Obecnie rozmawiamy o:

FARBA A UTLENIACZ

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej, ostatni zapach, którego używam to Paco Rabanne olympea z Sephory, ale po malu juz mi sie zaczyna ten zapach nudzic. Gdy tylko przechodze sobie kolo Douglasa badz Sephory szukam czegos nowego. Najbardziej mi sie teraz podoba nowy Kenzo pachnie naprawde dosc luksusowo - pomysle nad nim :). Dzisiaj poczytalam troche w necie i natknelam sie na ten art http://kingmidas.pl/luksusowe-perfumy-spod-znaku-celebrytow/ Od razu przyszly mi do glowy nasze polskie "gwiazdy" jak Radek Majdan :). Myslicie, ze perfumy to dobry i latwy biznes dla celebrytow? Troche sie tym interesuje, ale jestem ciekawa waszych opinii, jakich perfum uzywacie i dlaczego? :)

Kiedyś używałam Glow - Jen­ni­fer Lopez, były całkiem fajne, i Intimately Victorii Beckham - dla mnie zbyt mocne.

Lubię świeże, kwiatowe zapachy. Aktualnie używam (i kupuję zapasy) wody toaletowej Summer White Sunset z Avonu.

Jesli mialabym cos wybrac z tego artykulu to postawilabym na klasyke hmmm... white diamonds - elizabeth taylor mmm

Taylor mi sie zawsze dobrze kojarzyla tylko z tymi klasycznymi zapachami jest troszke tak ze pasuja czesto nie na kazda okazje. W tej chwili mam calvina kleina euphorie buzki

delikatne i kwiatowe najlepsze moje ukochane calvin klein blossom

zweryfikowana
Posty: 245
Ostrzeżenia: 1/5

ja od zawsze i na zawsze będę używać i stale stoją w łazience: t.mugler angel i innocent, d&g the one złota, baby boll -ysl, armani- cede . od paru dobrych lat te same i jakoś nie szukam innych bo nie podobają mi się. te grają u mnie 1 skrzypce:)

Od kilku lat używam wody toaletowej Yellow Diamond

U mnie ostatnio króluje DIY z FM - mój ulubiony zapach zarówno na lato jak i zimę. Dość intensywny ale niezwykle długo się utrzymuje i pięknie pachnie! co ważne - nie jest drogi tak jak oryginał a wyjątkowo długotrwały!

lubię też te z avonu ale niestety są krótkotrwałe...

niezweryfikowana
Posty: 49
Ostrzeżenia: 5/5

Z celebryckich zapachów za fajne (używam) i rzadko spotykane u innych uważam:
1) Sarah Jessica Parker Covet
2) Jessica Simpson Fancy
3) Adam Levine For Women

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ambasadorzy marki CK