w torebce jest dla mnie super, bo moja torebka jest już taka ciężka, że gdybym miała jeszcze tam wrzucić cały flakon to już jej nie uciągnę;-( A poza tym ja jestem dość kapryśna i zdarza mi się nie skończyć flakonu i zakochać się w innym zapachu. Wcześniejszy czeka grzecznie na drugą szanse i wszyscy są zadowoleni;-)

Mnie coś ostatnio wzięło, żeby zamiast 1 dużego flakonu nakupować ileś próbek :P Przynajmniej nie ma nudy. A co do torebki to ja w ogóle lubię nosić taką malutką, więc w ogóle flakon cały nie wchodzi w grę. Co zrobić, ja tam jestem typowo pragmatyczny człowiek haha xD

Próbki markowych perfum

22 sty 2021 - 22:41:31

Ja też często zamawiam próbki. Bardzo fajna sprawa :)

Próbki markowych perfum

09 lut 2021 - 17:22:04

Ja ostatnio wpadłam w szał akcji: https://www.notino.pl/try-it-first/ i dosłownie każdy zapach sprawdziłam czy maka próbki https://www.notino.pl/probki-perfum/. Mąż mi obiecał, ze na walentynki zamiast tradycyjnie jednego flakonu zamówi mi górę próbek!
Za to go kocham;-)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

perfumy ORIFLAME SUN